- Org.nr.
- 920 207 065
- Adresse
- Romsaas Allé 24, 2063 Jessheim
- Bransje
- Tannlegetjenester
Driftsresultat−209 240
Årsresultat−152 189
Egenkapital3 522 77235,8 % av eiendelene
GULL HOLDINGS AS er et aksjeselskap innen tannlegetjenester, stiftet 2017.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 920 207 065
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 15.12.2017
- Registrert
- 16.01.2018
- Adresse
- Romsaas Allé 24, 2063 Jessheim
- Kommune
- Ullensaker
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- GULL HOLDINGS AS936 820 506 · ULLENSAKER
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Drive og eie tannlegevirksomhet, kosmetisk behandling.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 832 | 120 928 | 0 |
| Sum driftskostnader | 210 072 | 9 201 | 903 |
| Driftsresultat | −209 240 | 111 727 | −903 |
| Sum finansinntekter | 57 051 | 185 012 | 3 129 |
| Sum finanskostnader | - | 3 | −2 407 |
| Netto finans | 57 051 | 185 009 | 5 536 |
| Resultat før skatt | −152 189 | 296 736 | 4 633 |
| Årsresultat | −152 189 | 216 229 | 3 614 |
| Sum anleggsmidler | 9 552 744 | 5 487 048 | 434 107 |
| Sum omløpsmidler | 283 879 | 1 291 764 | 3 505 399 |
| Sum eiendeler | 9 836 623 | 6 778 812 | 3 939 506 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum opptjent egenkapital | 3 492 772 | 3 644 961 | 3 428 732 |
| Sum egenkapital | 3 522 772 | 3 674 961 | 3 458 732 |
| Sum langsiktig gjeld | 5 795 537 | 2 615 537 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 518 314 | 488 314 | 480 774 |
| Sum gjeld | 6 313 851 | 3 103 851 | 480 774 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,55▼ | 2,65 | 7,29 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,79▲ | 0,84 | 0,14 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −1,8 %▼ | 5,5 % | 0,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −25 149,0 %▼ | 92,4 % | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −18 291,9 %▼ | 178,8 % | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 35,8 %▼ | 54,2 % | 87,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Saher Gull | 1988 |
| Styrets leder | Saher Gull | 1988 |
| Regnskapsfører | INCLOUD CONSULT AS930 704 687 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- SAHER GULL100,0 %f. 1988 · Oslo · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- RENA TANNLEGESENTER AS100,0 %998 524 512 · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.