- Org.nr.
- 931 305 379
- Adresse
- Kapellveien 84, 1452 Nesoddtangen
- Bransje
- Drift av restauranter
Driftsresultat−192 419−5,8 % margin
EBITDA−16 030før av- og nedskrivninger
Årsresultat−188 064−5,6 % margin
Egenkapital−172 745−14,4 % av eiendelene
FU HAI AS er et aksjeselskap innen drift av restauranter, stiftet 2023.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 931 305 379
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 14.09.2026
- Stiftet
- 22.03.2023
- Registrert
- 27.04.2023
- Adresse
- Kapellveien 84, 1452 Nesoddtangen
- Kommune
- Nesodden
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- 5
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- FU HAI AS931 455 796 · NORDRE FOLLO5 ansatte
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Drift av restauranter og kaféer. Herunder å delta eller eie selskaper med tilsvarende virksomhet som hører hertil eller tjener aksjonærenes interesser.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 3 229 282 | 3 081 663 | 2 129 901 |
| Annen driftsinntekt | 116 716 | 140 165 | 110 095 |
| Sum driftsinntekter | 3 345 998 | 3 221 829 | 2 239 996 |
| Varekostnad | 814 441 | 814 160 | 615 729 |
| Lønnskostnad Il, | 1 781 944 | 1 719 739 | 866 512 |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 176 389 | 176 000 | 117 333 |
| Annen driftskostnad | 765 643 | 703 345 | 435 932 |
| Sum driftskostnader | 3 538 418 | 3 413 245 | 2 035 507 |
| Driftsresultat | −192 419 | −191 416 | 204 489 |
| Annen renteinntekt | 4 355 | 3 937 | 1 474 |
| Sum finansinntekter | 4 355 | 3 937 | 1 474 |
| Annen rentekostnad | 0 | - | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 760 | 0 |
| Netto finans | 4 355 | 3 177 | 1 474 |
| Resultat før skatt | −188 064 | −188 239 | 205 963 |
| Skattekostnad | 0 | −12 907 | 45 312 |
| Årsresultat | −188 064 | −175 332 | 160 651 |
| Udekket tap | −188 064 | −14 681 | - |
| Annen egenkapital | 0 | −160 651 | 160 651 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 160 651 |
| Goodwill | 340 667 | 486 667 | 632 667 |
| Sum immaterielle eiendeler | 340 667 | 486 667 | 632 667 |
| Maskiner og anlegg | 22 952 | - | - |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner, ol. | 70 000 | 100 000 | 130 000 |
| Sum varige driftsmidler | 92 952 | 100 000 | 130 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Sum anleggsmidler | 433 619 | 586 667 | 762 667 |
| Varer | 47 383 | 35 720 | 55 541 |
| Sum varer | - | - | 55 541 |
| Andre kortsiktige fordringer | 16 675 | 20 365 | 45 345 |
| Sum fordringer | 16 675 | 20 365 | 45 345 |
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 699 219 | 712 187 | 852 638 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 699 219 | 712 187 | 852 638 |
| Sum omløpsmidler | 763 277 | 768 272 | 953 524 |
| Sum eiendeler | 1 196 895 | 1 354 939 | 1 716 191 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | - | - | 160 651 |
| Udekket tap | 202 745 | 14 681 | - |
| Sum opptjent egenkapital | −202 745 | −14 681 | 160 651 |
| Sum egenkapital | −172 745 | 15 319 | 190 651 |
| Utsatt skatt | - | - | 12 907 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | 12 907 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 12 907 |
| Leverandørgjeld | 4 750 | −52 896 | −46 418 |
| Betalbar skatt | - | - | 32 405 |
| Skyldige offentlige avgifter | 103 247 | 139 697 | 141 597 |
| Annen kortsiktig gjeld | 1 261 643 | - | 1 385 049 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 369 640 | 1 339 620 | 1 512 633 |
| Sum gjeld | 1 369 640 | 1 339 620 | 1 525 540 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 196 895 | - | 1 716 191 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,56▼ | 0,57 | 0,63 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −7,93▼ | 87,45 | 8,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −14,7 %▼ | −12,2 % | 12,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −5,8 %▲ | −5,9 % | 9,1 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −5,6 %▼ | −5,4 % | 7,2 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −14,4 %▼ | 1,1 % | 11,1 % |
Per ansatt 2025
- Omsetning per ansatt, kroner
- 669 200
- Resultat per ansatt, kroner
- −38 484
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
FU HAI AS−5,8 %
3,3 mill. 5 ansatte 2025
−10 %−50510
FU HAI AS−5,8 % 3,3 mill.5 ansatte 2025
ZERO FIVE AS1,6 % 844,5 mill.1 294 ansatte 2025
Select Service Partner AS3,8 % 2 154,5 mill.2 287 ansatte 2025
KING FOOD AS8,5 % 1 784,8 mill.28 ansatte 2025
−10 %−50510
De tre andre er de største selskapene i næringskode 56.110.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Liangjun Fan | 1974 |
| Styrets leder | Liangjun Fan | 1974 |
| Styremedlem | Qin Liang | 1975 |
| Regnskapsfører | CLOUD REGNSKAP AS919 793 783 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- LIANGJUN FAN51,0 %f. 1974 · Nesoddtangen · 51 ordinære aksjer
- QIN LIANG49,0 %f. 1975 · Nesoddtangen · 49 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.