- Org.nr.
- 913 100 956
- Telefon
- 97 17 82 05
- Adresse
- Vidjevegen 4, 7507 Stjørdal
- Bransje
- Frisering og barbering
Driftsresultat20 1471,0 % margin
EBITDA37 079før av- og nedskrivninger
Årsresultat15 7150,8 % margin
Egenkapital47 4726,5 % av eiendelene
Brothers&Sisters AS er et aksjeselskap innen frisering og barbering, stiftet 2014.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 913 100 956
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 14.01.2014
- Registrert
- 20.01.2014
- Adresse
- Vidjevegen 4, 7507 Stjørdal
- Telefon
- 97 17 82 05
- Kommune
- Stjørdal
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Brothers&Sisters AS913 148 193 · STJØRDAL
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Drive frisørsalong, salg av hårprodukter, samt deltakelse i andre selskaper.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 2 034 557 | 1 713 569 | 1 550 187 | 1 551 972 | 1 328 187 |
| Annen driftsinntekt (0) | - | - | - | 9 602 | - |
| Annen driftsinntekt | 30 800 | - | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | 2 065 357 | 1 713 569 | 1 550 187 | 1 561 574 | 1 328 187 |
| Varekostnad | 256 129 | 101 889 | 97 077 | 115 219 | 81 796 |
| Lønnskostnad | - | - | - | - | 947 419 |
| Avskrivning på varige driftsmidler | - | - | - | - | 8 000 |
| Lønnskostnad Il, | 1 439 883 | 1 309 242 | 1 255 491 | 1 284 562 | - |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler (0) | - | - | - | 8 000 | - |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 16 932 | 15 443 | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 332 266 | 329 516 | 210 607 | 216 055 | 210 699 |
| Sum driftskostnader | 2 045 209 | 1 756 090 | 1 563 174 | 1 623 836 | 1 247 915 |
| Driftsresultat | 20 147 | −42 521 | −12 987 | −62 262 | 80 272 |
| Resultat før skatt | - | - | - | - | 80 272 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | - | 17 660 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 62 612 |
| Annen finansinntekt (0) | - | - | - | 631 | - |
| Annen renteinntekt | - | - | 182 | - | - |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 182 | 631 | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Netto finans | 0 | 0 | 182 | 631 | - |
| Resultat før skattekostnad | 20 147 | −42 521 | −12 805 | −61 631 | - |
| Skattekostnad | 4 432 | −13 643 | 22 951 | −13 667 | - |
| Årsresultat | 15 715 | −28 878 | −35 757 | −47 964 | 62 612 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | 62 612 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | - | - | 62 612 |
| Annen egenkapital | 15 715 | −28 878 | −35 757 | −47 964 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | −35 757 | −47 964 | 62 612 |
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 7 860 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | 7 860 | - |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner, ol. | 120 274 | 137 205 | 63 333 | 63 333 | - |
| Sum varige driftsmidler | 120 274 | 137 205 | 63 333 | 63 333 | 71 333 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum anleggsmidler | 120 274 | 137 205 | 63 333 | 71 193 | 71 333 |
| Varer | 244 479 | 132 290 | 86 290 | 81 290 | 70 347 |
| Sum varer | - | - | 86 290 | 81 290 | 70 347 |
| Kundefordringer | 32 239 | 57 026 | 40 830 | 35 561 | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 53 284 | 273 971 | 31 984 | 33 424 | 37 842 |
| Sum fordringer | 85 523 | 330 997 | 72 814 | 68 985 | 37 842 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 257 452 |
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 275 770 | 162 246 | 76 405 | 209 286 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 275 770 | 162 246 | 76 405 | 209 286 | 257 452 |
| Sum omløpsmidler | 605 772 | 625 532 | 235 508 | 359 560 | 365 641 |
| Sum eiendeler | 726 046 | 762 737 | 298 841 | 430 754 | 436 974 |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontorm. | - | - | - | - | 71 333 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 17 472 | 1 757 | 11 135 | 46 891 | 94 855 |
| Udekket tap | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 17 472 | 1 757 | 11 135 | 46 891 | 94 855 |
| Sum egenkapital | 47 472 | 31 757 | 41 135 | 76 891 | 124 855 |
| Utsatt skatt | 9 011 | 4 579 | 13 933 | 0 | 5 837 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 9 011 | 4 579 | 13 933 | 0 | 5 837 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 13 933 | 0 | 5 837 |
| Leverandørgjeld | 3 885 | 8 065 | −2 382 | −10 546 | 28 846 |
| Betalbar skatt | - | - | 1 158 | 0 | 16 956 |
| Skyldig offentlige avgifter | - | - | - | - | 131 764 |
| Skyldige offentlige avgifter | 201 330 | 375 901 | 127 340 | 158 751 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 464 348 | 342 437 | 117 657 | 205 657 | 128 716 |
| Sum kortsiktig gjeld | 669 563 | 726 402 | 243 773 | 353 862 | 306 282 |
| Sum gjeld | 678 574 | 730 981 | 257 706 | 353 862 | 312 119 |
| Sum egenkapital og gjeld | 726 046 | 762 737 | 298 841 | 430 754 | 436 974 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,90▲ | 0,86 | 0,97 | 1,02 | 1,19 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 14,29▼ | 23,02 | 6,26 | 4,60 | 2,50 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 2,7 %▲ | −8,0 % | −3,5 % | −14,2 % | 18,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 1,0 %▲ | −2,5 % | −0,8 % | −4,0 % | 6,0 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 0,8 %▲ | −1,7 % | −2,3 % | −3,1 % | 4,7 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 6,5 %▲ | 4,2 % | 13,8 % | 17,9 % | 28,6 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Brothers&Sisters AS1,0 %
2,1 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
0,0 %2,55,07,510,0
Brothers&Sisters AS1,0 % 2,1 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
NIKITA GRUPPEN NORGE AS3,0 % 459,1 mill.651 ansatte 2025
Cutters AS5,2 % 342,3 mill.376 ansatte 2025
TANGO DRIFT AS9,2 % 177,3 mill.233 ansatte 2025
0,0 %2,55,07,510,0
De tre andre er de største selskapene i næringskode 96.210.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Pernille Murray Ånnegård | 1993 |
| Styrets leder | Pernille Murray Ånnegård | 1993 |
| Varamedlem | Linn Murray | 1965 |
| Regnskapsfører | EIKA ØKONOMI MIDT-NORGE AS970 999 213 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Pernille Murray Ånnegård80,0 %f. 1993 · Stjørdal · 80 ordinære aksjer
- LINN MURRAY20,0 %f. 1965 · Stjørdal · 20 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.