- Org.nr.
- 917 824 037
- Telefon
- 405 50 192
- Adresse
- Skoghusveien 32, 1400 Ski
- Bransje
- Snekkerarbeid
Driftsresultat−59 750−6,5 % margin
EBITDA−54 417før av- og nedskrivninger
Årsresultat−60 173−6,6 % margin
Egenkapital−30 173−86,0 % av eiendelene
Einarsrehab AS er et aksjeselskap innen snekkerarbeid, stiftet 2016.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 917 824 037
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 09.10.2026
- Stiftet
- 15.09.2016
- Registrert
- 04.10.2016
- Adresse
- Skoghusveien 32, 1400 Ski
- Telefon
- 405 50 192
- Kommune
- Nordre Follo
- Næring
- 43.320 SnekkerarbeidSnekkerarbeid i Nordre Follo (139)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- 1 til 4
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Einarsrehab AS935 207 045 · NORDRE FOLLO
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Rehabilitering. Snekker, murer og maler.
Tidligere navn
- Postec AS04.10.2016 til 13.01.2025
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 917 954 | - | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | 917 954 | - | - | - | 0 |
| Varekostnad | 767 192 | - | - | - | - |
| Lønnskostnad | 100 916 | - | - | - | - |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 5 333 | - | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 104 263 | - | 4 325 | 4 325 | 4 326 |
| Sum driftskostnader | 977 704 | - | 4 325 | 4 325 | 4 326 |
| Driftsresultat | −59 750 | - | −4 325 | −4 325 | −4 326 |
| Resultat før skatt | - | 0 | −4 325 | −4 325 | −4 326 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −4 325 | −4 325 | - |
| Annen finanskostnad | 423 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 423 | - | - | - | - |
| Netto finans | −423 | - | - | - | 0 |
| Resultat før skattekostnad | −60 173 | - | - | - | - |
| Årsresultat | −60 173 | 0 | −4 325 | −4 325 | −4 326 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | −4 326 | −4 326 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | −4 326 | −4 326 | - |
| Udekket tap | −60 173 | - | - | - | - |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner og lignende | 34 667 | - | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 34 667 | - | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 34 667 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aksjer og andeler i foretak i samme konsern | 0 | - | - | - | - |
| Markedsbaserte aksjer | 0 | - | - | - | - |
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 400 | - | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 400 | - | 57 631 | 61 957 | - |
| Sum omløpsmidler | 400 | 30 000 | 57 631 | 61 957 | 66 284 |
| Sum eiendeler | 35 066 | 30 000 | 57 631 | 61 957 | 66 284 |
| Selskapskapital | 30 000 | - | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | - | - | −12 443 | −8 117 | - |
| Udekket tap | 60 173 | - | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | −60 173 | - | −12 443 | −8 117 | −3 790 |
| Sum egenkapital | −30 173 | 30 000 | 17 557 | 21 883 | 26 210 |
| Øvrig langsiktig gjeld | 57 937 | - | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 57 937 | - | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 57 937 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | 40 074 | 40 074 | - |
| Skyldige offentlige avgifter | 7 303 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 7 303 | - | 40 074 | 40 074 | 40 074 |
| Sum gjeld | 65 240 | 0 | 40 074 | 40 074 | 40 074 |
| Sum egenkapital og gjeld | 35 066 | - | 57 631 | 61 957 | - |
| Aksjekapital | - | - | 30 000 | 30 000 | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,05 | - | 1,44 | 1,55 | 1,65 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −2,16▼ | 0,00 | 2,28 | 1,83 | 1,53 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −183,7 % | - | −7,2 % | −6,7 % | −6,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −6,5 % | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −6,6 % | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −86,0 %▼ | 100,0 % | 30,5 % | 35,3 % | 39,5 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Einarsrehab AS−6,5 %
0,9 mill. 1 til 4 ansatte 2025
−60 %−40−20020
Nivako AS−41,7 % 437,2 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
Einarsrehab AS−6,5 % 0,9 mill.1 til 4 ansatte 2025
MODULVEGGER OSLO AS−0,6 % 305,3 mill.114 ansatte 2025
HANDE AS11,3 % 311,7 mill.37 ansatte 2025
−60 %−40−20020
De tre andre er de største selskapene i næringskode 43.320.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Einar Gulbrandsen | 1956 |
| Styrets leder | Einar Gulbrandsen | 1956 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- EINAR GULBRANDSEN100,0 %f. 1956 · Ski · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.