- Org.nr.
- 926 561 863
- Adresse
- Mosletta 318, 7580 Selbu
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−2 192ikke oppgitt
Årsresultat−4 810ikke oppgitt
Egenkapital41 10854,1 % av eiendelene
HALI INVEST AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 561 863
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 30.01.2021
- Registrert
- 10.02.2021
- Adresse
- Mosletta 318, 7580 Selbu
- Postadresse
- v/Håvard Lien, Mosletta 318
- Kommune
- Selbu
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Selbu (18)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/drift av fast eiendom.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 10 000 | 0 | 20 000 |
| Annen driftskostnad | 2 192 | - | - | 15 | 1 872 |
| Sum driftskostnader | 2 192 | 2 | 2 075 | 15 | 1 872 |
| Driftsresultat | −2 192 | −2 | 7 925 | −15 | 18 128 |
| Resultat før skatt | - | −42 | 7 925 | - | 18 128 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | - | 2 763 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 15 366 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Annen rentekostnad | 0 | - | - | 6 | - |
| Annen finanskostnad | 2 618 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 2 618 | 40 | 0 | 6 | - |
| Netto finans | −2 618 | −40 | 0 | - | - |
| Resultat før skattekostnad | −4 810 | - | - | −21 | - |
| Skattekostnad | - | - | - | 0 | - |
| Årsresultat | −4 810 | −42 | 6 185 | −21 | 15 366 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | 15 366 |
| Overføringer annen innskutt egenkapital | - | - | - | - | 5 570 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | - | - | 9 796 |
| Annen egenkapital | −4 810 | - | - | −21 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | −21 | 15 366 |
| Salgsinntekt | - | - | - | 0 | 20 000 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | 0 | - |
| Investering i datterselskap | 50 000 | - | - | 70 000 | 70 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 50 000 | - | - | 70 000 | 70 000 |
| Sum anleggsmidler | 50 000 | 70 000 | 70 000 | 70 000 | 70 000 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 4 408 |
| Kundefordringer | - | - | - | 0 | - |
| Sum fordringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum investeringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 25 969 | - | - | 4 394 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 25 969 | - | - | - | 4 408 |
| Sum omløpsmidler | 25 969 | 8 587 | 10 369 | 4 394 | 4 408 |
| Sum eiendeler | 75 969 | 78 587 | 80 369 | 74 394 | 74 408 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 11 108 | - | - | 9 775 | 9 796 |
| Sum opptjent egenkapital | 11 108 | 15 918 | 15 960 | 9 775 | 9 796 |
| Sum egenkapital | 41 108 | 45 918 | 45 960 | 39 775 | 39 796 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Betalbar skatt | - | - | - | 0 | 2 763 |
| Annen kortsiktig gjeld | 34 861 | - | - | 34 619 | 31 850 |
| Sum kortsiktig gjeld | 34 861 | 32 669 | 34 409 | 34 619 | 34 613 |
| Sum gjeld | 34 861 | 32 669 | 34 409 | 34 619 | 34 613 |
| Sum egenkapital og gjeld | 75 969 | - | - | 74 394 | 74 408 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,74▲ | 0,26 | 0,30 | 0,13 | 0,13 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,85▲ | 0,71 | 0,75 | 0,87 | 0,87 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −2,8 %▼ | −0,0 % | 10,2 % | −0,0 % | 24,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | 79,3 % | - | 90,6 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | 61,9 % | - | 76,8 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 54,1 %▼ | 58,4 % | 57,2 % | 53,5 % | 53,5 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Håvard Lien | 1996 |
| Regnskapsfører | KL REGNSKAP SELBU AS976 228 383 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- HÅVARD LIEN100,0 %f. 1996 · Selbu · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- FJORD EIENDOM AS50,0 %928 303 519 · 50 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.