- Org.nr.
- 929 471 601
- Adresse
- Konghellegata 3, 0569 Oslo
Driftsresultat24 7141,8 % margin
Årsresultat17 1491,2 % margin
Egenkapital62 33018,1 % av eiendelene
Hudpleiesenter AS er et aksjeselskap innen aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 929 471 601
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 09.05.2022
- Registrert
- 08.07.2022
- Adresse
- Konghellegata 3, 0569 Oslo
- Postadresse
- Skårersletta 48B
- Kommune
- Oslo
- Næring
- 96.230 Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbadAktiviteter i dagspa, badstue og dampbad i Oslo (438)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Hudpleiesenter AS829 497 352 · OSLO
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Salg av dermatologiske og kosmetiske tjenester og produkter. Hudpleiebehandlinger, kroppspleie, hårfjerning og alt i forbindelse med dette. Import og eksport av dermatologiske og kosmetiske produkter og utstyr. Skal også utføre hudpleiekurs.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 1 387 764 | 1 237 828 | - | - |
| Sum driftsinntekter | 1 387 764 | 1 237 828 | 954 023 | 363 792 |
| Varekostnad | 75 070 | - | - | 2 240 |
| Lønnskostnad | 934 566 | 820 157 | 830 190 | 213 561 |
| Annen driftskostnad | 353 414 | 312 143 | 227 264 | 128 964 |
| Sum driftskostnader | 1 363 050 | 1 132 300 | 1 057 454 | 344 766 |
| Driftsresultat | 24 714 | 105 528 | −103 431 | 19 026 |
| Annen renteinntekt | 86 | 197 | - | - |
| Sum finansinntekter | 86 | 197 | 98 | 393 |
| Annen rentekostnad | 1 266 | 765 | - | - |
| Annen finanskostnad | 1 549 | 454 | - | - |
| Sum finanskostnader | 2 814 | 1 219 | 906 | 223 |
| Netto finans | −2 728 | −1 021 | −808 | 170 |
| Resultat før skatt | 21 986 | 104 507 | −104 240 | 19 195 |
| Skattekostnad på resultat | 4 837 | 22 992 | −22 933 | 4 223 |
| Årsresultat | 17 149 | 81 515 | −81 307 | 14 972 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 17 149 | 81 515 | - | - |
| Totalresultat | 17 149 | 81 515 | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | 17 149 | 81 515 | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 17 149 | 81 515 | - | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 3 451 | - | - | - |
| Sum fordringer | 3 451 | 362 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 340 410 | 286 323 | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 340 410 | 286 323 | - | - |
| Sum omløpsmidler | 343 861 | 286 685 | 161 655 | 206 711 |
| Sum eiendeler | 343 861 | 286 685 | 184 588 | 206 711 |
| Kundefordringer | - | 362 | - | - |
| Sum anleggsmidler | - | - | 22 933 | 0 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 32 330 | 15 181 | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 32 330 | 15 181 | −66 334 | 14 972 |
| Sum egenkapital | 62 330 | 45 181 | −36 334 | 44 972 |
| Leverandørgjeld | - | 2 379 | - | - |
| Betalbar skatt | 4 837 | 59 | - | - |
| Skyldig offentlige avgifter | 109 123 | 86 439 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 167 571 | 152 628 | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 281 531 | 241 504 | 220 922 | 161 739 |
| Sum gjeld | 281 531 | 241 504 | 220 922 | 161 739 |
| Sum egenkapital og gjeld | 343 861 | 286 685 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,22▲ | 1,19 | 0,73 | 1,28 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 4,52▼ | 5,35 | −6,08 | 3,60 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 7,9 %▼ | 44,9 % | −52,8 % | 9,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 1,8 %▼ | 8,5 % | −10,8 % | 5,2 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 1,2 %▼ | 6,6 % | −8,5 % | 4,1 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 18,1 %▲ | 15,8 % | −19,7 % | 21,8 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Hudpleiesenter AS1,8 %
1,4 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−10 %0102030
Squeeze AS−2,2 % 96,4 mill.157 ansatte 2025
Hudpleiesenter AS1,8 % 1,4 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
THE WELL AS2,8 % 260,2 mill.281 ansatte 2025
Solsenterdrift AS28,0 % 58,5 mill.11 ansatte 2025
−10 %0102030
De tre andre er de største selskapene i næringskode 96.230.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Katarzyna Dorota Szostak-Twardus | 1987 |
| Styrets leder | Katarzyna Dorota Szostak-Twardus | 1987 |
| Regnskapsfører | EASY ACCOUNTING AS916 643 098 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Katarzyna Dorota Szostak-Twardus100,0 %f. 1987 · Lørenskog · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.