- Org.nr.
- 930 284 106
- Adresse
- Østliveien 11C, 1415 Oppegård
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−7 105ikke oppgitt
Årsresultat−7 105ikke oppgitt
Egenkapital4 1573,3 % av eiendelene
F.A.B.A INVEST AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 930 284 106
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 10.09.2026
- Stiftet
- 08.11.2022
- Registrert
- 22.11.2022
- Adresse
- Østliveien 11C, 1415 Oppegård
- Kommune
- Nordre Follo
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Nordre Follo (684)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - |
| Annen driftskostnad | 7 105 | - | - | - |
| Sum driftskostnader | 7 105 | 6 045 | 7 124 | 0 |
| Driftsresultat | −7 105 | −6 045 | −7 124 | 0 |
| Sum finansinntekter | 0 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 0 | - | - | - |
| Netto finans | 0 | 0 | 0 | - |
| Resultat før skatt | −7 105 | −6 045 | −7 124 | 0 |
| Årsresultat | −7 105 | −6 045 | −7 124 | 0 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −7 105 | - | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | - | - | - |
| Totalresultat | −7 105 | - | - | - |
| Udekket tap | −7 105 | - | - | 0 |
| Sum overføringer og disponeringer | −7 105 | - | - | 0 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 118 968 | - | - | 118 968 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 118 968 | - | - | 118 968 |
| Sum anleggsmidler | 118 968 | 118 968 | 118 968 | 118 968 |
| Sum varer | 0 | - | - | - |
| Sum fordringer | 0 | - | - | - |
| Sum investeringer | 0 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 5 908 | - | - | 24 430 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 5 908 | - | - | 24 430 |
| Sum omløpsmidler | 5 908 | 11 261 | 17 306 | 24 430 |
| Sum eiendeler | 124 876 | 130 229 | 136 274 | 143 398 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | - | - | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 24 430 |
| Øreavrunding | 1 | - | - | - |
| Udekket tap | 25 844 | - | - | 0 |
| Sum opptjent egenkapital | −25 843 | −18 739 | −12 694 | 0 |
| Sum egenkapital | 4 157 | 11 261 | 17 306 | 24 430 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 118 968 | - | - | 118 968 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 118 968 | - | - | 118 968 |
| Sum langsiktig gjeld | 118 968 | 118 968 | 118 968 | 118 968 |
| Leverandørgjeld | 1 751 | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 751 | - | - | - |
| Sum gjeld | 120 719 | 118 968 | 118 968 | 118 968 |
| Sum egenkapital og gjeld | 124 876 | - | - | 143 398 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 3,37 | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 29,04▲ | 10,56 | 6,87 | 4,87 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −5,6 %▼ | −4,5 % | −5,1 % | 0,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 3,3 %▼ | 8,6 % | 12,7 % | 17,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Finn Atle Berthling Andersen | 1990 |
| Styrets leder | Finn Atle Berthling Andersen | 1990 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- FINN ATLE BERTHLING ANDERSEN100,0 %f. 1990 · Oppegård · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- SNOW TOPCO AS0,01 %922 989 028 · 118 968 B-aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.