- Org.nr.
- 918 532 617
- Adresse
- Billmannsbakken 6A, 1560 Larkollen
Balansen går ikke opp i registeret: eiendelene avviker 164 707 kr fra egenkapital pluss gjeld. Egenkapitalandelen er usikker.
Bauer-Nilsen Eiendomsutvikling AS er et aksjeselskap innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet 2017.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 918 532 617
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 09.10.2026
- Stiftet
- 24.01.2017
- Registrert
- 09.02.2017
- Adresse
- Billmannsbakken 6A, 1560 Larkollen
- Kommune
- Moss
- Næring
- 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendomUtleie av egen eller leid fast eiendom i Moss (590)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Bauer-Nilsen Eiendomsutvikling AS932 308 398 · MOSS
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Kjøp/leie og utleie av forretningseiendom, samt hva dermed står i forbindelse. Selskapet kan også delta i annen virksomhet ved aksjetegning eller på annen måte.
Tidligere navn
- Display Support AS09.02.2017 til 26.06.2023
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 57 000 | - | 122 636 | - | - |
| Annen driftsinntekt | 57 000 | - | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | 114 000 | 228 000 | 122 636 | - | 0 |
| Avskrivning | 100 483 | - | 54 488 | - | - |
| Annen driftskostnad | 36 169 | - | 7 088 | 2 388 | 2 392 |
| Sum driftskostnader | 136 652 | 130 107 | 61 576 | 2 388 | 2 392 |
| Driftsresultat | −22 652 | 97 893 | 61 060 | −2 388 | −2 392 |
| Annen finansinntekt | 50 | - | 32 | −2 | - |
| Sum finansinntekter | 50 | 91 | 32 | −2 | - |
| Annen finanskostnad | 103 929 | - | 54 540 | - | - |
| Sum finanskostnader | 103 929 | 103 777 | 54 540 | - | - |
| Netto finans | −103 879 | −103 686 | −54 508 | −2 | - |
| Resultat før skatt | - | −5 793 | 6 552 | −2 390 | −2 392 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | 1 441 | −525 | −526 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 5 111 | −1 865 | −1 866 |
| Årsresultat | −126 531 | −4 519 | 5 111 | −1 865 | −1 866 |
| Overføring til/fra annen egenkapital | - | - | - | - | 1 866 |
| Overføringer annen egenkapital | −98 694 | - | −1 861 | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −98 694 | - | −1 861 | - | 1 866 |
| Utsatt skattefordel | 43 150 | - | 14 039 | 15 480 | 14 955 |
| Sum immaterielle eiendeler | 43 150 | - | 14 039 | 15 480 | 14 955 |
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 2 895 670 | - | 2 747 747 | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 2 895 670 | - | 2 747 747 | - | - |
| Sum anleggsmidler | 2 938 820 | 2 701 919 | 2 761 786 | 15 480 | 14 955 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 17 488 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 145 687 | 15 106 | 17 488 |
| Andre fordringer | 3 353 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 3 353 | - | - | - | - |
| Sum omløpsmidler | 3 353 | 229 369 | 145 687 | 15 106 | 17 488 |
| Sum eiendeler | 2 942 173 | 2 931 288 | 2 907 473 | 30 586 | 32 443 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | −97 516 | - | 5 698 | 586 | 2 443 |
| Sum opptjent egenkapital | −97 516 | 1 179 | 5 698 | 586 | 2 443 |
| Sum egenkapital | −67 516 | 31 179 | 35 698 | 30 586 | 32 443 |
| Øvrig langsiktig gjeld | 2 802 235 | - | 2 802 235 | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 2 802 235 | - | 2 802 235 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 2 802 235 | 2 802 235 | 2 802 235 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 5 970 | - | 3 938 | - | - |
| Skyldige offentlige avgifter | - | - | 13 762 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 366 191 | - | 51 840 | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 372 161 | 97 874 | 69 540 | - | - |
| Sum gjeld | 3 174 396 | 2 900 109 | 2 871 775 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 3 106 880 | - | 2 907 473 | 30 586 | 32 443 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,01▼ | 2,34 | 2,10 | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −47,02▼ | 93,01 | 80,45 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,8 %▼ | 3,4 % | 4,2 % | −7,6 % | −7,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −19,9 %▼ | 42,9 % | 49,8 % | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −111,0 %▼ | −2,0 % | 4,2 % | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −2,3 %▼ | 1,1 % | 1,2 % | 100,0 % | 100,0 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
De tre andre er de største selskapene i næringskode 68.200.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Jan-Erik Bauer-Nilsen | 1961 |
| Styrets leder | Jan-Erik Bauer-Nilsen | 1961 |
| Varamedlem | Heidi Moland | 1966 |
| Regnskapsfører | HEIDI MOLAND REGNSKAP971 286 113 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Jan-Erik Bauer-Nilsen100,0 %f. 1961 · Larkollen · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.