- Org.nr.
- 928 190 048
- Adresse
- Lagmannsgata 14, 3922 Porsgrunn
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−4 719ikke oppgitt
Årsresultat714 284ikke oppgitt
Egenkapital713 38490,5 % av eiendelene
C.M. Invest AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 190 048
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 03.10.2026
- Stiftet
- 08.11.2021
- Registrert
- 22.11.2021
- Adresse
- Lagmannsgata 14, 3922 Porsgrunn
- Kommune
- Porsgrunn
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Porsgrunn (270)
- Aksjekapital
- 98 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investere i andre selskap.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | - | 4 303 | 3 950 | 6 888 | 13 745 |
| Sum driftskostnader | 4 719 | 4 303 | 3 950 | 6 888 | 13 745 |
| Driftsresultat | −4 719 | −4 303 | −3 950 | −6 888 | −13 745 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | 14 | - |
| Sum finanskostnader | 5 713 | - | - | 14 | - |
| Netto finans | 719 414 | 0 | - | −14 | - |
| Resultat før skatt | 714 695 | −4 303 | −3 950 | −6 902 | −13 745 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −3 950 | −6 902 | −13 745 |
| Årsresultat | 714 284 | −4 303 | −3 950 | −6 902 | −13 745 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | −3 950 | −6 902 | −13 745 |
| Totalresultat | - | - | −3 950 | −6 902 | −13 745 |
| Udekket tap | - | - | −3 950 | −6 902 | −13 745 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | −3 950 | −6 902 | −13 745 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 725 127 | - | - | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | - | - | 98 000 | 98 000 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | 98 000 | 98 000 | 98 000 |
| Sum anleggsmidler | 9 000 | 98 000 | 98 000 | 98 000 | 98 000 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | 598 | −2 | −50 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 598 | −2 | −50 |
| Sum omløpsmidler | 779 195 | 45 | 598 | −2 | −50 |
| Sum eiendeler | 788 195 | 98 045 | 98 598 | 97 998 | 97 950 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | - | - | - | - | 98 000 |
| Aksjekapital | - | - | 98 000 | 98 000 | 98 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 98 000 | 98 000 | 98 000 | 98 000 | 98 000 |
| Udekket tap | - | - | 24 597 | 20 647 | 13 745 |
| Sum opptjent egenkapital | 615 384 | −28 900 | −24 597 | −20 647 | −13 745 |
| Sum egenkapital | 713 384 | 69 100 | 73 403 | 77 353 | 84 255 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | 25 195 | 20 645 | 13 695 |
| Sum kortsiktig gjeld | 74 811 | 28 945 | 25 195 | 20 645 | 13 695 |
| Sum gjeld | 74 811 | 28 945 | 25 195 | 20 645 | 13 695 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | 98 598 | 97 998 | 97 950 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 10,42▲ | 0,00 | 0,02 | −0,00 | −0,00 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,10▼ | 0,42 | 0,34 | 0,27 | 0,16 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 162,6 %▲ | −4,4 % | −4,0 % | −7,0 % | −14,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 90,5 %▲ | 70,5 % | 74,4 % | 78,9 % | 86,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Camilla Myrseth | 1981 |
| Styrets leder | Camilla Myrseth | 1981 |
| Regnskapsfører | CAPGUARD ACCOUNTING AS998 916 135 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Camilla Myrseth100,0 %f. 1981 · Porsgrunn · 98 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- UBRI MEDICAL AS30,0 %916 938 918 · 1 200 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.