- Org.nr.
- 921 698 062
- Adresse
- Sagvollvegen 469B, 2833 Raufoss
Driftsresultat−5 588ikke oppgitt
Årsresultat−5 588ikke oppgitt
Egenkapital1 0262,0 % av eiendelene
DES INVEST AS er et aksjeselskap innen kjøp og salg av egen fast eiendom, stiftet 2018.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 921 698 062
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 24.09.2026
- Stiftet
- 29.10.2018
- Registrert
- 09.11.2018
- Adresse
- Sagvollvegen 469B, 2833 Raufoss
- Kommune
- Vestre Toten
- Aksjekapital
- 60 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom, medvirke i andre selskaper innen samme virksomhet, samt alt som hører naturlig til dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 5 588 | 3 391 | 22 531 | - | - |
| Sum driftskostnader | 5 588 | 3 391 | 22 531 | 0 | - |
| Driftsresultat | −5 588 | −3 391 | −22 531 | 0 | - |
| Resultat før skatt | −5 588 | −3 391 | −22 531 | 0 | - |
| Årsresultat | −5 588 | −3 391 | −22 531 | 0 | 0 |
| Udekket tap | −5 588 | −3 391 | −22 531 | 0 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −5 588 | −3 391 | −22 531 | 0 | - |
| Ordinært resultat før skattekostnad | - | - | - | - | 0 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 0 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Netto finans | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
| Sum anleggsmidler | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 175 | 175 | 175 | 175 | 175 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 175 | 175 | 175 | 175 | 175 |
| Sum omløpsmidler | 175 | 175 | 175 | 175 | 175 |
| Sum eiendeler | 50 175 | 50 175 | 50 175 | 50 175 | 50 175 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 |
| Udekket tap | 58 974 | 53 386 | 49 995 | 27 464 | 18 500 |
| Sum opptjent egenkapital | −58 974 | −53 386 | −49 995 | −27 464 | −18 500 |
| Sum egenkapital | 1 026 | 6 614 | 10 005 | 32 536 | 41 500 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | 49 149 | 43 562 | 40 170 | 17 639 | 8 675 |
| Sum kortsiktig gjeld | 49 149 | 43 562 | 40 170 | 17 639 | 8 675 |
| Sum gjeld | 49 149 | 43 562 | 40 170 | 17 639 | 8 675 |
| Sum egenkapital og gjeld | 50 175 | 50 176 | 50 175 | 50 175 | 50 175 |
| Aksjekapital | - | - | - | - | 60 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,02 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 47,90▲ | 6,59 | 4,01 | 0,54 | 0,21 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −11,1 %▼ | −6,8 % | −44,9 % | 0,0 % | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 2,0 %▼ | 13,2 % | 19,9 % | 64,8 % | 82,7 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Dag Endre Skjellerud | 1978 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- DAG ENDRE SKJELLERUD100,0 %f. 1978 · Raufoss · 60 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- SM Utvikling AS50,0 %921 810 830 · 50 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.