- Org.nr.
- 928 899 829
- Telefon
- 973 89 214
- Adresse
- Ferjemannsveien 10, 7042 Trondheim
- Bransje
- Frisering og barbering
Driftsresultat103 1755,1 % margin
EBITDA114 175før av- og nedskrivninger
Årsresultat103 3535,1 % margin
Egenkapital301 40041,7 % av eiendelene
GENT'S CLUB AS er et aksjeselskap innen frisering og barbering, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 899 829
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 04.02.2022
- Registrert
- 09.03.2022
- Adresse
- Ferjemannsveien 10, 7042 Trondheim
- Telefon
- 973 89 214
- Postadresse
- Gamle Oslovei 14
- Kommune
- Trondheim
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- GENT'S CLUB AS928 922 243 · TRONDHEIM
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Barbershop.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 2 029 823 | 2 599 282 | 2 200 821 | 1 212 757 |
| Annen driftsinntekt (0) | - | - | - | 250 000 |
| Sum driftsinntekter | 2 029 823 | 2 599 282 | 2 200 821 | 1 462 757 |
| Varekostnad | 203 019 | 249 193 | 150 510 | 130 428 |
| Lønnskostnad Il, | 1 318 517 | 1 946 413 | 1 409 211 | 579 063 |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | - | - | 11 000 | 5 500 |
| Avskrivning | 11 000 | 11 000 | - | - |
| Annen driftskostnad | 394 112 | 552 993 | 596 193 | 355 936 |
| Sum driftskostnader | 1 926 649 | 2 759 599 | 2 166 914 | 1 070 927 |
| Driftsresultat | 103 175 | −160 317 | 33 907 | 391 830 |
| Annen renteinntekt | 178 | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 178 | 0 | 0 | 0 |
| Annen rentekostnad | 0 | 224 | 1 091 | 935 |
| Sum finanskostnader | 0 | 224 | −1 091 | −935 |
| Netto finans | 178 | −224 | −1 091 | −935 |
| Resultat før skatt | 103 353 | −160 541 | 32 816 | 390 895 |
| Skattekostnad | 0 | −1 082 | 9 256 | 86 949 |
| Årsresultat | 103 353 | −159 459 | 23 560 | 303 946 |
| Annen egenkapital | 103 353 | −159 459 | 23 560 | 303 946 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 23 560 | 303 946 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner, ol. | 21 000 | 32 000 | 43 000 | 54 000 |
| Sum varige driftsmidler | 21 000 | 32 000 | 43 000 | 54 000 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 16 357 | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 16 357 | 0 | 0 |
| Sum anleggsmidler | 21 000 | 48 357 | 43 000 | 54 000 |
| Varer | 46 792 | 37 808 | 62 363 | 50 774 |
| Sum varer | - | - | 62 363 | 50 774 |
| Kundefordringer | - | - | 6 000 | 0 |
| Andre kortsiktige fordringer | 5 683 | 7 502 | 24 691 | 3 814 |
| Sum fordringer | 5 683 | 7 502 | 30 691 | 3 814 |
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 650 037 | 673 330 | 633 644 | 661 605 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 650 037 | 673 330 | 633 644 | 661 605 |
| Sum omløpsmidler | 702 512 | 718 639 | 726 698 | 716 194 |
| Sum eiendeler | 723 512 | 766 996 | 769 698 | 770 194 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 271 400 | 168 047 | 327 506 | 303 946 |
| Sum opptjent egenkapital | 271 400 | 168 047 | 327 506 | 303 946 |
| Sum egenkapital | 301 400 | 198 047 | 357 506 | 333 946 |
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 1 082 | 1 408 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 1 082 | 1 408 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 1 082 | 1 408 |
| Leverandørgjeld | 25 801 | 37 796 | 11 885 | 32 495 |
| Betalbar skatt | 0 | 0 | 9 582 | 85 541 |
| Skyldige offentlige avgifter | 105 439 | 157 531 | 154 218 | 108 671 |
| Annen kortsiktig gjeld | 290 871 | 373 621 | 235 424 | 208 132 |
| Sum kortsiktig gjeld | 422 111 | 568 949 | 411 109 | 434 839 |
| Sum gjeld | 422 111 | 568 949 | 412 192 | 436 247 |
| Sum egenkapital og gjeld | 723 512 | 766 996 | 769 698 | 770 194 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,66▲ | 1,26 | 1,77 | 1,65 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,40▼ | 2,87 | 1,15 | 1,31 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 13,9 %▲ | −20,9 % | 4,4 % | 50,9 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 5,1 %▲ | −6,2 % | 1,5 % | 26,8 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 5,1 %▲ | −6,1 % | 1,1 % | 20,8 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 41,7 %▲ | 25,8 % | 46,4 % | 43,4 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
GENT'S CLUB AS5,1 %
2,0 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
0,0 %2,55,07,510,0
NIKITA GRUPPEN NORGE AS3,0 % 459,1 mill.651 ansatte 2025
GENT'S CLUB AS5,1 % 2,0 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
Cutters AS5,2 % 342,3 mill.376 ansatte 2025
TANGO DRIFT AS9,2 % 177,3 mill.233 ansatte 2025
0,0 %2,55,07,510,0
De tre andre er de største selskapene i næringskode 96.210.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Igor Pavlovski | 1976 |
| Regnskapsfører | O M REGNSKAP AS977 082 811 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- IGOR PAVLOVSKI100,0 %f. 1976 · Trondheim · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.