- Org.nr.
- 928 929 302
- Adresse
- Hinnasvingene 12, 4018 Stavanger
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−13 456ikke oppgitt
Årsresultat1 018 707ikke oppgitt
Egenkapital11 119 31899,5 % av eiendelene
Hindal Invest AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 929 302
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 24.11.2021
- Registrert
- 15.03.2022
- Adresse
- Hinnasvingene 12, 4018 Stavanger
- Kommune
- Stavanger
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Stavanger (1 927)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering i aksjer og andeler.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 13 456 | 11 741 | 12 309 |
| Driftsresultat | −13 456 | −11 741 | −12 309 |
| Sum finansinntekter | 1 074 493 | 9 147 756 | 408 216 |
| Sum finanskostnader | 12 842 | - | 253 |
| Netto finans | 1 061 651 | 9 147 756 | 407 963 |
| Resultat før skatt | 1 048 196 | 9 136 015 | 395 654 |
| Årsresultat | 1 018 707 | 9 043 290 | 375 876 |
| Sum anleggsmidler | 97 955 | 97 955 | 109 255 |
| Sum omløpsmidler | 11 080 852 | 10 125 381 | 12 294 798 |
| Sum eiendeler | 11 178 807 | 10 223 336 | 12 404 053 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum opptjent egenkapital | 11 089 318 | 10 070 611 | 4 005 938 |
| Sum egenkapital | 11 119 318 | 10 100 611 | 4 035 938 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 59 489 | 122 725 | 8 368 115 |
| Sum gjeld | 59 489 | 122 725 | 8 368 115 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 186,27▲ | 82,50 | 1,47 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,01▼ | 0,01 | 2,07 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 9,9 %▼ | 80,8 % | 3,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,5 %▲ | 98,8 % | 32,5 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Erlend Ludvigsen | 1990 |
| Styremedlem | Simen Endregaard Ludvigsen | 1993 |
| Regnskapsfører | SECANT AS948 114 194 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Erlend Ludvigsen50,0 %f. 1990 · Stavanger · 15 000 ordinære aksjer
- SIMEN ENDREGAARD LUDVIGSEN50,0 %f. 1993 · Stavanger · 15 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- OSS CRAFT DISTILLERY AS0,07 %913 939 913 · 2 911 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.