- Org.nr.
- 925 885 916
- Adresse
- Seiersten Sentrum 3, 1443 Drøbak
- Bransje
- Drift av barer
Driftsresultat−49 957−1,2 % margin
EBITDA−44 957før av- og nedskrivninger
Årsresultat−64 044−1,6 % margin
Egenkapital−703 870−125,4 % av eiendelene
HA.N. AS er et aksjeselskap innen drift av barer, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 925 885 916
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 28.08.2026
- Stiftet
- 06.10.2020
- Registrert
- 12.11.2020
- Adresse
- Seiersten Sentrum 3, 1443 Drøbak
- Postadresse
- Postboks 257
- Kommune
- Frogn
- Næring
- 56.300 Drift av barer
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- 9
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- HA.N. AS925 970 212 · FROGN9 ansatte
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Drift av pub.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 4 120 109 | 3 982 945 | 3 032 493 | 2 414 771 | 561 346 |
| Sum driftsinntekter | 4 120 109 | 3 982 945 | 3 032 493 | 2 414 771 | 561 346 |
| Varekostnad | 1 381 014 | 1 364 808 | 859 213 | 736 047 | 204 831 |
| Lønnskostnad | 1 590 649 | 1 472 250 | 1 129 366 | 1 142 293 | 171 604 |
| Avskrivning av driftsmidler og immaterielle eiendeler | 5 000 | 6 200 | 7 800 | 9 800 | 12 200 |
| Annen driftskostnad | 1 193 403 | 1 049 443 | 1 039 417 | 1 041 686 | 327 454 |
| Sum driftskostnader | 4 170 066 | 3 892 701 | 3 035 796 | 2 929 826 | 716 089 |
| Driftsresultat | −49 957 | 90 244 | −3 303 | −515 056 | −154 743 |
| Annen renteinntekt | - | - | 319 | - | - |
| Sum finansinntekter | - | - | 319 | - | - |
| Annen rentekostnad | 14 087 | 23 932 | 38 006 | 19 528 | 251 |
| Sum finanskostnader | 14 087 | 23 932 | 38 006 | 19 528 | 251 |
| Netto finans | −14 087 | −23 932 | −37 687 | −19 528 | −251 |
| Resultat før skatt | - | - | −40 990 | −534 583 | −154 994 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | - | 1 225 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −40 990 | −534 583 | −156 219 |
| Resultat før skattekostnad | −64 044 | 66 311 | - | - | - |
| Årsresultat | −64 044 | 66 311 | −40 990 | −534 583 | −156 219 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −64 044 | 66 311 | −40 990 | −534 583 | −156 219 |
| Totalresultat | −64 044 | 66 311 | −40 990 | −534 583 | −156 219 |
| Udekket tap | −64 044 | 66 311 | −40 990 | −534 583 | −156 219 |
| Sum overføringer og disponeringer | −64 044 | 66 311 | −40 990 | −534 583 | −156 219 |
| Driftsløsøre, inventar o. a. utstyr | 20 272 | 25 272 | 31 472 | 39 272 | 49 072 |
| Sum varige driftsmidler | 20 272 | - | 31 472 | 39 272 | 49 072 |
| Andre langsiktige fordringer | - | - | - | 120 000 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | - | 120 000 | - |
| Sum anleggsmidler | 20 272 | 25 272 | 31 472 | 159 272 | 49 072 |
| Sum varer | 65 489 | 70 660 | 81 977 | 41 958 | 78 752 |
| Andre kortsiktige fordringer | 177 025 | 116 558 | 93 126 | 87 112 | 10 496 |
| Sum fordringer | 177 025 | 116 558 | 93 126 | 87 112 | 10 496 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 298 441 | 219 992 | 255 190 | 31 707 | 57 369 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 298 441 | 219 992 | 255 190 | 31 707 | 57 369 |
| Sum omløpsmidler | 540 956 | 407 210 | 430 294 | 160 777 | 146 617 |
| Sum eiendeler | 561 227 | 432 482 | 461 765 | 320 049 | 195 689 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Udekket tap | 733 870 | 669 826 | 736 137 | 695 147 | 160 564 |
| Sum opptjent egenkapital | −733 870 | −669 826 | −736 137 | - | −160 564 |
| Sum egenkapital | −703 870 | −639 826 | −706 137 | −665 147 | −130 564 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 505 994 | 457 669 | 561 662 | 427 246 | 106 063 |
| Skyldig offentlige avgifter | 385 986 | - | 243 756 | 214 905 | 84 068 |
| Annen kortsiktig gjeld | 373 118 | - | 362 485 | 343 046 | 136 122 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 265 098 | - | 1 167 903 | 985 196 | 326 253 |
| Sum gjeld | 1 265 098 | 1 072 308 | 1 167 903 | 985 196 | 326 253 |
| Sum egenkapital og gjeld | 561 227 | 432 482 | 461 765 | 320 049 | 195 689 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,43▲ | 0,38 | 0,37 | 0,16 | 0,45 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,80▼ | −1,68 | −1,65 | −1,48 | −2,50 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −10,1 %▼ | 20,2 % | −0,8 % | −199,7 % | −79,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −1,2 %▼ | 2,3 % | −0,1 % | −21,3 % | −27,6 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −1,6 %▼ | 1,7 % | −1,4 % | −22,1 % | −27,8 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −125,4 %▲ | −147,9 % | −152,9 % | −207,8 % | −66,7 % |
Per ansatt 2025
- Omsetning per ansatt, kroner
- 457 790
- Resultat per ansatt, kroner
- −5 551
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
HA.N. AS−1,2 %
4,1 mill. 9 ansatte 2025
−5 %051015
HA.N. AS−1,2 % 4,1 mill.9 ansatte 2025
OLD IRISH PUB NORWAY AS3,0 % 166,7 mill.305 ansatte 2025
PROUD MARY OSLO AS9,5 % 76,1 mill.105 ansatte 2025
OSLO STREET FOOD AS13,4 % 71,7 mill.40 ansatte 2025
−5 %051015
De tre andre er de største selskapene i næringskode 56.300.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Knut-Erik Nilsen | 1971 |
| Styrets leder | Knut-Erik Nilsen | 1971 |
| Regnskapsfører | DITT DIGITALE REGNSKAPSKONTOR AS925 174 149 | - |
| Regnskapsfører | Tandberg regnskapsbyrå AS947 341 642 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Nilsen AS50,0 %Drøbak · 50 ordinære aksjer
- Knut-Erik Nilsen50,0 %f. 1971 · Drøbak · 50 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.