- Org.nr.
- 928 986 713
- Adresse
- Refsnesalleen 19E, 1518 Moss
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−15 879ikke oppgitt
Årsresultat−15 879ikke oppgitt
Egenkapital−17 081−32,2 % av eiendelene
Erring Holding AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 986 713
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 14.09.2026
- Stiftet
- 25.02.2022
- Registrert
- 25.03.2022
- Adresse
- Refsnesalleen 19E, 1518 Moss
- Kommune
- Moss
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Moss (417)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investeringer i aksjer og eiendom, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | - | - | - | 9 312 |
| Sum driftskostnader | 15 879 | 10 372 | 11 517 | 9 312 |
| Driftsresultat | −15 879 | −10 372 | −11 517 | −9 312 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Netto finans | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −15 879 | −10 372 | −11 517 | −9 312 |
| Årsresultat | −15 879 | −10 372 | −11 517 | −9 312 |
| Totalresultat | - | - | - | −9 312 |
| Udekket tap | - | - | - | −9 312 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | −9 312 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | - | 0 |
| Sum varige driftsmidler | - | - | - | 0 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | - | - | - | 15 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | - | 15 000 |
| Sum anleggsmidler | 50 100 | 50 100 | 0 | 15 000 |
| Sum varer | - | - | - | 0 |
| Andre fordringer | - | - | - | 2 900 |
| Sum fordringer | - | - | - | 2 900 |
| Sum investeringer | - | - | - | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | 2 788 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | 2 788 |
| Sum omløpsmidler | 2 900 | 2 900 | 3 655 | 5 688 |
| Sum eiendeler | 53 000 | 53 000 | 3 655 | 20 688 |
| Selskapskapital | - | - | - | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | 0 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | - | - | - | −9 312 |
| Sum opptjent egenkapital | −47 081 | −31 202 | −20 830 | −9 312 |
| Sum egenkapital | −17 081 | −1 202 | 9 170 | 20 688 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | - | - | - | 0 |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | - | 0 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 70 081 | 54 202 | −5 516 | 0 |
| Sum gjeld | 70 081 | 54 202 | −5 516 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | 20 688 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,04▼ | 0,05 | −0,66 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −4,10▲ | −45,09 | −0,60 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −30,0 %▲ | −36,6 % | −94,6 % | −45,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −32,2 %▼ | −2,3 % | 250,9 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Thomas Erring Hansen | 1997 |
| Regnskapsfører | ENORA AS935 701 430 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Thomas Erring Hansen100,0 %f. 1997 · Moss · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- FRAME HOLDING AS50,0 %929 244 397 · 150 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.