- Org.nr.
- 926 178 253
- Telefon
- 915 29 869
- Adresse
- Statsrådtunet 9B, 2074 Eidsvoll Verk
Driftsresultat−244ikke oppgitt
Årsresultat−244ikke oppgitt
Egenkapital−63 309−299,3 % av eiendelene
Calmenergy AS er et aksjeselskap innen industri-, produkt- og motedesignvirksomhet, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 178 253
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 22.09.2026
- Stiftet
- 18.11.2020
- Registrert
- 15.12.2020
- Adresse
- Statsrådtunet 9B, 2074 Eidsvoll Verk
- Telefon
- 915 29 869
- Postadresse
- Postboks 264
- Kommune
- Eidsvoll
- Næring
- 74.110 Industri-, produkt- og motedesignvirksomhetIndustri-, produkt- og motedesignvirksomhet i Eidsvoll (12)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Ideskaping, produktutvikling og kommersialisering av helserelaterte produkter og tjenester samt andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette. Selskapet kan delta i andre selskap med lignende virksomhet. Kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/drift av fast eiendom.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 244 | 19 953 | 21 821 | - | 16 193 |
| Sum driftskostnader | 244 | 19 953 | 21 821 | 0 | 173 693 |
| Driftsresultat | −244 | −19 953 | −21 821 | 0 | −21 693 |
| Resultat før skatt | - | - | - | - | −21 693 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −21 693 |
| Annen finanskostnad (0) | - | 133 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 133 | - | - | - |
| Netto finans | 0 | −133 | - | - | - |
| Resultat før skattekostnad | −244 | −20 086 | −21 821 | 0 | - |
| Årsresultat | −244 | −20 086 | −21 821 | 0 | −21 693 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −21 693 |
| Totalresultat | - | - | - | - | −21 693 |
| Udekket tap | −244 | −20 086 | −21 821 | 0 | −21 693 |
| Sum overføringer og disponeringer | −244 | −20 086 | −21 821 | 0 | −21 693 |
| Salgsinntekt | - | - | - | - | 152 000 |
| Sum driftsinntekter | - | - | - | - | 152 000 |
| Varekostnad | - | - | - | - | 157 500 |
| Andre langsiktige fordringer | 13 030 | 0 | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 13 030 | 0 | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 13 030 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Andre kortsiktige fordringer | 8 125 | 0 | - | - | - |
| Sum fordringer | 8 125 | 0 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 0 | 672 | 672 | - | 841 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 0 | 672 | 672 | 0 | 841 |
| Sum omløpsmidler | 8 125 | 672 | 672 | 0 | 841 |
| Sum eiendeler | 21 155 | 672 | 672 | 0 | 841 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 0 | 30 000 |
| Øreavrunding | 1 | - | - | - | - |
| Udekket tap | 93 310 | 93 066 | 72 980 | 0 | 5 |
| Sum opptjent egenkapital | −93 309 | −93 066 | −72 980 | 0 | −31 638 |
| Sum egenkapital | −63 309 | −63 066 | −42 980 | 0 | −1 638 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | - | 1 478 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner, kortsiktig | 12 601 | 0 | - | - | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 7 600 | 7 600 | 7 600 | 0 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 64 263 | 56 138 | 36 052 | 0 | 1 000 |
| Sum kortsiktig gjeld | 84 464 | 63 738 | 43 652 | 0 | 2 478 |
| Sum gjeld | 84 464 | 63 738 | 43 652 | 0 | 2 478 |
| Sum egenkapital og gjeld | 21 155 | 672 | 672 | 0 | 841 |
| Aksjekapital | - | - | - | - | 1 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,10▲ | 0,01 | 0,02 | - | 0,34 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,33▼ | −1,01 | −1,02 | - | −1,51 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −2,2 %▲ | −2 969,2 % | −6 494,3 % | 0,0 % | −2 579,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | −14,3 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | −14,3 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −299,3 %▲ | −9 384,8 % | −6 395,8 % | - | −194,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Monica Spord Signysdóttir | 1971 |
| Styrets leder | Monica Spord Signysdóttir | 1971 |
| Styremedlem | Alf Johan Hoff | 1962 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- ALF JOHAN HOFF50,0 %f. 1962 · 15 000 ordinære aksjer
- MONICA SPORD SIGNYSDÓTTIR50,0 %f. 1971 · Eidsvoll Verk · 15 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.