- Org.nr.
- 995 482 290
- Adresse
- Vienvegen 1, 2318 Hamar
- Bransje
- Takarbeid
Fasade Torget AS er et aksjeselskap innen takarbeid, stiftet 2010.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 995 482 290
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 07.10.2026
- Stiftet
- 01.03.2010
- Registrert
- 05.05.2010
- Adresse
- Vienvegen 1, 2318 Hamar
- Kommune
- Hamar
- Næring
- 43.410 TakarbeidTakarbeid i Hamar (12)
- Aksjekapital
- 100 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Fasade Torget AS935 030 102 · HAMAR
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Alt innen tak og fasade. Blikkenslagerarbeid. Salg og montering av tak/brannsikring utstyr, og alt som naturlig følger med dette. Handelsvirksomhet relatert til nybygg og rehabilitering. Import, kjøp og salg av byggevarer, verktøy og annet som faller naturlig sammen med dette. Selskapet vil også drive med konsultasjon innenfor salg, markedsføring, internasjonal handel, byggearbeid, entreprenør virksomhet, håndverktjenester, snekkerarbeid, murerarbeid, oppussing av bygg, rengjøring av bygninger, herunder kjøp og salg av tjenester og varer samt hva som står i denne forbindelse.
Tidligere navn
- AKTIV BYGG PARTNER AS05.05.2010 til 22.07.2024
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftsinntekter | 1 913 833 | 0 | 0 | - | 0 |
| Varekostnad | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lønnskostnad | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 1 615 668 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | 298 165 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inntekt på investering i datterselskap og tilknyttet selskap | - | - | 0 | - | 0 |
| Sum finansinntekter | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Netto finans | −4 967 | 0 | 0 | - | 0 |
| Resultat før skatt | 293 198 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | 228 694 | - | 0 | 0 | 0 |
| Sum finanskostnader | 4 984 | 0 | - | - | - |
| Skattekostnad | - | 0 | - | - | - |
| Investering i datterselskap | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum omløpsmidler | 659 391 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum eiendeler | 659 391 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selskapskapital | - | - | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Udekket tap | - | - | 231 938 | 231 938 | 231 938 |
| Sum opptjent egenkapital | 3 006 | −225 688 | −231 938 | −231 938 | −231 938 |
| Sum egenkapital | 103 006 | −125 688 | −131 938 | −131 938 | −131 938 |
| Øvrig langsiktig gjeld | - | - | 131 938 | 131 938 | 131 938 |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | 131 938 | 131 938 | 131 938 |
| Sum langsiktig gjeld | 125 688 | 125 688 | 131 938 | 131 938 | 131 938 |
| Sum gjeld | 556 386 | 125 688 | 131 938 | 131 938 | 131 938 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 430 698 | 0 | - | - | - |
Nøkkeltall 2020 til 2024
| Nøkkeltall | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,53 | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 5,40▲ | −1,00 | −1,00 | −1,00 | −1,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 90,4 % | - | - | - | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 15,6 % | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 11,9 % | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 15,6 % | - | - | - | - |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
De tre andre er de største selskapene i næringskode 43.410.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Vaidas Ramonas | 1985 |
| Styrets leder | Vaidas Ramonas | 1985 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Vaidas Ramonas100,0 %f. 1985 · Hamar · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.