- Org.nr.
- 926 363 638
- Adresse
- Skarvøyveien 14, 4517 Mandal
- Bransje
- Skjønnhetspleie
Driftsresultat350 11419,2 % margin
EBITDA357 914før av- og nedskrivninger
Årsresultat289 29915,9 % margin
Egenkapital236 07935,4 % av eiendelene
Harmoni Hudpleie AS er et aksjeselskap innen skjønnhetspleie, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 363 638
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 01.10.2026
- Stiftet
- 04.12.2020
- Registrert
- 11.01.2021
- Adresse
- Skarvøyveien 14, 4517 Mandal
- Kommune
- Lindesnes
- Aksjekapital
- 40 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Harmoni Hudpleie AS973 380 079 · LINDESNES
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Hudpleie, stell av hud, negler og kropp, massasje m.m. Fotterapi, hud og negler og sårbehandlinger. Salg av produkter samt alt hva dermed står i forbindelse, herunder aksjetegning eller på annen måte å delta i andre selskaper eller foretak.
Tidligere navn
- Harmoni Hudpleie og Fotterapi AS11.01.2021 til 05.01.2024
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 1 798 477 | 1 626 999 | 1 376 354 | 1 397 546 | 1 404 304 |
| Annen driftsinntekt | 23 122 | 9 191 | 10 670 | - | - |
| Sum driftsinntekter | 1 821 599 | 1 636 189 | 1 387 025 | 1 397 546 | 1 404 304 |
| Varekostnad | 216 131 | 418 432 | 379 662 | 333 470 | 406 168 |
| Lønnskostnad | 851 753 | 808 345 | 723 098 | 729 471 | 761 750 |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | - | - | - | - | 38 000 |
| Avskrivning av driftsmidler og immaterielle eiendeler | 7 800 | 5 900 | - | 38 000 | - |
| Annen driftskostnad | 395 801 | 349 451 | 334 224 | 337 307 | 248 355 |
| Sum driftskostnader | 1 471 486 | 1 582 128 | 1 436 985 | 1 438 247 | 1 454 272 |
| Driftsresultat | 350 114 | 54 061 | −49 960 | −40 701 | −49 969 |
| Annen renteinntekt | 2 094 | 1 724 | 1 229 | - | 16 |
| Sum finansinntekter | 2 094 | 1 724 | 1 229 | - | 16 |
| Annen rentekostnad | 214 | −49 | 943 | 157 | - |
| Sum finanskostnader | 214 | −49 | 943 | 157 | - |
| Netto finans | 1 880 | 1 773 | 286 | −157 | 16 |
| Resultat før skatt | - | - | −49 674 | −40 858 | −49 953 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −49 674 | −40 859 | −49 953 |
| Resultat før skattekostnad | 351 993 | 55 834 | - | - | - |
| Skattekostnad på resultat | 62 694 | - | - | - | - |
| Årsresultat | 289 299 | 55 834 | −49 674 | −40 858 | −49 953 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 289 299 | 55 834 | −49 674 | −40 859 | −49 953 |
| Totalresultat | 289 299 | 55 834 | −49 674 | −40 859 | - |
| Udekket tap | 84 651 | 55 834 | −49 674 | −40 858 | −49 953 |
| Avsatt til annen egenkapital | 204 649 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 289 299 | 55 834 | −49 674 | −40 858 | −49 953 |
| Maskiner og anlegg | 25 300 | 33 100 | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 25 300 | 33 100 | - | - | 38 000 |
| Sum anleggsmidler | 25 300 | 33 100 | 0 | 0 | 38 000 |
| Varer | - | - | - | - | 190 000 |
| Sum varer | 244 000 | 32 000 | 170 000 | 187 000 | 190 000 |
| Andre fordringer | - | - | - | - | 32 910 |
| Kundefordringer | 10 097 | - | 5 415 | - | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 4 400 | - | - | 37 890 | - |
| Sum fordringer | 14 497 | - | 5 415 | 37 890 | 32 910 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 229 357 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 382 768 | 233 038 | 131 659 | 181 866 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 382 768 | 233 038 | 131 659 | 181 866 | 229 357 |
| Sum omløpsmidler | 641 265 | 265 038 | 307 074 | 406 756 | 452 267 |
| Sum eiendeler | 666 565 | 298 138 | 307 074 | 406 756 | 490 267 |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner og lignende | - | - | - | - | 38 000 |
| Aksjekapital | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 |
| Annen innskutt egenkapital | −8 570 | −8 570 | −8 570 | −8 570 | −8 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 31 430 | 31 430 | 31 430 | 31 430 | 31 430 |
| Udekket tap | - | 84 651 | 140 485 | 90 811 | 49 953 |
| Annen egenkapital | 204 649 | - | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 204 649 | −84 651 | −140 485 | −90 811 | −49 953 |
| Sum egenkapital | 236 079 | −53 221 | −109 055 | −59 381 | −18 523 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 43 384 | 40 210 | 63 719 | 108 041 | 39 744 |
| Skyldige offentlige avgifter | - | - | - | - | 99 100 |
| Betalbar skatt | 62 694 | - | - | - | - |
| Skyldig offentlige avgifter | 86 656 | 82 247 | 76 650 | 48 930 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 237 752 | 228 902 | 275 760 | 309 165 | 369 946 |
| Sum kortsiktig gjeld | 430 487 | 351 358 | 416 129 | 466 137 | 508 790 |
| Sum gjeld | 430 487 | 351 358 | 416 129 | 466 137 | 508 790 |
| Sum egenkapital og gjeld | 666 565 | 298 138 | 307 074 | 406 756 | 490 267 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,49▲ | 0,75 | 0,74 | 0,87 | 0,89 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,82▲ | −6,60 | −3,82 | −7,85 | −27,47 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 73,0 %▲ | 18,4 % | −13,7 % | −9,1 % | −10,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 19,2 %▲ | 3,3 % | −3,6 % | −2,9 % | −3,6 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 15,9 %▲ | 3,4 % | −3,6 % | −2,9 % | −3,6 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 35,4 %▲ | −17,9 % | −35,5 % | −14,6 % | −3,8 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Harmoni Hudpleie AS19,2 %
1,8 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
0 %204060
Senses AS0,4 % 23,2 mill.15 ansatte 2025
EGER KARL JOHAN AS10,8 % 26,0 mill.13 ansatte 2025
Harmoni Hudpleie AS19,2 % 1,8 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
Venita Wellness Sriwichai51,8 % 24,9 mill.ansatte ikke oppgitt 2018
0 %204060
De tre andre er de største selskapene i næringskode 96.220.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Mona Kallhovd | 1987 |
| Styrets leder | Mona Kallhovd | 1987 |
| Regnskapsfører | FRANKS REGNSKAP AS934 137 833 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- MONA KALLHOVD100,0 %f. 1987 · Mandal · 4 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.