- Org.nr.
- 991 531 300
- Telefon
- 951 02 811
- Adresse
- Sandalsloen 73, 4022 Stavanger
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−1 811ikke oppgitt
Årsresultat−6 629ikke oppgitt
Egenkapital488 229100,0 % av eiendelene
GUNN CLAIRE HOLDING AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2007.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 991 531 300
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 24.09.2026
- Stiftet
- 05.07.2007
- Registrert
- 08.08.2007
- Adresse
- Sandalsloen 73, 4022 Stavanger
- Telefon
- 951 02 811
- Kommune
- Stavanger
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Stavanger (1 927)
- Aksjekapital
- 100 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Eie aksjer og selskapsandeler og hva hermed står i forbindelse.
Tidligere navn
- AGG XII AS08.08.2007 til 21.11.2007
- Koriander Holding AS21.11.2007 til 13.12.2008
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 1 811 | - | - | - | - |
| Sum driftskostnader | 1 811 | 1 686 | - | - | 0 |
| Driftsresultat | −1 811 | −1 686 | 0 | 0 | 0 |
| Rente på innskudd | - | - | - | - | 22 |
| Annen finansinntekt | 84 | - | - | 91 | - |
| Sum finansinntekter | 84 | 269 | 307 | 91 | 22 |
| Annen finanskostnad | 4 902 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 4 902 | 5 490 | 3 341 | - | - |
| Netto finans | −4 818 | −5 221 | −3 034 | 91 | 22 |
| Resultat før skatt | −6 629 | −6 907 | −3 034 | 91 | 22 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 91 | 22 |
| Årsresultat | −6 629 | −6 907 | −3 034 | 91 | 22 |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | −6 629 | - | - | 91 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | 91 | - |
| Salgsinntekt | - | - | - | - | 0 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | - | - | 0 |
| Varekostnad | - | - | - | - | 0 |
| Aksjer og andeler i foretak i samme konsern | 0 | - | - | 0 | - |
| Markedsbaserte aksjer | 0 | - | - | 0 | - |
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | - | - | 0 | - |
| Andre finansielle instrumenter | 488 000 | - | - | 488 000 | - |
| Sum investeringer | 488 000 | - | - | 488 000 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 229 | - | - | 16 799 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 229 | - | - | 16 799 | 16 708 |
| Sum omløpsmidler | 488 229 | 494 858 | 501 765 | 504 799 | 16 708 |
| Sum eiendeler | 488 229 | 494 858 | 501 765 | 504 799 | 504 708 |
| Sum anleggsmidler | - | 0 | 0 | 0 | 488 000 |
| Bankinnskudd DNB | - | - | - | - | 13 650 |
| Kontanter | - | - | - | - | 3 058 |
| Andeler i aksjefond | - | - | - | - | 488 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | - | - | 488 000 |
| Selskapskapital | 312 000 | - | - | 312 000 | 312 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 312 000 | 312 000 | 312 000 | 312 000 | 312 000 |
| Opptjent egenkapital | - | - | - | - | 192 708 |
| Annen egenkapital | 176 229 | - | - | 192 799 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 176 229 | 182 858 | 189 765 | 192 799 | 192 708 |
| Sum egenkapital | 488 229 | 494 858 | 501 765 | 504 799 | 504 708 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 488 229 | - | - | 504 799 | 504 708 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | - | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,4 %▼ | −0,3 % | 0,1 % | 0,0 % | 0,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Gunn Claire Hovind Westad | 1966 |
| Varamedlem | Erik Westad | 1964 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- GUNN CLAIRE HOVIND WESTAD100,0 %f. 1966 · Stavanger · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.