- Org.nr.
- 918 702 717
- Adresse
- Idrettsvegen 144, 5353 Straume
- Hovedeier
- D&B Holding AS, 55 %
- Bransje
- Revisjon
Driftsresultat−45 549ikke oppgitt
Årsresultat2 187 500ikke oppgitt
Egenkapital2 818 19551,9 % av eiendelene
Copartner Invest AS er et aksjeselskap innen revisjon, stiftet 2017.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 918 702 717
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 05.09.2026
- Stiftet
- 01.02.2017
- Registrert
- 14.03.2017
- Adresse
- Idrettsvegen 144, 5353 Straume
- Kommune
- Øygarden
- Næring
- 69.201 Revisjon
- Aksjekapital
- 612 850
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Revisjonsvirksomhet og investering i andre foretak og verdipapirer, samt der tilhørende virksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lønnskostnad | 10 000 | - | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 35 549 | - | - | 25 974 | 16 575 |
| Sum driftskostnader | 45 549 | 31 965 | 29 830 | 25 974 | 16 575 |
| Driftsresultat | −45 549 | −31 965 | −29 830 | −25 974 | −16 575 |
| Inntekt på investering i datterselskap | 2 229 979 | - | - | 890 899 | 914 305 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | 1 686 785 | 13 560 |
| Annen renteinntekt | 3 070 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 2 233 049 | 331 965 | 829 830 | 2 577 684 | 927 865 |
| Rentekostnad til foretak i samme konsern | - | - | - | - | 21 498 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | 64 925 | 76 198 |
| Annen finanskostnad | - | - | - | - | 34 |
| Sum finanskostnader | - | - | 199 997 | 64 925 | 97 730 |
| Netto finans | 2 233 049 | 331 965 | 629 833 | 2 512 759 | 830 135 |
| Resultat før skatt | - | 300 000 | 600 003 | 2 486 785 | 813 560 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 2 486 785 | 813 560 |
| Resultat før skattekostnad | 2 187 500 | - | - | - | - |
| Årsresultat | 2 187 500 | 300 000 | 600 003 | 2 486 785 | 813 560 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 2 187 500 | - | - | 2 486 785 | 813 560 |
| Totalresultat | 2 187 500 | - | - | 2 486 785 | 813 560 |
| Ordinært utbytte | 2 600 000 | - | - | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | −412 500 | - | - | 2 486 785 | 813 560 |
| Sum overføringer og disponeringer | 2 187 500 | - | - | 2 486 785 | 813 560 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | - |
| Investering i datterselskap | 2 737 000 | - | - | 2 737 000 | 3 901 340 |
| Investeringer i aksjer og andeler | 1 | - | - | 199 998 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 2 737 001 | - | - | 2 936 998 | 3 901 340 |
| Sum anleggsmidler | 2 737 001 | 2 737 001 | 2 737 001 | 2 936 998 | 3 901 340 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | - | 1 450 000 | - |
| Konsernfordringer | 2 229 979 | - | - | 890 899 | 914 305 |
| Sum fordringer | 2 229 979 | - | - | 2 340 899 | 914 305 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 463 715 | - | - | 635 831 | 13 160 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 463 715 | - | - | 635 831 | 13 160 |
| Sum omløpsmidler | 2 693 694 | 493 695 | 1 193 695 | 2 976 730 | 927 465 |
| Sum eiendeler | 5 430 695 | 3 230 696 | 3 930 696 | 5 913 728 | 4 828 805 |
| Aksjekapital | 612 850 | - | - | - | 612 850 |
| Sum innskutt egenkapital | 612 850 | 612 850 | 612 850 | 612 850 | 612 850 |
| Annen egenkapital | 2 205 345 | - | - | 4 717 843 | 2 231 058 |
| Sum opptjent egenkapital | 2 205 345 | 2 617 846 | 3 317 846 | 4 717 843 | 2 231 058 |
| Sum egenkapital | 2 818 195 | 3 230 696 | 3 930 696 | 5 330 693 | 2 843 908 |
| Øvrig langsiktig gjeld | - | - | - | 583 035 | 1 198 110 |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | - | 583 035 | 1 198 110 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 583 035 | 1 198 110 |
| Leverandørgjeld | 12 500 | - | - | - | 3 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | - | 786 787 |
| Utbytte | 2 600 000 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 2 612 500 | - | - | - | 786 787 |
| Sum gjeld | 2 612 500 | 0 | 0 | 583 035 | 1 984 897 |
| Sum egenkapital og gjeld | 5 430 695 | - | - | 5 913 728 | 4 828 805 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,03 | - | - | - | 1,18 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,93▲ | 0,00 | 0,00 | 0,11 | 0,70 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 50,5 %▲ | 8,4 % | 16,3 % | 47,5 % | 18,9 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 51,9 %▼ | 100,0 % | 100,0 % | 90,1 % | 58,9 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Bjørn Tore Wilhelmsen | 1978 |
| Styrets leder | Anette Hatlestad Tvedt | 1984 |
| Styremedlem | Bjørn Tore Wilhelmsen | 1978 |
| Revisor | BJØRGVIN REVISJON AS888 976 272 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- D&B Holding AS55,0 %Ågotnes · 327 ordinære aksjer
- EMMA AS45,0 %Ågotnes · 268 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- D&B Holding AS
- MMO AS100,0 %
- Copartner Invest AS55,0 %
- REVISOR VEST AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- REVISOR VEST AS100,0 %997 142 411 · 300 ordinære aksjer
- Siffer Systemer AS0,56 %923 344 101 · 17 621 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.