- Org.nr.
- 928 032 264
- Adresse
- Bergevegen 26, 5420 Rubbestadneset
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−21 171ikke oppgitt
Årsresultat343 428ikke oppgitt
Egenkapital7 696 96997,3 % av eiendelene
Cerebellum Holding AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 032 264
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 04.10.2026
- Stiftet
- 30.09.2021
- Registrert
- 01.11.2021
- Adresse
- Bergevegen 26, 5420 Rubbestadneset
- Kommune
- Bømlo
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Bømlo (112)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering i aksjer og andeler samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 21 171 | 14 130 | 6 272 | 1 877 | 3 |
| Sum driftskostnader | 21 171 | 14 130 | 6 272 | 1 877 | 3 |
| Driftsresultat | −21 171 | −14 130 | −6 272 | −1 877 | −3 |
| Resultat før skatt | - | - | 8 016 591 | 1 150 124 | −3 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −3 |
| Annen renteinntekt | 323 049 | 135 171 | - | - | - |
| Verdiøkning markedsbaserte omløpsmidler | 114 348 | 33 453 | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 437 397 | 168 624 | 8 022 863 | 1 152 000 | - |
| Annen rentekostnad | 1 565 | 191 | - | - | - |
| Annen finanskostnad | 4 820 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 6 385 | 191 | - | - | - |
| Netto finans | 431 012 | 168 433 | 8 022 863 | 1 152 001 | - |
| Resultat før skattekostnad | 409 841 | 154 302 | - | - | - |
| Skattekostnad på resultat | 66 413 | 26 580 | 56 450 | 5 144 | - |
| Årsresultat | 343 428 | 127 722 | 7 960 141 | 1 144 980 | −3 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 343 428 | 127 722 | - | - | −3 |
| Totalresultat | 343 428 | 127 722 | - | - | −3 |
| Udekket tap | - | - | - | - | −3 |
| Ordinært utbytte | - | 750 000 | - | - | - |
| Tilleggsutbytte | - | 1 050 000 | - | - | - |
| Overført fra annen egenkapital | - | −1 672 278 | - | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | 343 428 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 343 428 | 127 722 | - | - | −3 |
| Sum driftsinntekter | - | - | 0 | 0 | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 1 159 552 | 31 601 | - | - | 1 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 1 159 552 | 31 601 | - | - | 1 |
| Sum anleggsmidler | 1 159 552 | 31 601 | 1 | 1 | 1 |
| Andre kortsiktige fordringer | 4 393 833 | 430 585 | - | - | - |
| Sum fordringer | 4 393 833 | 430 585 | - | - | - |
| Markedsbaserte aksjer | 1 147 801 | 1 033 453 | - | - | - |
| Sum investeringer | 1 147 801 | 1 033 453 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 1 212 196 | 6 687 283 | - | - | 20 697 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 1 212 196 | 6 687 283 | - | - | 20 697 |
| Sum omløpsmidler | 6 753 830 | 8 151 320 | 9 087 412 | 1 170 821 | 20 697 |
| Sum eiendeler | 7 913 382 | 8 182 921 | 9 087 413 | 1 170 822 | 20 698 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | - | - | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | - | −9 299 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 20 701 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 3 |
| Annen egenkapital | 7 666 969 | 7 323 541 | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 7 666 969 | 7 323 541 | 8 995 819 | 1 135 678 | −3 |
| Sum egenkapital | 7 696 969 | 7 353 541 | 9 025 819 | 1 165 678 | 20 698 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 52 800 | 0 | 0 |
| Betalbar skatt | 66 413 | 79 380 | - | - | - |
| Utbytte | - | 750 000 | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 150 000 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 216 413 | 829 380 | 8 794 | 5 144 | - |
| Sum gjeld | 216 413 | 829 380 | 61 594 | 5 144 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 7 913 382 | 8 182 921 | - | - | 20 698 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 31,21▲ | 9,80 | 1 033,37 | 227,61 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,03▼ | 0,11 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 5,2 %▲ | 1,8 % | 156,3 % | 193,1 % | −0,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 97,3 %▲ | 89,9 % | 99,3 % | 99,6 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Sindre Anders Særsten Halvorsen | 1985 |
| Revisor | TELL NORGE AS834 836 912 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Sindre Anders Særsten Halvorsen100,0 %f. 1985 · Rubbestadneset · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Hevreka Invest AS16,0 %989 129 864 · 4 352 ordinære aksjer
- Tubilah AS1,02 %987 560 835 · 514 096 ordinære aksjer
- Sulten AS0,07 %925 569 852 · 10 000 ordinære aksjer
- EQVA ASA0,00 %980 832 708 · 3 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.