- Org.nr.
- 928 488 764
- Adresse
- Holtermanns veg 45, 7031 Trondheim
Driftsresultat−17 096ikke oppgitt
Årsresultat−14 538ikke oppgitt
Egenkapital9 734 56499,5 % av eiendelene
Armani Holding AS er et aksjeselskap innen annen detaljhandel med andre nye varer, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 488 764
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 06.10.2026
- Stiftet
- 08.12.2021
- Registrert
- 05.01.2022
- Adresse
- Holtermanns veg 45, 7031 Trondheim
- Postadresse
- Postboks 6089 Torgarden
- Kommune
- Trondheim
- Næring
- 47.780 Annen detaljhandel med andre nye varerAnnen detaljhandel med andre nye varer i Trondheim (77)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering i aksjer og andre verdipapirer, samt annen virksomhet som har tilknytning til dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 17 096 | 11 681 | 13 883 | 17 601 | - |
| Sum driftskostnader | 17 096 | 11 681 | 13 883 | 17 601 | - |
| Driftsresultat | −17 096 | −11 681 | −13 883 | −17 601 | - |
| Inntekt fra investering i annet foretak i samme konsern | - | 650 000 | - | - | - |
| Annen renteinntekt | 2 557 | 22 261 | 2 | 4 | - |
| Sum finansinntekter | 2 557 | 672 261 | 2 | 4 | - |
| Netto finans | 2 557 | 672 261 | 2 | 4 | - |
| Resultat før skatt | - | - | −13 880 | −17 597 | 0 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −13 880 | −17 597 | 0 |
| Resultat før skattekostnad | −14 538 | 660 580 | - | - | - |
| Årsresultat | −14 538 | 660 580 | −13 880 | −17 597 | 0 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −14 538 | 660 580 | −13 880 | −17 597 | - |
| Totalresultat | −14 538 | 660 580 | −13 880 | −17 597 | - |
| Udekket tap | - | 41 478 | - | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | −14 538 | 619 102 | −13 880 | −17 597 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −14 538 | 660 580 | −13 880 | −17 597 | - |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Investering i datterselskap | 630 000 | 630 000 | - | - | - |
| Lån til foretak i samme konsern | - | 620 000 | - | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 9 100 000 | 9 100 000 | 9 100 000 | 9 100 000 | 9 100 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 9 730 000 | 10 350 000 | 9 100 000 | 9 100 000 | 9 100 000 |
| Sum anleggsmidler | 9 730 000 | 10 350 000 | 9 100 000 | 9 100 000 | 9 100 000 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 54 564 | 49 102 | 1 303 | 24 434 | 30 000 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 54 564 | 49 102 | 1 303 | 24 434 | 30 000 |
| Sum omløpsmidler | 54 564 | 49 102 | 1 303 | 24 434 | 30 000 |
| Sum eiendeler | 9 784 564 | 10 399 102 | 9 101 303 | 9 124 434 | 9 130 000 |
| Aksjekapital ( | 1 000 | - | 1 000 | - | 1 000 |
| aksjer å kr 30) | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | 9 100 000 | 9 100 000 | 9 100 000 | 9 100 000 | 9 100 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 9 130 000 | 9 130 000 | 9 130 000 | 9 130 000 | 9 130 000 |
| Udekket tap | - | - | 41 478 | 27 597 | - |
| Annen egenkapital | 604 564 | 619 102 | - | - | −10 000 |
| Sum opptjent egenkapital | 604 564 | 619 102 | −41 478 | −27 597 | −10 000 |
| Sum egenkapital | 9 734 564 | 9 749 102 | 9 088 522 | 9 102 403 | 9 120 000 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Avsatt konsernbidrag | - | 600 000 | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 50 000 | 50 000 | 12 781 | 22 031 | 10 000 |
| Sum kortsiktig gjeld | 50 000 | 650 000 | 12 781 | 22 031 | 10 000 |
| Sum gjeld | 50 000 | 650 000 | 12 781 | 22 031 | 10 000 |
| Sum egenkapital og gjeld | 9 784 564 | 10 399 102 | 9 101 303 | 9 124 434 | 9 130 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,09▲ | 0,08 | 0,10 | 1,11 | 3,00 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,01▼ | 0,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,1 %▼ | 6,8 % | −0,2 % | −0,2 % | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,5 %▲ | 93,7 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,9 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Håkon Aunaas Hauan | 1991 |
| Regnskapsfører | E.K. REVISJON AS990 455 376 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- HÅKON AUNAAS HAUAN100,0 %f. 1991 · Trondheim · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- BOXIT AS100,0 %933 411 206 · 1 000 ordinære aksjer
- BOSS HOLDING AS10,0 %989 051 199 · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.