- Org.nr.
- 923 832 904
- Adresse
- c/o Anette Myrvoll, Nordseter terrasse 44, 1163 Oslo
- Bransje
- Skjønnhetspleie
Driftsresultat−15 977−0,6 % margin
Årsresultat−21 021−0,8 % margin
Egenkapital−13 354−3,8 % av eiendelene
Ansatte1 til 4i Aa‑registeret
Clinique Amalie AS er et aksjeselskap innen skjønnhetspleie, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 923 832 904
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 14.10.2026
- Stiftet
- 07.11.2019
- Registrert
- 16.11.2019
- Adresse
- c/o Anette Myrvoll, Nordseter terrasse 44, 1163 Oslo
- Kommune
- Oslo
- Næring
- 96.220 SkjønnhetspleieSkjønnhetspleie i Oslo (1 188)
- Aksjekapital
- 30 000
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Clinique Amalie AS923 856 579 · OSLO
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Hud, fot, kropspleie og salg av varer og tjenester.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 2 724 366 | 2 569 870 | 2 426 422 | 2 171 157 | - |
| Annen driftsinntekt | - | - | - | 795 | - |
| Sum driftsinntekter | 2 724 366 | 2 569 870 | 2 426 422 | 2 171 952 | 2 176 671 |
| Varekostnad | 1 097 706 | 965 872 | 941 068 | 597 758 | 621 300 |
| Lønnskostnad | 951 500 | 948 430 | 866 652 | 852 491 | 784 780 |
| Annen driftskostnad | 691 137 | 601 722 | 637 500 | 696 584 | 626 125 |
| Sum driftskostnader | 2 740 343 | 2 516 024 | 2 445 219 | 2 146 834 | 2 032 205 |
| Driftsresultat | −15 977 | 53 846 | −18 798 | 25 118 | 144 465 |
| Annen renteinntekt | 522 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 522 | - | - | - | 607 |
| Annen rentekostnad | 69 | 7 644 | 1 237 | 137 | - |
| Sum finanskostnader | 69 | 7 644 | 1 237 | 137 | 2 883 |
| Netto finans | 453 | −7 644 | −1 237 | −137 | −2 276 |
| Resultat før skatt | - | - | −20 035 | 24 981 | 142 189 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −20 035 | 19 485 | - |
| Resultat før skattekostnad | −15 524 | 46 202 | - | - | - |
| Skattekostnad | 5 497 | 5 756 | - | 5 496 | 24 739 |
| Årsresultat | −21 021 | 40 446 | −20 035 | 19 485 | 117 450 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −21 021 | 40 446 | −20 035 | 19 485 | - |
| Totalresultat | −21 021 | 40 446 | −20 035 | 19 485 | - |
| Udekket tap | −21 021 | 40 446 | −20 035 | 19 485 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −21 021 | 40 446 | −20 035 | 19 485 | - |
| Depositumskonto | 86 199 | 72 677 | 72 677 | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 86 199 | 72 677 | 72 677 | - | - |
| Sum anleggsmidler | 86 199 | 78 174 | 83 930 | 11 253 | 69 859 |
| Sum varer | 102 811 | 129 045 | 115 586 | 123 929 | - |
| Kundefordringer | 32 146 | 6 940 | 10 936 | 11 213 | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 1 628 | 11 943 | 9 965 | 90 170 | - |
| Sum fordringer | 33 774 | 18 883 | 20 901 | 101 383 | - |
| Bankinnskudd og kontanter | 124 969 | 69 771 | 106 555 | 36 788 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 124 969 | 69 771 | 106 555 | 36 788 | - |
| Sum omløpsmidler | 261 554 | 217 699 | 243 042 | 262 100 | 229 938 |
| Sum eiendeler | 347 753 | 295 873 | 326 972 | 273 353 | 299 797 |
| Utsatt skattefordel | - | 5 497 | 11 253 | 11 253 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | - | 5 497 | 11 253 | 11 253 | - |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Udekket tap | 43 354 | 22 333 | 62 779 | 42 744 | - |
| Sum opptjent egenkapital | −43 354 | −22 333 | −62 779 | −42 744 | −62 229 |
| Sum egenkapital | −13 354 | 7 667 | −32 779 | −12 744 | −32 229 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 63 913 | 13 496 | 56 235 | 41 700 | - |
| Skyldige offentlige avgifter | 62 712 | 66 581 | 98 587 | 59 844 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 234 483 | 208 130 | 204 928 | 184 553 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 361 107 | 288 206 | 359 751 | 286 097 | 332 026 |
| Sum gjeld | 361 107 | 288 206 | 359 751 | 286 097 | 332 026 |
| Sum egenkapital og gjeld | 347 753 | 295 873 | 326 972 | 273 353 | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,72▼ | 0,76 | 0,68 | 0,92 | 0,69 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −27,04▼ | 37,59 | −10,98 | −22,45 | −10,30 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −4,8 %▼ | 17,3 % | −6,3 % | 8,8 % | 48,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −0,6 %▼ | 2,1 % | −0,8 % | 1,2 % | 6,6 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −0,8 %▼ | 1,6 % | −0,8 % | 0,9 % | 5,4 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −3,8 %▼ | 2,6 % | −10,0 % | −4,7 % | −10,8 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Clinique Amalie AS−0,6 %
2,7 mill. 1 til 4 ansatte 2025
−20 %0204060
Clinique Amalie AS−0,6 % 2,7 mill.1 til 4 ansatte 2025
Senses AS0,4 % 23,2 mill.15 ansatte 2025
EGER KARL JOHAN AS10,8 % 26,0 mill.14 ansatte 2025
Venita Wellness Sriwichai51,8 % 24,9 mill.ansatte ikke oppgitt 2018
−20 %0204060
De tre andre er de største selskapene i næringskode 96.220.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Anette Myrvoll | 1988 |
| Styrets leder | Aleksander Dario Nilsen | 1980 |
| Styremedlem | Anette Myrvoll | 1988 |
| Regnskapsfører | ET-REGNSKAP TORILD REINEMO913 024 974 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Anette Myrvoll100,0 %f. 1988 · Oslo · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.