- Org.nr.
- 920 766 056
- Adresse
- Risaberg terrasse 49, 4056 Tananger
Driftsresultat−8 083ikke oppgitt
Årsresultat13 189ikke oppgitt
Egenkapital45 759100,0 % av eiendelene
Bamboo Holding AS er et aksjeselskap innen utleie og leasing av andre maskiner og annet utstyr og materiell ikke nevnt annet sted, stiftet 2018.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 920 766 056
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 14.09.2026
- Stiftet
- 16.04.2018
- Registrert
- 23.04.2018
- Adresse
- Risaberg terrasse 49, 4056 Tananger
- Kommune
- Sola
- Næring
- 77.390 Utleie og leasing av andre maskiner og annet utstyr og materiell ikke nevnt annet stedUtleie og leasing av andre maskiner og annet utstyr og materiell ikke nevnt annet sted i Sola (29)
- Aksjekapital
- 55 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Eie aksjer og andre verdipapirer.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Annen driftskostnad | 8 083 | - | - | 475 | - |
| Sum driftskostnader | 8 083 | 5 945 | 5 878 | 475 | - |
| Driftsresultat | −8 083 | −5 945 | −5 878 | −475 | - |
| Inntekt på investering i datterselskap og tilknyttet selskap | 20 000 | - | - | - | - |
| Annen renteinntekt | 269 | - | - | - | - |
| Verdiøkning av finansielle instrumenter vurdert til virkelig verdi | 1 003 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 21 272 | 10 184 | 0 | 0 | 0 |
| Sum finanskostnader | 0 | - | - | - | - |
| Netto finans | 21 272 | 10 184 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | - | 4 239 | −5 878 | - | 0 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 0 |
| Resultat før skattekostnad | 13 189 | - | - | −475 | - |
| Årsresultat | 13 189 | 4 239 | −5 878 | −475 | 0 |
| Udekket tap | - | - | - | −475 | - |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 13 189 | - | - | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | - | - | - | - |
| Totalresultat | 13 189 | - | - | - | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 13 189 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 13 189 | - | - | −475 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | - | - |
| Investering i datterselskap | 30 000 | - | - | 30 000 | 30 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 30 000 | - | - | 30 000 | 30 000 |
| Sum anleggsmidler | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 4 683 |
| Sum varer | 0 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 0 | - | - | - | - |
| Markedsbaserte obligasjoner | 12 027 | - | - | - | - |
| Sum investeringer | 12 027 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 3 732 | - | - | 4 208 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 3 732 | - | - | 4 208 | 4 683 |
| Sum omløpsmidler | 15 759 | 2 570 | 1 331 | 4 208 | 4 683 |
| Sum eiendeler | 45 759 | 32 570 | 31 331 | 34 208 | 34 683 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 55 000 | - | - | 55 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 55 000 | 55 000 | 55 000 | 55 000 | 49 430 |
| Udekket tap | 9 241 | - | - | 20 792 | 29 845 |
| Sum opptjent egenkapital | −9 241 | −22 430 | −26 669 | −20 792 | −29 845 |
| Sum egenkapital | 45 759 | 32 570 | 28 331 | 34 208 | 19 585 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | - | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kortsiktig konserngjeld | - | - | - | - | 15 097 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | 0 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 0 | 0 | 3 000 | 0 | 15 097 |
| Sum gjeld | 0 | 0 | 3 000 | 0 | 15 097 |
| Sum egenkapital og gjeld | 45 759 | - | - | 34 208 | 34 682 |
| Aksjekapital | - | - | - | - | 55 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | - | −5 570 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | 0,44 | - | 0,31 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 | 0,11 | 0,00 | 0,77 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 33,7 %▲ | 13,3 % | −17,9 % | −1,4 % | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 100,0 % | 100,0 % | 90,4 % | 100,0 % | 56,5 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Mats Danielsen | 1992 |
| Styrets leder | Mats Danielsen | 1992 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- MATS DANIELSEN100,0 %f. 1992 · Tananger · 1 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Bookatrailer AS100,0 %920 381 480 · 10 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.