- Org.nr.
- 827 118 702
- Adresse
- Jo Gjendes veg 9, 2619 Lillehammer
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−900ikke oppgitt
Årsresultat−898ikke oppgitt
Egenkapital−283 841−216,6 % av eiendelene
CFR Invest AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 827 118 702
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 28.04.2021
- Registrert
- 18.05.2021
- Adresse
- Jo Gjendes veg 9, 2619 Lillehammer
- Kommune
- Lillehammer
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Lillehammer (213)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Eie aksjer og andeler i andre selskap, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | - | - | - | 1 805 | 606 |
| Sum driftskostnader | 900 | 1 805 | 1 800 | 1 805 | 606 |
| Driftsresultat | −900 | −1 805 | −1 800 | −1 805 | −606 |
| Resultat før skatt | −898 | −303 165 | −1 798 | −1 805 | −606 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | −397 | −133 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −473 |
| Årsresultat | −898 | −304 091 | −1 402 | −1 408 | −473 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −473 |
| Totalresultat | - | - | - | - | −473 |
| Overført fra annen egenkapital | - | - | - | - | −473 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | - | −473 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum finansinntekter | 2 | 1 | 2 | - | - |
| Sum finanskostnader | - | 301 361 | - | - | - |
| Netto finans | 2 | −301 360 | 2 | 0 | 0 |
| Utsatt skattefordel | - | - | - | - | 133 |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | - | - | 133 |
| Investeringer i aksjer og andeler | - | - | - | - | 301 362 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | - | - | 301 362 |
| Sum anleggsmidler | 128 077 | 128 077 | 430 364 | 301 892 | 301 495 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 3 824 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 3 824 |
| Sum omløpsmidler | 2 944 | 342 | 2 145 | 2 020 | 3 824 |
| Sum eiendeler | 131 021 | 128 419 | 432 510 | 303 912 | 305 319 |
| Aksjekapital | - | - | - | - | 30 000 |
| Overkurs | - | - | - | - | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Annen egenkapital | - | - | - | - | −473 |
| Sum opptjent egenkapital | −308 271 | −307 373 | −3 283 | −1 881 | −473 |
| Sum egenkapital | −283 841 | −282 943 | 21 148 | 22 550 | 23 957 |
| Langsiktig konserngjeld | - | - | - | - | 281 362 |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | - | - | 281 362 |
| Sum langsiktig gjeld | 414 862 | 411 362 | 411 362 | 281 362 | 281 362 |
| Sum gjeld | 414 862 | 411 362 | 411 362 | 281 362 | 281 362 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | - | 305 319 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,46▼ | −1,45 | 19,45 | 12,48 | 11,74 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,7 % | −0,6 % | −0,5 % | −0,6 % | −0,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −216,6 %▲ | −220,3 % | 4,9 % | 7,4 % | 7,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Christian Fredrik Rønning | 1980 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Christian Fredrik Rønning100,0 %f. 1980 · Lillehammer · 300 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- SPORTLOV MANCO AS2,22 %926 650 629 · 2 561 529 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.