- Org.nr.
- 922 285 543
- Adresse
- Glengsgata 29, 1706 Sarpsborg
- Hovedeier
- Cancan AS, 80 %
CANCAN LIVE AS er et aksjeselskap innen all annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 922 285 543
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 28.09.2026
- Stiftet
- 15.02.2019
- Registrert
- 25.02.2019
- Adresse
- Glengsgata 29, 1706 Sarpsborg
- Kommune
- Sarpsborg
- Næring
- 74.990 All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet stedAll annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted i Sarpsborg (29)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- CANCAN LIVE AS922 427 666 · SARPSBORG
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Booking og formidling av musikere og artister, produksjon av egne kulturarrangementer og eventer, salg av billetter til kulturarrangementer, samt alt som hører naturlig til dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | - | - | 1 439 443 | 1 730 584 | - |
| Annen driftsinntekt | - | - | 30 000 | - | - |
| Sum driftsinntekter | 24 735 | 1 932 598 | 1 469 443 | 1 730 584 | 3 332 472 |
| Varekostnad | - | 1 634 731 | 1 106 182 | 1 527 192 | 2 944 075 |
| Annen driftskostnad | - | 155 430 | 317 057 | 204 217 | 113 843 |
| Sum driftskostnader | 114 041 | 1 790 161 | 1 423 240 | 1 731 409 | 3 057 918 |
| Driftsresultat | −89 306 | 142 437 | 46 203 | −825 | 274 553 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | 1 | - |
| Annen renteinntekt | - | - | 306 | - | - |
| Sum finansinntekter | 7 329 | −432 | 306 | 1 | 199 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | 66 | - |
| Sum finanskostnader | 433 | 241 | 0 | 66 | - |
| Netto finans | 6 896 | −673 | 306 | −65 | 200 |
| Resultat før skatt | −82 410 | 141 764 | 46 509 | −889 | 274 753 |
| Skattekostnad | - | 31 283 | 10 313 | - | 25 984 |
| Årsresultat | −82 410 | 110 481 | 36 196 | −889 | 248 769 |
| Totalresultat | - | - | 36 196 | −889 | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | - | - | 36 196 | −889 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 36 196 | −889 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum varer | - | - | 0 | 0 | - |
| Kundefordringer | - | - | −935 | 103 529 | - |
| Sum fordringer | - | - | −935 | 103 529 | - |
| Sum investeringer | - | - | 0 | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 488 221 | 492 835 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 488 221 | 492 835 | - |
| Sum omløpsmidler | 214 984 | 317 753 | 487 286 | 596 364 | 554 027 |
| Sum eiendeler | 214 984 | 317 753 | 487 286 | 596 364 | 554 027 |
| Selskapskapital | - | - | 30 000 | 30 000 | - |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | - | - | 135 489 | 99 293 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 163 559 | 245 970 | 135 489 | 99 293 | 100 182 |
| Sum egenkapital | 193 559 | 275 970 | 165 489 | 129 293 | 130 182 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | 125 000 | 390 571 | - |
| Betalbar skatt | - | - | 10 313 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | 186 484 | 76 500 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 21 425 | 41 783 | 321 797 | 467 071 | 423 845 |
| Sum gjeld | 21 425 | 41 783 | 321 797 | 467 071 | 423 845 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | 487 286 | 596 364 | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 10,03▲ | 7,60 | 1,51 | 1,28 | 1,31 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,11▼ | 0,15 | 1,94 | 3,61 | 3,26 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −30,8 %▼ | 35,3 % | 8,6 % | −0,1 % | 49,6 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −361,1 %▼ | 7,4 % | 3,1 % | −0,0 % | 8,2 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −333,2 %▼ | 5,7 % | 2,5 % | −0,1 % | 7,5 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 90,0 %▲ | 86,9 % | 34,0 % | 21,7 % | 23,5 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Kjell Arne Nordli | 1959 |
| Styrets leder | Kjell Arne Nordli | 1959 |
| Styremedlem | Maria Helen Moe Grude | 1974 |
| Regnskapsfører | ØKO DRIFT AS968 644 025 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Cancan AS80,0 %Sarpsborg · 240 ordinære aksjer
- KJELL ARNE NORDLI10,0 %f. 1959 · Borgenhaugen · 30 ordinære aksjer
- MARIA HELEN MOE GRUDE10,0 %f. 1974 · Kråkerøy · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Cancan AS
- CANCAN LIVE AS80,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.