- Org.nr.
- 921 178 115
- Adresse
- Apenesbakken 20B, 3189 Horten
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−10 306ikke oppgitt
Årsresultat−116 201ikke oppgitt
Egenkapital1 450 14849,5 % av eiendelene
Epiphany Dental AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2018.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 921 178 115
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 02.07.2018
- Registrert
- 19.07.2018
- Adresse
- Apenesbakken 20B, 3189 Horten
- Kommune
- Horten
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Horten (177)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investeringsvirksomhet, samt det som naturlig står i forbindelse med dette, herunder deltakelse i andre selskaper og foretak.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 10 306 | 9 656 | 75 | - | - |
| Sum driftskostnader | 10 306 | 9 656 | 75 | - | 0 |
| Driftsresultat | −10 306 | −9 656 | −75 | - | 0 |
| Annen renteinntekt | 1 003 | 1 080 | 720 | 197 | 47 |
| Sum finansinntekter | 1 003 | 1 080 | 720 | 197 | 47 |
| Annen rentekostnad | 106 899 | 3 | - | - | 0 |
| Sum finanskostnader | 106 899 | 3 | - | - | 0 |
| Netto finans | −105 896 | 1 077 | 720 | 197 | 47 |
| Resultat før skatt | - | - | 645 | 197 | 47 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | - | 10 |
| Skattekostnad på resultat | - | - | 99 | - | - |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 546 | 324 | 37 |
| Resultat før skattekostnad | −116 201 | −8 580 | - | - | - |
| Årsresultat | −116 201 | −8 580 | 546 | 324 | 37 |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | - | - | - | - | 37 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −116 201 | −8 580 | 546 | 324 | - |
| Totalresultat | −116 201 | −8 580 | 546 | 324 | - |
| Avsatt til annen egenkapital | - | - | 546 | 324 | - |
| Overført fra annen egenkapital | −116 201 | −8 580 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −116 201 | −8 580 | 546 | 324 | 37 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | 0 |
| Investeringer i aksjer og andeler | 2 887 756 | 2 489 627 | 2 489 627 | 1 704 939 | 1 704 939 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 2 887 756 | 2 489 627 | 2 489 627 | 1 704 939 | 1 704 939 |
| Sum anleggsmidler | 2 887 756 | 2 489 627 | 2 489 627 | 1 704 939 | 1 704 939 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 44 289 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 39 392 | 61 523 | 60 444 | 44 486 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 39 392 | 61 523 | 60 444 | 44 486 | 44 289 |
| Sum omløpsmidler | 39 392 | 61 523 | 60 444 | 44 486 | 44 289 |
| Sum eiendeler | 2 927 148 | 2 551 150 | 2 550 070 | 1 749 425 | 1 749 228 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Annen innskutt egenkapital | −5 570 | −5 570 | −5 570 | −5 570 | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Annen egenkapital | 1 425 718 | 1 541 919 | 1 550 498 | 1 549 952 | 1 549 628 |
| Sum opptjent egenkapital | 1 425 718 | 1 541 919 | 1 550 498 | 1 549 952 | 1 549 628 |
| Sum egenkapital | 1 450 148 | 1 566 349 | 1 574 928 | 1 574 382 | 1 574 058 |
| Øvrig langsiktig gjeld | - | - | 975 000 | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | 975 000 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 975 000 | 0 | 0 |
| Betalbar skatt | - | - | 142 | 43 | 170 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | 175 000 | 175 000 |
| Kortsiktig gjeld eier | 1 477 000 | 984 801 | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 477 000 | 984 801 | 142 | 175 043 | 175 170 |
| Sum gjeld | 1 477 000 | 984 801 | 975 142 | 175 043 | 175 170 |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 927 148 | 2 551 150 | 2 550 070 | 1 749 425 | 1 749 228 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,03▼ | 6,28 | 425,66 | 0,25 | 0,25 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,02▲ | 0,63 | 0,62 | 0,11 | 0,11 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,3 % | −0,3 % | 0,0 % | - | 0,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 49,5 %▼ | 61,4 % | 61,8 % | 90,0 % | 90,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Thomas Tandberg | 1970 |
| Regnskapsfører | SANNA REGNSKAP AS935 989 493 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Thomas Tandberg100,0 %f. 1970 · Horten · 300 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.