- Org.nr.
- 933 037 053
- Adresse
- Karimoen 5B, 2743 Harestua
- Bransje
- Dataprogrammeringstjenester
Driftsresultat−27 680ikke oppgitt
Årsresultat−27 661ikke oppgitt
Egenkapital−3 456−0,3 % av eiendelene
Hartech Invest AS er et aksjeselskap innen dataprogrammeringstjenester, stiftet 2024.
Omsetning, to regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 933 037 053
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 13.10.2026
- Stiftet
- 04.02.2024
- Registrert
- 21.02.2024
- Adresse
- Karimoen 5B, 2743 Harestua
- Kommune
- Lunner
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Hartech Invest AS933 053 350 · LUNNER
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Eie, forvalte, og investere.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 27 680 | - |
| Sum driftskostnader | 27 680 | 22 |
| Driftsresultat | −27 680 | −22 |
| Annen renteinntekt | 19 | - |
| Sum finansinntekter | 19 | 11 |
| Netto finans | 19 | 11 |
| Resultat før skatt | −27 661 | −11 |
| Årsresultat | −27 661 | −11 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −27 661 | - |
| Totalresultat | −27 661 | - |
| Udekket tap | −27 661 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −27 661 | - |
| Sum driftsinntekter | - | 0 |
| Investering i datterselskap | 30 000 | - |
| Lån til foretak i samme konsern | 980 000 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 1 010 000 | - |
| Sum anleggsmidler | 1 010 000 | 30 000 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 3 561 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 3 561 | - |
| Sum omløpsmidler | 3 561 | 3 562 |
| Sum eiendeler | 1 013 561 | 33 562 |
| Aksjekapital | 30 000 | - |
| Annen innskutt egenkapital | −5 784 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 24 216 | 24 216 |
| Udekket tap | 27 672 | - |
| Sum opptjent egenkapital | −27 672 | −11 |
| Sum egenkapital | −3 456 | 24 205 |
| Annen kortsiktig gjeld | 1 016 457 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 017 016 | 9 357 |
| Sum gjeld | 1 017 016 | 9 357 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 013 561 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 |
Nøkkeltall 2024 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,00▼ | 0,38 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −294,28▼ | 0,39 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −5,3 %▼ | −0,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −0,3 %▼ | 72,1 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Jarle Nyhus | 1995 |
| Styremedlem | Trond Martin Tangnes | 1996 |
| Styremedlem | Christian Rotevatn Alseth | 1995 |
| Styremedlem | Emil Hasund Eid | 1995 |
| Regnskapsfører | ECIT HARESTUA AS980 015 033 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- NYHUS KAPITAP AS35,0 %Harestua · 10 500 ordinære aksjer
- Alseth Investment AS35,0 %Harestua · 10 500 ordinære aksjer
- Tangnes Holding AS25,0 %Harestua · 7 500 ordinære aksjer
- EMIL HASUND EID5,00 %f. 1995 · Harestua · 1 500 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Landmarker AS95,5 %933 196 909 · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.