- Org.nr.
- 990 136 203
- Adresse
- Alf Kristoffersens vei 11, 1396 Billingstad
- Hovedeier
- Takeaway Holding AS, 80 %
Driftsresultat−6 358ikke oppgitt
Årsresultat−6 356ikke oppgitt
Egenkapital−3 691 492−4 026,1 % av eiendelene
Ansatte53i Aa‑registeret
Hurtigrenovering AS er et aksjeselskap innen utvikling og salg av byggeprosjekter, stiftet 2006.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 990 136 203
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 04.08.2006
- Registrert
- 30.08.2006
- Adresse
- Alf Kristoffersens vei 11, 1396 Billingstad
- Kommune
- Asker
- Aksjekapital
- 2 220 000
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Hurtigrenovering AS935 888 271 · ASKER53 ansatte
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Å forestå utvikling av fast eiendom og tomteområder, herunder kjøp, regulering, prosjektering og salg samt entreprenørvirksomhet innenfor bygg- og anleggsbransjen.
Tidligere navn
- TELE EIENDOM AS30.08.2006 til 25.06.2025
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 6 358 | - | - | 51 222 | 60 177 |
| Sum driftskostnader | 6 358 | 50 200 | 50 600 | 51 222 | 60 177 |
| Driftsresultat | −6 358 | −50 200 | −50 600 | −51 222 | −60 177 |
| Annen renteinntekt | 2 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 2 | 1 | - | - | 444 |
| Netto finans | 2 | 1 | 0 | 0 | −1 206 |
| Resultat før skatt | −6 356 | −50 199 | −50 600 | −51 222 | −61 383 |
| Årsresultat | −6 356 | −50 199 | −50 600 | −51 222 | −61 383 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −6 356 | - | - | - | - |
| Totalresultat | −6 356 | - | - | - | - |
| Udekket tap | −6 356 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −6 356 | - | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum finanskostnader | - | - | - | - | 1 650 |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Konsernfordringer | 88 469 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 88 469 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 3 219 | - | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 3 219 | - | - | - | - |
| Sum omløpsmidler | 91 688 | 92 936 | 93 135 | 93 735 | 98 650 |
| Sum eiendeler | 91 688 | 92 936 | 93 135 | 93 735 | 98 650 |
| Aksjekapital | 2 220 000 | - | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 2 220 000 | 2 220 000 | 2 220 000 | 2 220 000 | 2 220 000 |
| Udekket tap | 5 911 492 | - | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | −5 911 492 | −5 905 136 | −5 854 937 | −5 804 337 | −5 753 115 |
| Sum egenkapital | −3 691 492 | −3 685 136 | −3 634 937 | −3 584 337 | −3 533 115 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kortsiktig konserngjeld | 3 783 180 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 3 783 180 | 3 778 072 | 3 728 072 | 3 678 072 | 3 631 765 |
| Sum gjeld | 3 783 180 | 3 778 072 | 3 728 072 | 3 678 072 | 3 631 765 |
| Sum egenkapital og gjeld | 91 688 | - | - | - | - |
Nøkkeltall 2020 til 2024
| Nøkkeltall | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,03 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,02 | −1,03 | −1,03 | −1,03 | −1,03 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −6,9 %▲ | −54,0 % | −54,2 % | −53,2 % | −60,6 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −4 026,1 %▼ | −3 965,2 % | −3 902,9 % | −3 823,9 % | −3 581,5 % |
Per ansatt 2024
- Omsetning per ansatt, kroner
- Ikke oppgitt
- Resultat per ansatt, kroner
- −120
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | John Fredrik Bråthen | 1971 |
| Styrets leder | John Fredrik Bråthen | 1971 |
| Regnskapsfører | AZETS INSIGHT AS983 338 917 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Takeaway Holding AS80,0 %Porsgrunn · 1 776 ordinære aksjer
- TSB Holding AS20,0 %Nesbru · 444 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Takeaway Holding AS
- Sofienberg Gruppen AS74,7 %
- Hurtigrenovering AS80,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.