- Org.nr.
- 931 769 456
- Adresse
- Gamle Drammensvei 64, 1369 Stabekk
- Bransje
- Rørleggerarbeid
Driftsresultat351 60029,4 % margin
Årsresultat272 50022,8 % margin
Egenkapital453 615176,1 % av eiendelene
Eiksmarka Rørlegger Service AS er et aksjeselskap innen rørleggerarbeid, stiftet 2023.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 931 769 456
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 26.06.2023
- Registrert
- 25.07.2023
- Adresse
- Gamle Drammensvei 64, 1369 Stabekk
- Kommune
- Bærum
- Næring
- 43.221 RørleggerarbeidRørleggerarbeid i Bærum (110)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Eiksmarka Rørlegger Service AS931 797 638 · BÆRUM
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Rørleggervirksomhet, samt alt som hører naturlig sammen med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 1 195 033 | 806 748 | 174 054 |
| Sum driftsinntekter | 1 195 033 | 806 748 | 174 054 |
| Varekostnad | 452 860 | 375 980 | 79 676 |
| Lønnskostnad | 89 454 | 0 | 0 |
| Annen driftskostnad | 301 118 | 237 133 | 65 560 |
| Sum driftskostnader | 843 433 | 613 113 | 145 236 |
| Driftsresultat | 351 600 | 193 635 | 28 818 |
| Annen renteinntekt | 1 070 | - | - |
| Sum finansinntekter | 1 070 | 0 | - |
| Annen rentekostnad | 3 312 | 1 | - |
| Sum finanskostnader | 3 312 | 1 | - |
| Netto finans | −2 242 | −1 | - |
| Resultat før skatt | 349 358 | 193 634 | 28 818 |
| Skattekostnad | 76 858 | 56 584 | 6 538 |
| Årsresultat | 272 500 | 137 050 | 22 280 |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 272 500 | 137 050 | 22 280 |
| Sum overføringer og disponeringer | 272 500 | 137 050 | 22 280 |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner og lignende | 32 000 | 32 000 | - |
| Sum varige driftsmidler | 32 000 | 32 000 | - |
| Sum anleggsmidler | 32 000 | 32 000 | 0 |
| Kundefordringer | 205 050 | 112 394 | 40 430 |
| Andre fordringer | −13 129 | −9 372 | - |
| Sum fordringer | 191 921 | 103 022 | 40 430 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 33 596 | 42 973 | 102 967 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 33 596 | 42 973 | 102 967 |
| Sum omløpsmidler | 225 517 | 145 995 | 143 398 |
| Sum eiendeler | 257 517 | 177 995 | 143 398 |
| Selskapskapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 423 615 | 151 116 | 22 280 |
| Sum opptjent egenkapital | 423 615 | 151 116 | 22 280 |
| Sum egenkapital | 453 615 | 181 116 | 52 280 |
| Utsatt skatt | 7 040 | 1 690 | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 7 040 | 1 690 | - |
| Obligasjonslån | −494 099 | −223 339 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | −494 099 | −223 339 | - |
| Sum langsiktig gjeld | −487 059 | −221 649 | 0 |
| Leverandørgjeld | 45 221 | 78 579 | 20 472 |
| Betalbar skatt | 126 402 | 61 432 | 6 538 |
| Skyldige offentlige avgifter | 32 159 | 24 739 | 13 520 |
| Annen kortsiktig gjeld | 87 178 | 53 778 | 50 587 |
| Sum kortsiktig gjeld | 290 961 | 218 528 | 91 117 |
| Sum gjeld | −196 098 | −3 121 | 91 117 |
| Sum egenkapital og gjeld | 257 517 | 177 995 | 143 398 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,78▲ | 0,67 | 1,57 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −0,43▼ | −0,02 | 1,74 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 162,0 %▲ | 120,5 % | 20,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 29,4 %▲ | 24,0 % | 16,6 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 22,8 %▲ | 17,0 % | 12,8 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 176,1 %▲ | 101,8 % | 36,5 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Eiksmarka Rørlegger Service AS29,4 %
1,2 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−10 %0102030
VARME & BAD AS−6,8 % 1 563,2 mill.868 ansatte 2025
ELIQUO PMI AS5,0 % 1 124,7 mill.156 ansatte 2025
Assemblin AS5,0 % 1 652,5 mill.670 ansatte 2025
Eiksmarka Rørlegger Service AS29,4 % 1,2 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
−10 %0102030
De tre andre er de største selskapene i næringskode 43.221.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Jamen Hamza | 1987 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- JAMEN HAMZA100,0 %f. 1987 · Stabekk · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.