- Org.nr.
- 919 130 415
- Adresse
- Haukeveien 3A, 1476 Rasta
Driftsresultat−4 908ikke oppgitt
Årsresultat−4 908ikke oppgitt
Egenkapital2 007 65436,7 % av eiendelene
FJELDAAS DIGITAL CONSULTING GROUP AS er et aksjeselskap innen konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer, stiftet 2017.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 919 130 415
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 02.10.2026
- Stiftet
- 20.05.2017
- Registrert
- 14.06.2017
- Adresse
- Haukeveien 3A, 1476 Rasta
- Kommune
- Lørenskog
- Næring
- 62.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemerKonsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer i Lørenskog (161)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Digital rådgivning og implementering av digitale løsninger og plattformer.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 4 908 | 9 138 | 4 488 | 9 217 | 9 012 |
| Sum driftskostnader | 4 908 | 9 138 | 4 488 | 9 217 | 9 012 |
| Driftsresultat | −4 908 | −9 138 | −4 488 | −9 217 | −9 012 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | - | 2 014 416 |
| Sum finansinntekter | - | - | - | - | 2 014 416 |
| Netto finans | - | - | - | - | 2 014 416 |
| Resultat før skatt | - | - | - | - | 2 005 404 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 2 005 404 |
| Resultat før skattekostnad | −4 908 | −9 138 | −4 488 | −9 217 | - |
| Årsresultat | −4 908 | −9 138 | −4 488 | −9 217 | 2 005 404 |
| Udekket tap | - | - | −4 488 | −9 217 | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | −4 908 | −9 138 | - | - | 2 005 404 |
| Sum overføringer og disponeringer | −4 908 | −9 138 | −4 488 | −9 217 | 2 005 404 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Investeringer i aksjer og andeler | 5 467 600 | 4 865 780 | 4 705 780 | 3 955 781 | 3 955 781 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 5 467 600 | 4 865 780 | 4 705 780 | 3 955 781 | 3 955 781 |
| Sum anleggsmidler | 5 467 600 | 4 865 780 | 4 705 780 | 3 955 781 | 3 955 781 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 4 155 | 9 062 | 18 200 | 22 688 | 31 906 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 4 155 | 9 062 | 18 200 | 22 688 | 31 906 |
| Sum omløpsmidler | 4 155 | 9 062 | 18 200 | 22 688 | 31 906 |
| Sum eiendeler | 5 471 755 | 4 874 842 | 4 723 980 | 3 978 469 | 3 987 687 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 1 977 654 | 1 982 562 | 1 991 700 | 1 996 188 | 2 005 404 |
| Sum opptjent egenkapital | 1 977 654 | 1 982 562 | 1 991 700 | 1 996 188 | 2 005 404 |
| Sum egenkapital | 2 007 654 | 2 012 562 | 2 021 700 | 2 026 188 | 2 035 404 |
| Øvrig langsiktig gjeld | 3 464 101 | 2 862 281 | 2 702 281 | 1 952 282 | 1 952 282 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 3 464 101 | 2 862 281 | 2 702 281 | 1 952 282 | 1 952 282 |
| Sum langsiktig gjeld | 3 464 101 | 2 862 281 | 2 702 281 | 1 952 282 | 1 952 282 |
| Sum gjeld | 3 464 101 | 2 862 281 | 2 702 281 | 1 952 282 | 1 952 282 |
| Sum egenkapital og gjeld | 5 471 755 | 4 874 843 | 4 723 981 | 3 978 470 | 3 987 686 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,73▲ | 1,42 | 1,34 | 0,96 | 0,96 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,1 %▲ | −0,2 % | −0,1 % | −0,2 % | 50,3 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 36,7 %▼ | 41,3 % | 42,8 % | 50,9 % | 51,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Toan Nguyen Fjeldaas | 1985 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- TOAN NGUYEN FJELDAAS100,0 %f. 1985 · Rasta · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- 924 944 935 · 136 884 ordinære aksjer
- EVIDI HOLDING AS0,84 %927 120 291 · 2 855 916 A-aksjer
- EVIDI MANCO AS0,55 %932 214 830 · 150 947 ordinære aksjer
- Community AS0,05 %918 624 570 · 1 392 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.