- Org.nr.
- 818 139 772
- Adresse
- Sissel Collins gate 1, 7650 Verdal
- Bransje
- Frisering og barbering
Driftsresultat−23 352ikke oppgitt
Årsresultat−23 352ikke oppgitt
Egenkapital913 49294,0 % av eiendelene
EIRIN HOLDING AS er et aksjeselskap innen frisering og barbering, stiftet 2016.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 818 139 772
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 29.09.2026
- Stiftet
- 10.11.2016
- Registrert
- 05.12.2016
- Adresse
- Sissel Collins gate 1, 7650 Verdal
- Kommune
- Verdal
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering i aksjer og verdipapirer herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet. Selskapet kan også drive med kjøp/drift av fast eiendom.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | 0 |
| Annen driftskostnad | 23 352 | - | - | 14 083 | 16 117 |
| Sum driftskostnader | 23 352 | 19 615 | 20 716 | 14 083 | 16 117 |
| Driftsresultat | −23 352 | −19 615 | −20 716 | −14 083 | −16 117 |
| Resultat før skatt | - | −19 615 | −20 716 | - | −16 117 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −16 117 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Netto finans | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Resultat før skattekostnad | −23 352 | - | - | −14 083 | - |
| Årsresultat | −23 352 | −19 615 | −20 716 | −14 083 | −16 117 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −16 117 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | - | - | −16 117 |
| Annen egenkapital | −23 352 | - | - | −14 083 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | −14 083 | −16 117 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | 0 | - |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 966 400 | - | - | 966 400 | 966 400 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 966 400 | - | - | 966 400 | 966 400 |
| Sum anleggsmidler | 966 400 | 966 400 | 966 400 | 966 400 | 966 400 |
| Sum varer | - | - | - | 0 | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 4 400 | - | - | 6 900 | 3 000 |
| Sum fordringer | 4 400 | - | - | 6 900 | 3 000 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 24 249 |
| Sum investeringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 687 | - | - | 3 875 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 687 | - | - | - | 24 249 |
| Sum omløpsmidler | 5 087 | 5 717 | 5 929 | 10 775 | 27 249 |
| Sum eiendeler | 971 487 | 972 117 | 972 329 | 977 175 | 993 649 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 | - |
| Overkurs | 100 000 | - | - | 100 000 | 100 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 130 000 | 130 000 | 130 000 | 130 000 | 130 000 |
| Annen egenkapital | 783 492 | - | - | 847 175 | 861 258 |
| Sum opptjent egenkapital | 783 492 | 806 845 | 826 460 | 847 175 | 861 258 |
| Sum egenkapital | 913 492 | 936 845 | 956 460 | 977 175 | 991 258 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 4 916 | - | - | 0 | 2 391 |
| Kortsiktig konserngjeld | 53 079 | - | - | 0 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 57 995 | 35 272 | 15 870 | 0 | 2 391 |
| Sum gjeld | 57 995 | 35 272 | 15 870 | 0 | 2 391 |
| Sum egenkapital og gjeld | 971 487 | - | - | 977 175 | 993 649 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,09▼ | 0,16 | 0,37 | - | 11,40 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,06▲ | 0,04 | 0,02 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −2,4 %▼ | −2,0 % | −2,1 % | −1,4 % | −1,6 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 94,0 %▼ | 96,4 % | 98,4 % | 100,0 % | 99,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Eirin Liff Breding | 1984 |
| Styremedlem | Steinar Aksnes | 1958 |
| Regnskapsfører | ADMENTO AS989 176 013 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- EIRIN LIFF BREDING100,0 %f. 1984 · Verdal · 250 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Salong Michel AS80,0 %950 979 941 · 80 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.