- Org.nr.
- 926 410 474
- Adresse
- c/o Sølvi Henriksen Lervik, Richard Withs vei 13, 7041 Trondheim
CONTURBAU IT RESOURCES AS er et aksjeselskap innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, stiftet 2021.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 410 474
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 09.10.2026
- Stiftet
- 01.01.2021
- Registrert
- 19.01.2021
- Adresse
- c/o Sølvi Henriksen Lervik, Richard Withs vei 13, 7041 Trondheim
- Kommune
- Trondheim
- Næring
- 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Trondheim (1 168)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- CONTURBAU IT RESOURCES AS936 422 233 · TRONDHEIM
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Konsulenttjenester knyttet til ledelse, administrasjon og bedriftsutvikling, konsulenttjenester innen verdisikring, sikkerhetsrådgivning og utredning, kjøp, salg og utleie av eiendom, investeringer i aksjer, og øvrige verdipapirer, herunder fordringer og krav, og relevante aktiviteter knyttet til dette.
Tidligere navn
- NFH 210109 AS19.01.2021 til 19.02.2021
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 684 012 | 415 625 | 230 000 | 0 |
| Annen driftsinntekt | 34 875 | 20 875 | 32 000 | - |
| Sum driftsinntekter | 718 887 | 436 500 | 262 000 | 0 |
| Varekostnad | 0 | 300 000 | 340 819 | 0 |
| Annen driftskostnad | 710 309 | 123 140 | 92 038 | 14 487 |
| Sum driftskostnader | 710 309 | 423 140 | 432 857 | 14 487 |
| Driftsresultat | 8 578 | 13 360 | −170 857 | −14 487 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | - | - |
| Annen rentekostnad | 1 | 9 | 7 | 3 |
| Sum finanskostnader | 1 | 9 | 7 | 3 |
| Netto finans | −1 | −9 | −7 | −3 |
| Resultat før skatt | - | - | −170 864 | −14 490 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −170 864 | −14 490 |
| Resultat før skattekostnad | 8 577 | 13 351 | - | - |
| Årsresultat | 8 577 | 13 351 | −170 864 | −14 490 |
| Udekket tap | - | - | −170 864 | −14 490 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 8 577 | 13 351 | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | 0 | - | - |
| Totalresultat | 8 577 | 13 351 | - | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 8 576 | 13 351 | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 8 577 | 13 351 | −170 864 | −14 490 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | - | - |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum varer | 0 | 0 | - | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 85 448 | 76 858 | 8 388 | 8 888 |
| Sum fordringer | 85 448 | 76 858 | 8 388 | 8 888 |
| Sum investeringer | 0 | 0 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 5 | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 5 | - | - | - |
| Sum omløpsmidler | 85 453 | 76 876 | 8 388 | 8 888 |
| Sum eiendeler | 85 453 | 76 876 | 8 388 | 8 888 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | 0 | −6 620 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 23 380 |
| Øreavrunding | - | −1 | - | - |
| Udekket tap | 170 047 | 178 623 | 191 975 | 14 490 |
| Sum opptjent egenkapital | −170 047 | −178 624 | −191 975 | −14 490 |
| Sum egenkapital | −140 047 | −148 624 | −161 975 | 8 890 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 75 000 | 75 000 | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 75 000 | 75 000 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 75 000 | 75 000 | 0 | 0 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner, kortsiktig | - | - | 19 862 | −2 |
| Annen kortsiktig gjeld | 150 500 | 150 500 | 150 500 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 150 500 | 150 500 | 170 362 | −2 |
| Sum gjeld | 225 500 | 225 500 | 170 362 | −2 |
| Sum egenkapital og gjeld | 85 453 | 76 876 | 8 387 | 8 888 |
Nøkkeltall 2021 til 2024
| Nøkkeltall | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,57▲ | 0,51 | 0,05 | −4 444,00 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,61▼ | −1,52 | −1,05 | −0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 10,6 %▼ | 31,3 % | −1 978,0 % | −163,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 1,2 %▼ | 3,1 % | −65,2 % | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 1,2 %▼ | 3,1 % | −65,2 % | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −163,9 %▲ | −193,3 % | −1 931,0 % | 100,0 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
De tre andre er de største selskapene i næringskode 70.200.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Jo Arne Henriksen Lervik | 1969 |
| Regnskapsfører | MURPHY REGNSKAP AS990 455 309 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Deltastar Management LTD100,0 %L2 3AB, Liverpool · 3 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.