- Org.nr.
- 917 200 882
- Adresse
- Vardeveien 56A, 3292 Stavern
Driftsresultat−27 048ikke oppgitt
Årsresultat−27 048ikke oppgitt
Egenkapital−28 999−396,1 % av eiendelene
Bokeløkka AS er et aksjeselskap innen utvikling og salg av byggeprosjekter, stiftet 2016.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 917 200 882
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 26.09.2026
- Stiftet
- 03.05.2016
- Registrert
- 21.05.2016
- Adresse
- Vardeveien 56A, 3292 Stavern
- Kommune
- Larvik
- Næring
- 68.120 Utvikling og salg av byggeprosjekterUtvikling og salg av byggeprosjekter i Larvik (137)
- Aksjekapital
- 2 780 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Utvikling, utleie, kjøp og salg av fast eiendom og annen naturlig tilhørende virksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 27 048 | 33 318 | 250 680 | 110 007 | 642 678 |
| Sum driftskostnader | 27 048 | 33 318 | 2 541 693 | 110 007 | 642 678 |
| Driftsresultat | −27 048 | −33 318 | −2 541 693 | 110 007 | −642 678 |
| Annen renteinntekt | - | 12 | - | - | - |
| Sum finansinntekter | - | 12 | 27 | 1 | - |
| Annen rentekostnad | - | 4 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | - | 4 | 13 000 | 85 382 | 51 464 |
| Netto finans | - | 8 | −12 973 | −85 381 | −51 464 |
| Resultat før skatt | −27 048 | −33 310 | −2 554 666 | 24 627 | −694 142 |
| Årsresultat | −27 048 | −33 310 | −2 554 666 | 24 627 | −694 142 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −27 048 | −33 310 | - | - | - |
| Totalresultat | −27 048 | −33 310 | - | - | - |
| Udekket tap | −27 048 | −33 310 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −27 048 | −33 310 | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | - | - | 0 | - | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 7 321 | 3 049 | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 7 321 | 3 049 | - | - | - |
| Sum omløpsmidler | 7 321 | 3 049 | 33 458 | 2 310 092 | 2 306 456 |
| Sum eiendeler | 7 321 | 3 049 | 33 458 | 2 310 092 | 2 306 456 |
| Sum anleggsmidler | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Aksjekapital | 2 780 000 | 2 780 000 | - | - | - |
| Overkurs | −5 570 | −5 570 | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 2 774 430 | 2 774 430 | 2 774 430 | 24 430 | 24 430 |
| Udekket tap | 2 803 429 | 2 776 381 | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | −2 803 429 | −2 776 381 | −2 743 071 | −188 405 | −213 032 |
| Sum egenkapital | −28 999 | −1 951 | 31 359 | −163 975 | −188 602 |
| Leverandørgjeld | 1 410 | - | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 34 910 | 5 000 | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 36 320 | 5 000 | 2 100 | 1 024 068 | 1 045 058 |
| Sum gjeld | 36 320 | 5 000 | 2 100 | 2 474 068 | 2 495 058 |
| Sum egenkapital og gjeld | 7 321 | 3 049 | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 1 450 000 | 1 450 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,20▼ | 0,61 | 15,93 | 2,26 | 2,21 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,25▲ | −2,56 | 0,07 | −15,09 | −13,23 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −521,7 %▼ | −182,5 % | −216,9 % | 4,8 % | −27,9 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −396,1 %▼ | −64,0 % | 93,7 % | −7,1 % | −8,2 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Tom Bolstad Christensen | 1961 |
| Regnskapsfører | BAUTA REGNSKAP AS991 181 954 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- TOM BOLSTAD CHRISTENSEN100,0 %f. 1961 · Stavern · 27 800 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.