- Org.nr.
- 812 696 262
- Adresse
- Karisveien 96, 2013 Skjetten
Driftsresultat−220 663ikke oppgitt
EBITDA−136 383før av- og nedskrivninger
Årsresultat183 495ikke oppgitt
Egenkapital3 616 50899,7 % av eiendelene
COLIN HOLDNING AS er et aksjeselskap innen kjøp og salg av egen fast eiendom, stiftet 2013.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 812 696 262
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 08.09.2026
- Stiftet
- 24.10.2013
- Registrert
- 09.11.2013
- Adresse
- Karisveien 96, 2013 Skjetten
- Kommune
- Lillestrøm
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- COLIN HOLDNING AS919 107 049 · LILLESTRØM
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Investering i aksjer og fond. Kjøp, salg og utleie av eiendom. Deltagelse i andre selskaper.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Lønnskostnad Il, | 19 956 | - | - | 19 514 | - |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 84 280 | - | - | 164 610 | - |
| Annen driftskostnad | 116 427 | - | - | 23 640 | 5 648 |
| Sum driftskostnader | 220 663 | 229 449 | 201 296 | 207 764 | 19 598 |
| Driftsresultat | −220 663 | −229 449 | −201 296 | −207 764 | −19 598 |
| Inntekt på investering i datter-/tilknyttet selskap | - | - | - | - | 14 300 |
| Inntekt på investering i datterselskap og tilknyttet selskap | 31 500 | - | - | 2 000 000 | - |
| Annen renteinntekt | 97 809 | - | - | 5 848 | 1 095 |
| Annen finansinntekt | 163 133 | - | - | 185 746 | 499 161 |
| Verdiøkning av finansielle instrumenter vurdert til virkelig verdi | 111 716 | - | - | 0 | - |
| Sum finansinntekter | 404 157 | 2 117 001 | 3 722 707 | 2 191 594 | 514 556 |
| Verdireduksjon av finansielle instrumenter vurdert til virkelig verdi | - | - | - | 343 092 | - |
| Annen rentekostnad | - | - | - | 28 306 | 2 250 |
| Sum finanskostnader | 0 | 5 059 | 0 | 371 398 | 2 250 |
| Netto finans | 404 157 | 2 111 942 | 3 722 707 | 1 820 196 | 512 306 |
| Resultat før skatt | 183 495 | 1 882 494 | 3 521 411 | 1 612 432 | 492 709 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 492 709 |
| Årsresultat | 183 495 | 1 882 494 | 3 521 411 | 1 612 432 | 492 709 |
| Tilleggsutbytte | 1 200 000 | - | - | 0 | 1 000 000 |
| Annen egenkapital | −1 016 505 | - | - | 1 612 432 | −507 291 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | 1 612 432 | 492 709 |
| Avskrivning på driftsmidler og immaterielle eiendeler | - | - | - | - | 13 950 |
| Lønnskostnad | - | 23 232 | 23 232 | - | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | 0 | - |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner, ol. | 337 122 | - | - | 658 440 | 823 050 |
| Sum varige driftsmidler | 337 122 | - | - | 658 440 | 823 050 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 333 980 | - | - | 303 980 | 303 980 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 333 980 | - | - | 303 980 | 303 980 |
| Sum anleggsmidler | 671 102 | 755 382 | 860 732 | 962 420 | 1 127 030 |
| Sum fordringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Markedsbaserte aksjer | 1 139 200 | - | - | 432 814 | 275 674 |
| Sum investeringer | 1 139 200 | - | - | 432 814 | 275 674 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 1 816 606 | - | - | 1 130 655 | 301 334 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 1 816 606 | - | - | 1 130 655 | 301 334 |
| Sum omløpsmidler | 2 955 806 | 3 884 631 | 3 116 365 | 1 563 469 | 577 008 |
| Sum eiendeler | 3 626 908 | 4 640 013 | 3 977 097 | 2 525 889 | 1 704 038 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 3 586 508 | - | - | 2 399 109 | 786 677 |
| Sum opptjent egenkapital | 3 586 508 | 4 603 013 | 3 920 520 | 2 399 109 | 786 677 |
| Sum egenkapital | 3 616 508 | 4 633 013 | 3 950 520 | 2 429 109 | 816 677 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | - | - | - | - | 341 380 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | 0 | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 7 000 | - | - | 44 190 | 545 981 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 7 000 | - | - | 44 190 | 887 361 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 7 000 | 22 699 | 44 190 | 887 361 |
| Skyldige offentlige avgifter | - | - | - | 52 590 | - |
| Leverandørgjeld | 3 400 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 3 400 | 0 | 3 878 | 52 590 | - |
| Sum gjeld | 10 400 | 7 000 | 26 577 | 96 780 | 887 361 |
| Sum egenkapital og gjeld | 3 626 908 | - | - | 2 525 889 | 1 704 038 |
| Aksjekapital ( | - | - | - | - | 1 000 |
| aksjer å kr 30,00) | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 869,35 | - | 803,60 | 29,73 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,04 | 1,09 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 4,4 %▼ | 43,8 % | 108,3 % | 93,8 % | 29,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,7 %▼ | 99,8 % | 99,3 % | 96,2 % | 47,9 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Wai Koung Chan | 1969 |
| Styrets leder | Wai Koung Chan | 1969 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- WAI KOUNG CHAN100,0 %f. 1969 · Oslo · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- SIFU AS33,3 %921 270 445 · 333 ordinære aksjer
- Dinner AS15,0 %954 080 072 · 375 ordinære aksjer
- Dinner Barcode AS10,0 %868 922 532 · 60 ordinære aksjer
- TATAKI ASIAN AS10,0 %915 708 951 · 10 ordinære aksjer
- NRC GROUP ASA0,06 %910 686 909 · 105 000 ordinære aksjer
- 965 920 358 · 10 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.