- Org.nr.
- 927 424 266
- Adresse
- Fusdalenga 12E, 1386 Asker
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−3 899ikke oppgitt
Årsresultat88 824ikke oppgitt
Egenkapital4 066 16793,3 % av eiendelene
ACNO HOLDING AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 927 424 266
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 14.09.2026
- Stiftet
- 25.06.2021
- Registrert
- 15.07.2021
- Adresse
- Fusdalenga 12E, 1386 Asker
- Kommune
- Asker
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Asker (1 383)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- ACNO HOLDING AS996 198 871 · ASKER
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Investere i selskaper og eiendom, samt annen virksomhet som naturlig hører inn under dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | 189 167 |
| Lønnskostnad | - | - | - | - | 113 888 |
| Annen driftskostnad | 3 898 | - | - | 10 554 | 90 077 |
| Sum driftskostnader | 3 899 | 4 264 | 9 392 | 10 554 | 203 965 |
| Driftsresultat | −3 899 | −4 264 | −9 392 | −10 554 | −14 798 |
| Resultat før skatt | - | 461 786 | 870 658 | - | −14 798 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −14 798 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | 1 901 480 | - |
| Sum finansinntekter | 0 | 466 050 | 880 050 | 1 901 480 | - |
| Sum finanskostnader | 0 | - | - | - | - |
| Netto finans | 0 | 466 050 | 880 050 | 1 901 480 | - |
| Resultat før skattekostnad | −3 899 | - | - | 1 890 926 | - |
| Skattekostnad | −92 723 | - | - | - | - |
| Årsresultat | 88 824 | 369 063 | 870 658 | 1 890 926 | −14 798 |
| Udekket tap | - | - | - | - | −14 798 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 88 824 | - | - | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | - | - | - | - |
| Totalresultat | 88 824 | - | - | - | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 88 824 | - | - | 1 890 926 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 88 824 | - | - | 1 890 926 | −14 798 |
| Salgsinntekt | - | - | - | - | 189 167 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | - | - |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 837 064 | - | - | 837 064 | 837 064 |
| Investeringer i aksjer og andeler | 3 520 598 | - | - | 299 999 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 4 357 662 | - | - | 1 137 063 | 837 064 |
| Sum anleggsmidler | 4 357 662 | 3 714 142 | 3 163 556 | 1 137 063 | 837 064 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | - | 490 | - |
| Sum varer | 0 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 0 | - | - | 490 | - |
| Sum investeringer | 0 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 2 001 | - | - | 1 600 070 | 9 183 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 2 001 | - | - | 1 600 070 | 9 183 |
| Sum omløpsmidler | 2 001 | 355 925 | 444 725 | 1 600 560 | 9 183 |
| Sum eiendeler | 4 359 663 | 4 070 067 | 3 608 281 | 2 737 623 | 846 247 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | - | - | 30 000 | - |
| Overkurs | 837 064 | - | - | 837 064 | 837 064 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | - | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 867 064 | 867 064 | 867 064 | 867 064 | 861 494 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 14 798 |
| Annen egenkapital | 3 199 103 | - | - | 1 870 559 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 3 199 103 | 3 110 280 | 2 741 217 | 1 870 559 | −14 798 |
| Sum egenkapital | 4 066 167 | 3 977 344 | 3 608 281 | 2 737 623 | 846 696 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 293 496 | - | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 293 496 | - | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 293 496 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skyldig offentlige avgifter | - | - | - | - | −449 |
| Betalbar skatt | 0 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 0 | 92 723 | - | - | −449 |
| Sum gjeld | 293 496 | 92 723 | 0 | 0 | −449 |
| Sum egenkapital og gjeld | 4 359 663 | - | - | 2 737 623 | 846 247 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | 3,84 | - | - | −20,45 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,07▲ | 0,02 | 0,00 | 0,00 | −0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,1 %▼ | 12,0 % | 27,4 % | 105,5 % | −1,7 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | −7,8 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | −7,8 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 93,3 %▼ | 97,7 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,1 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Andrew Charles Clough | 1971 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Andrew Charles Clough100,0 %f. 1971 · Asker · 2 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- DELE HEALTH TECH AS0,10 %996 547 108 · 56 285 preferanse aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.