- Org.nr.
- 979 311 338
- Telefon
- 901 71 227
- Adresse
- Stanseveien 13, 0975 Oslo
- Bransje
- Regnskapsføring og bokføring
Driftsresultat750 93364,7 % margin
EBITDA753 915før av- og nedskrivninger
Årsresultat751 05064,7 % margin
Egenkapital242 38485,0 % av eiendelene
BENTE WERMÅKER REGNSKAPSSERVICE er et enkeltpersonforetak innen regnskapsføring og bokføring.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 979 311 338
- Organisasjonsform
- Enkeltpersonforetak
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- Ikke oppgitt
- Registrert
- 13.10.1997
- Adresse
- Stanseveien 13, 0975 Oslo
- Telefon
- 901 71 227
- Kommune
- Oslo
- Aksjekapital
- Ikke oppgitt
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- BENTE WERMÅKER REGNSKAPSSERVICE879 815 282 · OSLO
Kilde: Enhetsregisteret.
Tidligere navn
- BENTE WERÅKER REGNSKAPSSERVICE13.10.1997 til 11.05.1998
- BENTE WERMÅKER REGNSKAPSSERVICE11.05.1998 til 05.01.2023
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 1 159 931 | 1 137 609 | 1 090 900 | 1 022 604 | 1 122 326 |
| Sum driftsinntekter | 1 159 931 | 1 137 609 | 1 090 900 | 1 022 604 | 1 122 326 |
| Personalkostnader l, 2, 3, | - | - | - | - | 10 579 |
| Avskrivning på varige driftsm. og immatr. eiendeler | - | - | - | - | 7 281 |
| Lønnskostnad | 2 317 | 1 997 | 2 477 | 4 299 | - |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 2 982 | 3 727 | 4 659 | 5 824 | - |
| Annen driftskostnad | 403 698 | 396 480 | 402 108 | 392 139 | 351 113 |
| Sum driftskostnader | 408 998 | 402 205 | 409 244 | 402 262 | 368 973 |
| Driftsresultat | 750 933 | 735 405 | 681 656 | 620 342 | 753 353 |
| Resultat før skatt | - | - | - | - | 753 353 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 753 353 |
| Annen renteinntekt | 117 | 204 | 64 | - | - |
| Sum finansinntekter | 117 | 204 | 64 | 0 | - |
| Annen rentekostnad | - | - | 1 | - | - |
| Sum finanskostnader | - | - | 1 | 0 | - |
| Netto finans | 117 | 204 | 63 | 0 | - |
| Resultat før skattekostnad | 751 050 | 735 609 | 681 719 | 620 342 | - |
| Årsresultat | 751 050 | 735 609 | 681 719 | 620 342 | 753 353 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | 681 719 | 620 342 | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 751 050 | 735 609 | 681 719 | 620 342 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 751 050 | 735 609 | 681 719 | 620 342 | - |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner og lignende | 11 928 | 14 910 | 18 637 | 23 296 | - |
| Sum varige driftsmidler | 11 928 | 14 910 | 18 637 | 23 296 | 29 120 |
| Sum anleggsmidler | 11 928 | 14 910 | 18 637 | 23 296 | 29 120 |
| Kundefordringer | 160 049 | 158 762 | 193 270 | 116 844 | 113 176 |
| Andre fordringer | 24 767 | 15 543 | 14 489 | 24 125 | 18 455 |
| Sum fordringer | 184 816 | 174 305 | 207 759 | 140 969 | 131 631 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 88 543 | 130 572 | 207 908 | 251 669 | 264 880 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 88 543 | 130 572 | 207 908 | 251 669 | 264 880 |
| Sum omløpsmidler | 273 359 | 304 877 | 415 667 | 392 638 | 396 511 |
| Sum eiendeler | 285 287 | 319 787 | 434 304 | 415 934 | 425 631 |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner og lign. | - | - | - | - | 29 120 |
| Annen egenkapital | 242 384 | 281 773 | 373 453 | 381 598 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 242 384 | 281 773 | 373 453 | 381 598 | −65 438 |
| Sum egenkapital | 242 384 | 281 773 | 373 453 | 381 598 | 396 376 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 7 558 | 609 | 18 271 | 2 869 | 5 871 |
| Skyldige offentlige avgifter | 35 344 | 37 405 | 42 580 | 31 467 | 23 383 |
| Sum kortsiktig gjeld | 42 902 | 38 014 | 60 851 | 34 336 | 29 254 |
| Sum gjeld | 42 902 | 38 014 | 60 851 | 34 336 | 29 254 |
| Sum egenkapital og gjeld | 285 287 | 319 787 | 434 304 | 415 934 | 425 631 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 461 814 |
| Sum innskutt egenkapital | - | - | - | - | 461 814 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 65 438 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 6,37▼ | 8,02 | 6,83 | 11,44 | 13,55 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,18▲ | 0,13 | 0,16 | 0,09 | 0,07 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 248,3 %▲ | 195,1 % | 160,4 % | 147,4 % | 177,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 64,7 %▲ | 64,6 % | 62,5 % | 60,7 % | 67,1 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 64,7 %▲ | 64,7 % | 62,5 % | 60,7 % | 67,1 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 85,0 %▼ | 88,1 % | 86,0 % | 91,7 % | 93,1 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
BENTE WERMÅKER REGNSKAPSSERVICE64,7 %
1,2 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
0 %20406080
AIDER AS1,3 % 1 607,6 mill.1 342 ansatte 2025
AZETS INSIGHT AS10,7 % 1 566,8 mill.884 ansatte 2025
Sparebank 1 Regnskapshuset SMN AS12,6 % 845,6 mill.582 ansatte 2025
BENTE WERMÅKER REGNSKAPSSERVICE64,7 % 1,2 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
0 %20406080
De tre andre er de største selskapene i næringskode 69.202.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | NORDSTRAND REVISJON AS958 246 595 | - |
| Innehaver | Bente Berg Wermåker | 1960 |