- Org.nr.
- 996 481 387
- Telefon
- 913 25 091
- Adresse
- Olav Trygvasons gate 14, 3125 Tønsberg
- Bransje
- Maler- og glassarbeid
Driftsresultat−18 646ikke oppgitt
Årsresultat−18 648ikke oppgitt
Egenkapital−329 901−68,5 % av eiendelene
Athwal Invest AS er et aksjeselskap innen maler- og glassarbeid, stiftet 2011.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 996 481 387
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 27.09.2026
- Stiftet
- 01.01.2011
- Registrert
- 31.01.2011
- Adresse
- Olav Trygvasons gate 14, 3125 Tønsberg
- Telefon
- 913 25 091
- Kommune
- Tønsberg
- Aksjekapital
- 525 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investeringer i og salg av aksjer i andre selskaper, samt alt som står i forbindelse med dette og skal ha som hovedformål å sikre best mulig kort- og langsiktig inntjening og verdiskapning for aksjonærene.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | - | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 18 646 | 341 | 4 137 | 429 | 7 308 |
| Sum driftskostnader | 18 646 | 341 | 4 137 | 429 | 7 308 |
| Driftsresultat | −18 646 | −341 | −4 137 | −429 | −7 308 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | - | - | 0 |
| Annen rentekostnad | 2 | 10 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 2 | 10 | - | - | - |
| Netto finans | −2 | −10 | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | - | - | - | - | −7 308 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −7 308 |
| Resultat før skattekostnad | −18 648 | −351 | −4 137 | −429 | - |
| Årsresultat | −18 648 | −351 | −4 137 | −429 | −7 308 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −18 648 | −351 | - | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | 0 | - | - | - |
| Totalresultat | −18 648 | −351 | - | - | - |
| Udekket tap | −18 648 | −351 | −4 137 | −429 | −7 308 |
| Sum overføringer og disponeringer | −18 648 | −351 | −4 137 | −429 | −7 308 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Investering i datterselskap | 230 160 | 230 160 | 230 160 | 230 160 | 230 160 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 251 773 | 251 773 | 251 773 | 251 773 | 251 773 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 481 933 | 481 933 | 481 933 | 481 933 | 481 933 |
| Sum anleggsmidler | 481 933 | 481 933 | 481 933 | 481 933 | 481 933 |
| Sum varer | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum fordringer | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum investeringer | 0 | 0 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 0 | 53 | - | - | −30 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 0 | 53 | - | - | −30 |
| Sum omløpsmidler | 0 | 53 | 0 | 0 | −30 |
| Sum eiendeler | 481 933 | 481 986 | 481 933 | 481 933 | 481 903 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 525 000 | 525 000 | 525 000 | 525 000 | 525 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 525 000 | 525 000 | 525 000 | 525 000 | 525 000 |
| Udekket tap | 854 901 | 836 253 | 835 902 | 831 765 | 831 336 |
| Sum opptjent egenkapital | −854 901 | −836 253 | −835 902 | −831 765 | −831 336 |
| Sum egenkapital | −329 901 | −311 253 | −310 902 | −306 765 | −306 336 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 811 809 | 793 239 | 792 739 | 788 739 | 788 239 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 811 809 | 793 239 | 792 739 | 788 739 | 788 239 |
| Sum langsiktig gjeld | 811 809 | 793 239 | 792 739 | 788 739 | 788 239 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | - | 0 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner, kortsiktig | 25 | 0 | 96 | −41 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 25 | 0 | 96 | −41 | 0 |
| Sum gjeld | 811 834 | 793 239 | 792 835 | 788 698 | 788 239 |
| Sum egenkapital og gjeld | 481 933 | 481 986 | 481 933 | 481 933 | 481 903 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,00 | - | 0,00 | −0,00 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −2,46▲ | −2,55 | −2,55 | −2,57 | −2,57 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −3,9 %▼ | −0,1 % | −0,9 % | −0,1 % | −1,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −68,5 %▼ | −64,6 % | −64,5 % | −63,7 % | −63,6 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Upkar Singh Athwal | 1985 |
| Styrets leder | Gulwant Athwal Singh | 1948 |
| Varamedlem | Upkar Singh Athwal | 1985 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- UPKAR SINGH ATHWAL100,0 %f. 1985 · Tønsberg · 7 500 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- PUMA BYGG & MALING AS100,0 %996 564 193 · 22 500 ordinære aksjer
- PUMA BYGG OG MALING AS100,0 %935 505 089 · 3 000 ordinære aksjer
- 55 Invest AS35,0 %935 997 933 · 1 050 ordinære aksjer
- PUMA GRUPPEN AS20,0 %925 833 959 · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.