- Org.nr.
- 925 895 024
- Adresse
- Gravavegen 47B, 3940 Porsgrunn
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−10 160ikke oppgitt
Årsresultat−10 160ikke oppgitt
Egenkapital−34 737−115,8 % av eiendelene
E2M HOLDING er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 925 895 024
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 16.09.2026
- Stiftet
- 11.10.2020
- Registrert
- 03.11.2020
- Adresse
- Gravavegen 47B, 3940 Porsgrunn
- Kommune
- Porsgrunn
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Porsgrunn (270)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
Tidligere navn
- M.Myrvang Invest AS03.11.2020 til 22.02.2021
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftsinntekt | - | - | 3 000 | - | - |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 3 000 | 0 | 0 |
| Lønnskostnad | - | - | 0 | 0 | - |
| Annen driftskostnad | - | - | 4 359 | - | 6 992 |
| Sum driftskostnader | 10 160 | 6 313 | 4 359 | 0 | 6 992 |
| Driftsresultat | −10 160 | −6 313 | −1 359 | 0 | −6 992 |
| Resultat før skatt | −10 160 | −6 311 | - | - | −6 992 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −6 992 |
| Annen renteinntekt | - | - | 26 | - | - |
| Sum finansinntekter | 0 | 2 | 26 | 0 | - |
| Annen rentekostnad | - | - | 9 | 0 | - |
| Sum finanskostnader | 0 | - | 9 | 0 | - |
| Netto finans | 0 | 2 | 17 | 0 | - |
| Resultat før skattekostnad | - | - | −1 342 | 0 | - |
| Skattekostnad | - | - | −322 | 0 | - |
| Årsresultat | −10 160 | −6 606 | −1 020 | 0 | −6 992 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −6 992 |
| Udekket tap | - | - | - | - | −6 992 |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | - | - | −1 020 | 0 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | −1 020 | 0 | −6 992 |
| Utsatt skattefordel | - | - | 295 | - | - |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | 295 | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | - | - | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
| Andre fordringer | - | - | 30 000 | 0 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | 80 000 | 50 000 | 50 000 |
| Sum anleggsmidler | 30 000 | 80 000 | 80 295 | 50 000 | 50 000 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 24 508 |
| Kundefordringer | - | - | 0 | 6 250 | - |
| Sum fordringer | - | - | 0 | 6 250 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 2 575 | 27 658 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 2 575 | 27 658 | 24 508 |
| Sum omløpsmidler | 0 | 2 172 | 2 575 | 33 908 | 24 508 |
| Sum eiendeler | 30 000 | 82 172 | 82 870 | 83 908 | 74 508 |
| Selskapskapital | - | - | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 9 242 |
| Annen egenkapital | - | - | 2 029 | 3 049 | - |
| Sum opptjent egenkapital | −64 737 | −4 577 | 2 029 | 3 049 | −9 242 |
| Sum egenkapital | −34 737 | 25 423 | 32 029 | 33 049 | 20 758 |
| Utsatt skatt | - | - | 0 | 27 | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | - | - | 0 | 27 | - |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 27 | 0 |
| Betalbar skatt | - | - | 0 | 832 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | 50 841 | 50 000 | 53 750 |
| Sum kortsiktig gjeld | 64 737 | 56 749 | 50 841 | 50 832 | 53 750 |
| Sum gjeld | 64 737 | 56 749 | 50 841 | 50 859 | 53 750 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | 82 870 | 83 908 | 74 508 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,00▼ | 0,04 | 0,05 | 0,67 | 0,46 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,86▼ | 2,23 | 1,59 | 1,54 | 2,59 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −18,1 %▼ | −7,6 % | −1,6 % | 0,0 % | −9,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | −45,3 % | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | −34,0 % | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −115,8 %▼ | 30,9 % | 38,6 % | 39,4 % | 27,9 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Magne Alexander Myrvang | 1991 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- MAGNE ALEXANDER MYRVANG100,0 %f. 1991 · Porsgrunn · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.