- Org.nr.
- 928 552 454
- Adresse
- Skrivergårdskogen 2, 1443 Drøbak
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−4 509ikke oppgitt
Årsresultat−348 106ikke oppgitt
Egenkapital864 92853,1 % av eiendelene
Fornes Benserud Invest AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 552 454
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 14.12.2021
- Registrert
- 14.01.2022
- Adresse
- Skrivergårdskogen 2, 1443 Drøbak
- Kommune
- Frogn
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Frogn (192)
- Aksjekapital
- 33 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investeringsvirksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 4 509 | 3 469 | 2 637 |
| Driftsresultat | −4 509 | −3 469 | −2 637 |
| Sum finansinntekter | −343 595 | 1 194 834 | −8 |
| Sum finanskostnader | 2 | 0 | 35 |
| Netto finans | −343 597 | 1 194 834 | −43 |
| Resultat før skatt | −348 106 | 1 191 365 | −2 680 |
| Årsresultat | −348 106 | 1 191 365 | −2 680 |
| Sum anleggsmidler | 1 621 798 | 1 758 426 | 563 598 |
| Sum omløpsmidler | 6 712 | 4 344 | 807 |
| Sum eiendeler | 1 628 510 | 1 762 770 | 564 405 |
| Sum innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Sum opptjent egenkapital | 840 498 | 1 188 604 | −2 761 |
| Sum egenkapital | 864 928 | 1 213 034 | 21 669 |
| Sum langsiktig gjeld | 763 581 | 549 736 | 542 736 |
| Sum kortsiktig gjeld | - | 0 | 0 |
| Sum gjeld | 763 581 | 549 736 | 542 736 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,88▲ | 0,45 | 25,05 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −20,5 %▼ | 102,4 % | −0,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 53,1 %▼ | 68,8 % | 3,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Mats Benserud | 1983 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- MATS BENSERUD100,0 %f. 1983 · Drøbak · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.