- Org.nr.
- 925 654 876
- Adresse
- Hoeggvegen 75, 7036 Trondheim
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−21 374ikke oppgitt
Årsresultat−20 986ikke oppgitt
Egenkapital−16 441−20,2 % av eiendelene
FRESTLE TECH AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 925 654 876
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 04.09.2026
- Stiftet
- 07.09.2020
- Registrert
- 17.09.2020
- Adresse
- Hoeggvegen 75, 7036 Trondheim
- Kommune
- Trondheim
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Trondheim (2 449)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Å investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
Tidligere navn
- Frestle Holding AS17.09.2020 til 04.11.2021
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | - | - | - | 2 446 | 1 140 |
| Sum driftskostnader | 21 374 | 20 320 | 1 732 | 2 446 | 1 140 |
| Driftsresultat | −21 374 | −20 320 | −1 732 | −2 446 | −1 140 |
| Resultat før skatt | −20 986 | −14 267 | −1 732 | −2 446 | −1 140 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −1 140 |
| Årsresultat | −20 986 | −14 267 | −1 732 | −2 446 | −1 140 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum finansinntekter | 388 | 6 122 | 0 | 0 | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 70 | 0 | 0 | - |
| Netto finans | 388 | 6 052 | 0 | 0 | 0 |
| Aksjer i SentiSystems AS | - | - | - | - | 19 636 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | - | - | 19 636 |
| Sum anleggsmidler | 76 146 | 19 636 | 19 636 | 19 636 | 19 636 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 3 354 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 3 354 |
| Sum omløpsmidler | 5 303 | 62 760 | 59 723 | 908 | 3 354 |
| Sum eiendeler | 81 449 | 82 396 | 79 359 | 20 544 | 22 990 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 20 544 | 30 000 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 7 010 |
| Sum opptjent egenkapital | −40 871 | −19 885 | −5 618 | 0 | −7 010 |
| Sum egenkapital | −16 441 | 4 545 | 18 812 | 20 544 | 22 990 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 74 694 | 60 000 | 0 | 0 |
| Sum gjeld | 97 890 | 77 851 | 60 547 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | - | 22 990 |
| Sum kortsiktig gjeld | 4 263 | 3 158 | 547 | - | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,24▼ | 19,87 | 109,18 | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −5,95▼ | 17,13 | 3,22 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −25,6 %▼ | −17,6 % | −3,5 % | −11,2 % | −5,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −20,2 %▼ | 5,5 % | 23,7 % | 100,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Frederik Stendahl Leira | 1989 |
| Styrets leder | Frederik Stendahl Leira | 1989 |
| Regnskapsfører | ADMENTO AS989 176 013 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- FREDERIK STENDAHL LEIRA100,0 %f. 1989 · Trondheim · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Sentisystems AS8,67 %826 475 412 · 16 688 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.