- Org.nr.
- 923 398 465
- Adresse
- Gamle Stokkavei 1, 4313 Sandnes
- Bransje
- Skjønnhetspleie
Driftsresultat−452 101−6,7 % margin
Årsresultat−959 740−14,2 % margin
Egenkapital−2 348 721−156,7 % av eiendelene
BEWELL BY MAKEUP ART AS er et aksjeselskap innen skjønnhetspleie, under konkursbehandling, stiftet 2019.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 923 398 465
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 31.08.2019
- Registrert
- 16.09.2019
- Adresse
- Gamle Stokkavei 1, 4313 Sandnes
- Kommune
- Sandnes
- Næring
- 96.220 SkjønnhetspleieSkjønnhetspleie i Sandnes (108)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- BEWELL BY MAKEUP ART AS923 433 767 · SANDNES
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Drive makeup-, hud- og skjønnhetsklinikker, med alt som naturlig står i forbindelse med dette, herunder salg av produkter og tjenester innen skjønnhet og pleie, og deltakelse i andre selskaper med samme eller lignende formål.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 6 776 049 | 6 273 767 | 5 932 386 |
| Sum driftskostnader | 7 228 150 | 6 802 436 | 6 459 641 |
| Driftsresultat | −452 101 | −528 668 | −527 255 |
| Sum finansinntekter | 1 540 | 922 | 16 |
| Sum finanskostnader | 509 179 | 15 489 | 10 306 |
| Netto finans | −507 639 | −14 567 | −10 290 |
| Resultat før skatt | −959 740 | −543 235 | −537 545 |
| Årsresultat | −959 740 | −543 235 | −537 545 |
| Sum anleggsmidler | 417 500 | 569 479 | 521 750 |
| Sum omløpsmidler | 1 081 100 | 1 762 095 | 1 375 344 |
| Sum eiendeler | 1 498 600 | 2 331 574 | 1 897 094 |
| Sum innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Sum opptjent egenkapital | −2 373 151 | −1 413 411 | −870 176 |
| Sum egenkapital | −2 348 721 | −1 388 981 | −845 746 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 3 847 321 | 3 720 555 | 2 742 840 |
| Sum gjeld | 3 847 321 | 3 720 555 | 2 742 840 |
Nøkkeltall 2020 til 2022
| Nøkkeltall | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,28▼ | 0,47 | 0,50 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,64▲ | −2,68 | −3,24 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −23,5 %▲ | −25,0 % | −27,8 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −6,7 %▲ | −8,4 % | −8,9 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −14,2 %▼ | −8,7 % | −9,1 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −156,7 %▼ | −59,6 % | −44,6 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
BEWELL BY MAKEUP ART AS−6,7 %
6,8 mill. ansatte ikke oppgitt 2022
−20 %0204060
BEWELL BY MAKEUP ART AS−6,7 % 6,8 mill.ansatte ikke oppgitt 2022
Senses AS0,4 % 23,2 mill.15 ansatte 2025
EGER KARL JOHAN AS10,8 % 26,0 mill.14 ansatte 2025
Venita Wellness Sriwichai51,8 % 24,9 mill.ansatte ikke oppgitt 2018
−20 %0204060
De tre andre er de største selskapene i næringskode 96.220.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Camilla Fugelli | 1979 |
| Styrets leder | Camilla Fugelli | 1979 |
| Revisor | TJEMSLAND REVISJON & RÅDGIVNING AS930 216 976 | - |
| Regnskapsfører | PRE SOLUTIONS AS829 002 132 | - |