- Org.nr.
- 928 667 103
- Telefon
- 950 64 273
- Adresse
- Gjerdrums vei 8, 0484 Oslo
- Hovedeier
- NIKA BRANDS AS, 70 %
Driftsresultat44 202 85728,1 % margin
Årsresultat34 382 99121,9 % margin
Egenkapital18 236 64423,3 % av eiendelene
Ansatte7i Aa‑registeret
Beauty Rebels AS er et aksjeselskap innen engroshandel med andre næringsmidler, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 667 103
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 08.10.2026
- Stiftet
- 07.01.2022
- Registrert
- 07.02.2022
- Adresse
- Gjerdrums vei 8, 0484 Oslo
- Telefon
- 950 64 273
- Kommune
- Oslo
- Aksjekapital
- 4 767 000
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Beauty Rebels AS928 731 553 · OSLO7 ansatte
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Kosmetikk og det som naturlig står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 157 042 210 | 101 194 279 | - | - |
| Sum driftsinntekter | 157 042 210 | 101 194 279 | 51 587 792 | 7 745 335 |
| Varekostnad | 77 351 760 | 49 419 812 | 28 575 150 | 4 342 564 |
| Lønnskostnad | 5 782 447 | 4 225 377 | 3 629 468 | 1 381 759 |
| Annen driftskostnad | 29 705 145 | 17 223 319 | 7 121 487 | 1 602 051 |
| Sum driftskostnader | 112 839 352 | 70 868 508 | 39 326 105 | 7 326 373 |
| Driftsresultat | 44 202 857 | 30 325 771 | 12 261 687 | 418 962 |
| Annen renteinntekt | 443 443 | 238 294 | - | - |
| Annen finansinntekt | 1 156 910 | 685 023 | - | - |
| Sum finansinntekter | 1 600 353 | 923 317 | 276 349 | 78 991 |
| Annen rentekostnad | 516 927 | 50 461 | - | - |
| Annen finanskostnad | 1 306 926 | 692 751 | - | - |
| Sum finanskostnader | 1 823 853 | 743 212 | 634 159 | 23 204 |
| Netto finans | −223 500 | 180 105 | −357 810 | 55 787 |
| Resultat før skatt | 43 979 357 | 30 505 876 | 11 903 876 | 474 748 |
| Skattekostnad på resultat | 9 596 366 | 6 627 676 | 2 627 481 | 105 690 |
| Årsresultat | 34 382 991 | 23 878 200 | 9 276 395 | 369 058 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 34 382 991 | 23 878 200 | - | - |
| Totalresultat | 34 382 991 | 23 878 200 | - | - |
| Ordinært utbytte | 30 000 000 | 20 000 000 | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | 4 382 991 | 3 878 200 | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 34 382 991 | 23 878 200 | - | - |
| Sum varer | 35 592 347 | 14 494 785 | - | - |
| Kundefordringer | 20 168 099 | 12 078 153 | - | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 7 939 965 | 9 591 738 | - | - |
| Sum fordringer | 28 108 064 | 21 669 890 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 14 676 558 | 14 795 009 | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 14 676 558 | 14 795 009 | - | - |
| Sum omløpsmidler | 78 376 968 | 50 959 684 | 24 500 953 | 8 475 069 |
| Sum eiendeler | 78 376 968 | 50 959 684 | 24 500 953 | 8 475 069 |
| Sum anleggsmidler | - | - | 0 | 0 |
| Aksjekapital | 4 767 000 | 4 767 000 | - | - |
| Overkurs | 1 563 000 | 1 563 000 | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 6 330 000 | 6 330 000 | 6 330 000 | 6 330 000 |
| Annen egenkapital | 11 906 644 | 7 523 653 | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 11 906 644 | 7 523 653 | 3 645 453 | 369 058 |
| Sum egenkapital | 18 236 644 | 13 853 653 | 9 975 453 | 6 699 058 |
| Utsatt skatt | 3 | 53 144 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 53 144 | 10 664 | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 53 144 | - | - | - |
| Leverandørgjeld | 12 539 867 | 6 288 957 | - | - |
| Betalbar skatt | 9 649 510 | 6 585 196 | - | - |
| Skyldig offentlige avgifter | 1 958 675 | - | - | - |
| Utbytte | 30 000 000 | 20 000 000 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 5 992 272 | 1 822 140 | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 60 140 324 | 37 052 887 | 14 514 836 | 1 764 697 |
| Sum gjeld | 60 140 324 | 37 106 031 | 14 525 500 | 1 776 011 |
| Sum egenkapital og gjeld | 78 376 968 | - | - | - |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,30▼ | 1,38 | 1,69 | 4,80 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 3,30▲ | 2,68 | 1,46 | 0,27 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 70,8 %▼ | 82,8 % | 76,0 % | 5,9 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 28,1 %▼ | 30,0 % | 23,8 % | 5,4 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 21,9 %▼ | 23,6 % | 18,0 % | 4,8 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 23,3 %▼ | 27,2 % | 40,7 % | 79,0 % |
Per ansatt 2025
- Omsetning per ansatt, kroner
- 22 434 601
- Resultat per ansatt, kroner
- 6 314 694
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Beauty Rebels AS28,1 %
157,0 mill. 7 ansatte 2025
−10 %0102030
ORKLA HEALTH AS−2,4 % 2 024,3 mill.200 ansatte 2025
WULFF & CO AS2,1 % 1 011,6 mill.80 ansatte 2025
DR. OETKER NORGE AS6,9 % 726,4 mill.27 ansatte 2025
Beauty Rebels AS28,1 % 157,0 mill.7 ansatte 2025
−10 %0102030
De tre andre er de største selskapene i næringskode 46.380.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Nina Merete Fredriksen | 1978 |
| Styrets leder | Annika Bjørling | 1968 |
| Styremedlem | Nina Merete Fredriksen | 1978 |
| Revisor | TOTAL REVISJON DA985 153 965 | - |
| Regnskapsfører | WICAN REGNSKAP AS987 430 478 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- NIKA BRANDS AS70,0 %Stabekk · 3 337 ordinære aksjer
- STILA HOLDING AS30,0 %Oslo · 1 430 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- NIKA BRANDS AS
- Beauty Rebels AS70,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.