- Org.nr.
- 925 584 495
- Adresse
- Gjønnesveien 19B, 1356 Bekkestua
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−23 010ikke oppgitt
Årsresultat1 187 320ikke oppgitt
Egenkapital8 498 46197,9 % av eiendelene
Chlo-Invest AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 925 584 495
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 30.08.2026
- Stiftet
- 04.08.2020
- Registrert
- 03.09.2020
- Adresse
- Gjønnesveien 19B, 1356 Bekkestua
- Kommune
- Bærum
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Bærum (2 569)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investeringsselskap.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 23 010 | 24 096 | 21 800 | 30 348 | 1 124 |
| Sum driftskostnader | 23 010 | 24 096 | 21 800 | 30 348 | 1 124 |
| Driftsresultat | −23 010 | −24 096 | −21 800 | −30 348 | −1 124 |
| Inntekt på inv. i datterselskap og tilknyttet selskap | - | - | 5 292 | 5 402 | - |
| Annen finansinntekt | 7 886 | 6 758 | 128 | 7 | 13 070 218 |
| Verdiendr. finansielle instrumenter, virkelig verdi | - | - | 1 073 711 | - | - |
| Verdiøkning markedsbaserte omløpsmidler | 1 202 445 | −1 122 938 | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 1 210 330 | −1 116 180 | 1 079 131 | 5 409 | 13 070 218 |
| Nedskrivning av finansielle eiendeler | - | - | - | 5 228 297 | - |
| Annen finanskostnad | - | 27 691 | 91 809 | 323 675 | - |
| Sum finanskostnader | - | 27 691 | 91 809 | 5 551 972 | - |
| Netto finans | 1 210 330 | −1 143 871 | 987 322 | −5 546 563 | 13 070 218 |
| Resultat før skatt | - | - | 965 522 | −5 576 911 | 13 069 093 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | - | 10 566 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 965 522 | −5 576 911 | 13 058 527 |
| Resultat før skattekostnad | 1 187 320 | −1 167 967 | - | - | - |
| Årsresultat | 1 187 320 | −1 167 967 | 965 522 | −5 576 911 | 13 058 527 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 30 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | 965 522 | −5 576 911 | 13 058 497 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 1 187 320 | −1 167 967 | - | - | - |
| Totalresultat | 1 187 320 | −1 167 967 | - | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | 1 187 320 | −1 167 967 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 1 187 320 | −1 167 967 | 965 522 | −5 576 911 | 13 058 527 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Markedsbaserte aksjer | 8 618 395 | 7 199 296 | 8 173 477 | 7 484 477 | 406 400 |
| Andre markedsbaserte finansielle instrumenter | - | - | - | - | 3 850 000 |
| Sum investeringer | 8 618 395 | 7 199 296 | 8 173 477 | 7 484 477 | 13 036 420 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 58 962 | 122 646 | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 58 962 | 122 646 | 316 432 | 29 910 | 1 784 643 |
| Sum omløpsmidler | 8 677 357 | 7 321 941 | 8 489 909 | 7 514 387 | 14 821 063 |
| Sum eiendeler | 8 677 357 | 7 321 941 | 8 489 909 | 7 514 387 | 14 821 063 |
| Sum anleggsmidler | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Aksjer og andeler i foretak i samme konsern | - | - | - | - | 8 780 019 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 1 750 000 |
| Annen innskutt egenkapital | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 32 000 | 32 000 | 32 000 | 32 000 | 1 752 000 |
| Annen egenkapital | 8 466 461 | 7 279 141 | 8 447 109 | 7 481 587 | 13 058 497 |
| Sum opptjent egenkapital | 8 466 461 | 7 279 141 | 8 447 109 | 7 481 587 | 13 058 497 |
| Sum egenkapital | 8 498 461 | 7 311 141 | 8 479 109 | 7 513 587 | 14 810 497 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Betalbar skatt | - | - | - | - | 10 566 |
| Annen kortsiktig gjeld | 178 896 | 10 800 | 10 800 | 800 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 178 896 | 10 800 | 10 800 | 800 | 10 566 |
| Sum gjeld | 178 896 | 10 800 | 10 800 | 800 | 10 566 |
| Sum egenkapital og gjeld | 8 677 357 | 7 321 941 | 8 489 909 | 7 514 387 | 14 821 063 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 48,51▼ | 677,96 | 786,10 | 9 392,98 | 1 402,71 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,02▲ | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 14,8 %▲ | −14,4 % | 13,2 % | −0,2 % | 88,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 97,9 %▼ | 99,9 % | 99,9 % | 100,0 % | 99,9 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Christian Lorck | 1966 |
| Styremedlem | Hege Elisabeth Alvestad Lorck | 1968 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- CHRISTIAN LORCK100,0 %f. 1966 · Bekkestua · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- OTOVO ASA0,00 %915 501 680 · 6 450 ordinære aksjer
- MOWI ASA0,00 %964 118 191 · 735 ordinære aksjer
- Kongsberg Gruppen ASA0,00 %943 753 709 · 665 ordinære aksjer
- Zelluna ASA0,00 %996 713 008 · 15 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.