- Org.nr.
- 924 058 404
- Adresse
- Gamleveien 33, 4315 Sandnes
Driftsresultat−11 650ikke oppgitt
Årsresultat−11 650ikke oppgitt
Egenkapital45 92827,1 % av eiendelene
GILJE HEBNES HOLDING AS er et aksjeselskap innen fysioterapi- og ergoterapitjenester, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 924 058 404
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 05.09.2026
- Stiftet
- 03.12.2019
- Registrert
- 10.12.2019
- Adresse
- Gamleveien 33, 4315 Sandnes
- Kommune
- Sandnes
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering i aksjer, samt alt som står i forbindelse med dette, herunder deltakelse i andre selskaper med liknende virksomhet. Kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/drift av fast eiendom.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 11 650 | - | - | 9 319 | 8 631 |
| Sum driftskostnader | 11 650 | 9 981 | 9 975 | 9 319 | 8 631 |
| Driftsresultat | −11 650 | −9 981 | −9 975 | −9 319 | −8 631 |
| Resultat før skatt | −11 650 | 68 210 | −9 975 | −9 319 | −8 631 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | −9 319 | −8 631 |
| Årsresultat | −11 650 | 68 210 | −9 975 | −9 319 | −8 631 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −11 650 | - | - | −9 319 | - |
| Totalresultat | −11 650 | - | - | −9 319 | - |
| Udekket tap | - | - | - | −9 319 | −8 631 |
| Overført fra annen egenkapital | −11 650 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −11 650 | - | - | −9 319 | −8 631 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | - |
| Lønnskostnad | - | - | 0 | - | - |
| Sum finansinntekter | - | 78 190 | - | - | - |
| Skattekostnad | - | - | 0 | - | - |
| Netto finans | 0 | 78 191 | 0 | 0 | 0 |
| Investering i datterselskap | 0 | - | - | 30 000 | 30 000 |
| Investering i annet foretak i samme konsern | 20 100 | - | - | 20 100 | 28 500 |
| Lån til foretak i samme konsern | 149 049 | - | - | 118 500 | 105 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 169 149 | - | - | 168 600 | 163 500 |
| Sum anleggsmidler | 169 149 | 169 149 | 136 947 | 168 600 | 163 500 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 132 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 121 | - | - | 127 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 121 | - | - | 127 | 132 |
| Sum omløpsmidler | 121 | 121 | 127 | 127 | 132 |
| Sum eiendeler | 169 271 | 169 271 | 137 074 | 168 727 | 163 632 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Udekket tap | - | - | - | 30 656 | 21 338 |
| Annen egenkapital | 15 928 | - | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 15 928 | 27 578 | −40 631 | −30 656 | −21 338 |
| Sum egenkapital | 45 928 | 57 578 | −10 631 | −656 | 8 662 |
| Langsiktig konserngjeld | - | - | - | - | 7 265 |
| Øvrig langsiktig gjeld | 65 192 | - | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 65 192 | - | - | - | 7 265 |
| Sum langsiktig gjeld | 65 192 | 65 192 | 132 705 | 0 | 7 265 |
| Kortsiktig konserngjeld | 46 500 | - | - | 12 365 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 11 650 | - | - | 157 018 | 147 705 |
| Sum kortsiktig gjeld | 58 150 | 46 500 | 15 000 | 169 383 | 147 705 |
| Sum gjeld | 123 342 | 111 692 | 147 705 | 169 383 | 154 970 |
| Sum egenkapital og gjeld | 169 271 | - | - | 168 727 | 163 632 |
| å kr 300,00) | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 2,69▲ | 1,94 | −13,89 | −258,21 | 17,89 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −6,9 %▼ | 44,5 % | −6,5 % | −5,6 % | −5,3 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 27,1 %▼ | 34,0 % | −7,8 % | −0,4 % | 5,3 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Ine Hebnes Gilje | 1996 |
| Styrets leder | Stian Hebnes Gilje | 1990 |
| Regnskapsfører | AIDER AS922 633 452 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- STIAN HEBNES GILJE50,0 %f. 1990 · Sandnes · 50 ordinære aksjer
- INE HEBNES GILJE50,0 %f. 1996 · Sandnes · 50 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Robust Holdings AS67,0 %927 810 034 · 67 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.