- Org.nr.
- 991 363 203
- Telefon
- 72 85 63 12
- Bransje
- Regnskapsføring og bokføring
Driftsresultat−100 004
Årsresultat−100 004
Egenkapital321 22961,9 % av eiendelene
ARCO HOLDING AS er et aksjeselskap innen regnskapsføring og bokføring, stiftet 2007.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 991 363 203
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 14.10.2026
- Stiftet
- 08.06.2007
- Registrert
- 21.06.2007
- Adresse
- Ikke oppgitt
- Telefon
- 72 85 63 12
- Postadresse
- Fremovegen 3C
- Kommune
- Melhus
- Aksjekapital
- 100 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- ARCO HOLDING AS991 405 240 · MELHUS
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Kjøp og salg av eierandeler i andre virksomheter (holdingsvirksomhet) samt kjøp og salg av fast eiendom.
Tidligere navn
- Latisimus AS21.06.2007 til 01.07.2008
- Byggkontrollen AS01.07.2008 til 18.09.2010
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftsinntekt | −100 000 | - | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | −100 000 | 100 000 | 0 | 1 | 0 |
| Annen driftskostnad | 4 | - | - | - | 35 000 |
| Sum driftskostnader | 4 | - | 4 | - | 35 000 |
| Driftsresultat | −100 004 | 100 000 | −4 | 1 | −35 000 |
| Inntekt på investering i datterselskap | - | - | - | - | 247 000 |
| Sum finansinntekter | - | - | - | - | 247 000 |
| Netto finans | - | 0 | 0 | 0 | 247 000 |
| Resultat før skatt | - | 100 000 | −4 | 1 | 212 000 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 212 000 |
| Resultat før skattekostnad | −100 004 | - | - | - | - |
| Årsresultat | −100 004 | 100 000 | −4 | 1 | 212 000 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −100 004 | - | - | - | 212 000 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | - | - | 212 000 |
| Totalresultat | −100 004 | - | - | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | −100 004 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −100 004 | - | - | - | 212 000 |
| Investering i datterselskap | 367 950 | - | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 367 950 | - | - | - | 337 950 |
| Sum anleggsmidler | 367 950 | 367 950 | 367 950 | 337 950 | 337 950 |
| Konsernfordringer | 150 000 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 150 000 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 992 | - | - | - | 167 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 992 | - | - | - | 167 |
| Sum omløpsmidler | 150 992 | 250 996 | 996 | 167 | 167 |
| Sum eiendeler | 518 942 | 618 946 | 368 946 | 338 117 | 338 117 |
| Investeringer i aksjer og andeler | - | - | - | - | 337 950 |
| Aksjekapital | 100 000 | - | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Annen egenkapital | 221 229 | - | - | - | 221 236 |
| Sum opptjent egenkapital | 221 229 | 321 233 | 221 233 | 221 236 | 221 236 |
| Sum egenkapital | 321 229 | 421 233 | 321 233 | 321 236 | 321 236 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kortsiktig konserngjeld | 181 000 | - | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 16 713 | - | - | - | 16 881 |
| Sum kortsiktig gjeld | 197 713 | 197 713 | 47 713 | 16 880 | 16 881 |
| Sum gjeld | 197 713 | 197 713 | 47 713 | 16 880 | 16 881 |
| Sum egenkapital og gjeld | 518 942 | - | - | - | 338 117 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 100 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,76▼ | 1,27 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,62▲ | 0,47 | 0,15 | 0,05 | 0,05 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −17,6 %▼ | 20,2 % | −0,0 % | 0,0 % | 62,7 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 100,0 % | 100,0 % | - | 100,0 % | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 100,0 % | 100,0 % | - | 100,0 % | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 61,9 %▼ | 68,1 % | 87,1 % | 95,0 % | 95,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | John Fremo | 1977 |
| Styrets leder | Arne Fremo | 1954 |
| Styremedlem | John Fremo | 1977 |
| Varamedlem | Elin Fremo | 1954 |
| Regnskapsfører | GAULA REGNSKAP AS953 952 602 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- JOHN FREMO100,0 %f. 1977 · Ler · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- GAULA REGNSKAP AS100,0 %953 952 602 · 1 800 ordinære aksjer
- GAULA TRAFIKKSKOLE AS100,0 %932 408 473 · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.