- Org.nr.
- 988 909 599
- Adresse
- Solstadveien 12, 1453 Bjørnemyr
- Bransje
- Catering for arrangementer
Driftsresultat−264 676ikke oppgitt
Årsresultat7 116 263ikke oppgitt
Egenkapital17 542 973100,0 % av eiendelene
ARTIN AS er et aksjeselskap innen catering for arrangementer, stiftet 2005.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 988 909 599
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 10.10.2026
- Stiftet
- 31.10.2005
- Registrert
- 21.11.2005
- Adresse
- Solstadveien 12, 1453 Bjørnemyr
- Kommune
- Nesodden
- Aksjekapital
- 100 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investeringer i andre selskaper, fast eiendom og konsulentvirksomhet som står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 264 676 | - | 109 813 | 106 375 | 97 570 |
| Sum driftskostnader | 264 676 | 144 736 | 109 813 | 106 375 | 97 570 |
| Driftsresultat | −264 676 | −144 736 | −109 813 | −106 375 | −97 570 |
| Inntekt på investering i datterselskap | 6 280 000 | - | 1 925 000 | 10 106 123 | 89 420 |
| Inntekt på investering i tilknyttet selskap | - | - | - | - | 250 000 |
| Annen renteinntekt | 43 077 | - | 26 094 | 252 | 650 |
| Verdiøkning markedsbaserte omløpsmidler | 1 113 089 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 7 436 166 | 10 766 067 | 1 951 094 | 10 106 375 | 340 070 |
| Annen finanskostnad | 54 985 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 54 985 | - | - | - | - |
| Netto finans | 7 381 181 | 10 766 066 | 1 951 094 | 10 106 375 | 340 070 |
| Resultat før skatt | - | 10 621 330 | 1 841 282 | 10 000 000 | 242 500 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 1 841 282 | 10 000 000 | 242 500 |
| Resultat før skattekostnad | 7 116 505 | - | - | - | - |
| Skattekostnad på resultat | 242 | - | - | - | - |
| Årsresultat | 7 116 263 | 10 621 330 | 1 841 282 | 10 000 000 | 242 500 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 7 116 263 | - | 1 841 282 | 10 000 000 | 242 500 |
| Totalresultat | 7 116 263 | - | 1 841 282 | 10 000 000 | 242 500 |
| Avsatt til annen egenkapital | 7 116 263 | - | 1 841 282 | 10 000 000 | 242 500 |
| Sum overføringer og disponeringer | 7 116 263 | - | 1 841 282 | 10 000 000 | 242 500 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | - | - | - |
| Investering i datterselskap | 615 000 | - | 615 000 | 615 000 | 615 000 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 60 000 | - | 60 000 | 60 000 | 60 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 675 000 | - | 675 000 | 675 000 | 675 000 |
| Sum anleggsmidler | 675 000 | 675 000 | 675 000 | 675 000 | 675 000 |
| Andre kortsiktige fordringer | 3 438 | - | 3 438 | 3 438 | - |
| Konsernfordringer | 370 000 | - | 771 162 | 10 346 162 | 240 039 |
| Sum fordringer | 373 438 | - | 774 600 | 10 349 600 | 240 039 |
| Markedsbaserte aksjer | 12 376 449 | - | - | - | - |
| Sum investeringer | 12 376 449 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 4 118 328 | - | 1 455 779 | 39 498 | 149 059 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 4 118 328 | - | 1 455 779 | 39 498 | 149 059 |
| Sum omløpsmidler | 16 868 215 | 10 351 710 | 2 230 379 | 10 389 098 | 389 098 |
| Sum eiendeler | 17 543 215 | 11 026 710 | 2 905 379 | 11 064 098 | 1 064 098 |
| Aksjekapital | 100 000 | - | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Annen egenkapital | 17 442 973 | - | 2 805 379 | 10 964 098 | 964 098 |
| Sum opptjent egenkapital | 17 442 973 | 10 926 710 | 2 805 379 | 10 964 098 | 964 098 |
| Sum egenkapital | 17 542 973 | 11 026 710 | 2 905 379 | 11 064 098 | 1 064 098 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Betalbar skatt | 242 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 242 | - | - | - | - |
| Sum gjeld | 242 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 17 543 215 | - | 2 905 379 | 11 064 098 | 1 064 098 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 69 703,37 | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 50,2 %▼ | 152,5 % | 26,4 % | 164,9 % | 22,8 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Arthur Glenne | 1969 |
| Styrets leder | Arthur Glenne | 1969 |
| Revisor | VALENTOR REVISJON AS997 088 980 | - |
| Regnskapsfører | ECIT LILLEHAMMER AS915 514 383 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Arthur Glenne100,0 %f. 1969 · Bjørnemyr · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Spiskammerset Selskapsmat AS100,0 %980 936 244 · 60 ordinære aksjer
- ARTIN EIENDOM AS100,0 %833 614 312 · 40 ordinære aksjer
- Munkerudstubben 2 AS50,0 %892 839 972 · 500 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.