- Org.nr.
- 929 264 282
- Adresse
- Jåttåvågveien 7, 4020 Stavanger
- Hovedeier
- HV NEF INVEST VICTOR AS, 100 %
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−1 321 975ikke oppgitt
Årsresultat−1 190 922ikke oppgitt
Egenkapital826 408 02799,8 % av eiendelene
HV CADRE HOLDING AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2022.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 929 264 282
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 10.10.2026
- Stiftet
- 21.03.2022
- Registrert
- 27.05.2022
- Adresse
- Jåttåvågveien 7, 4020 Stavanger
- Postadresse
- Postboks 8120
- Kommune
- Stavanger
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Stavanger (1 929)
- Aksjekapital
- 36 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- HV CADRE HOLDING AS929 551 893 · STAVANGER
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Investere i aksjer, finansielle instrumenter, både ved egenkapital og gjeld, samt annen virksomhet som står i naturlig forbindelse med dette.
Tidligere navn
- HV NEF INVEST VICTOR II AS27.05.2022 til 24.11.2022
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 1 321 975 | 1 228 723 | 1 281 110 |
| Driftsresultat | −1 321 975 | −1 228 723 | −1 281 110 |
| Sum finansinntekter | 131 053 | 2 565 | 2 438 |
| Netto finans | 131 053 | 2 565 | 2 438 |
| Resultat før skatt | −1 190 922 | −1 226 158 | −1 278 672 |
| Årsresultat | −1 190 922 | −1 226 158 | −1 278 672 |
| Sum anleggsmidler | 824 986 357 | 573 812 444 | 572 531 251 |
| Sum omløpsmidler | 2 728 043 | 242 084 | 2 876 144 |
| Sum eiendeler | 827 714 400 | 574 054 528 | 575 407 395 |
| Sum innskutt egenkapital | 826 408 027 | 573 253 416 | 574 479 574 |
| Sum egenkapital | 826 408 027 | 573 253 416 | 574 479 574 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 306 374 | 801 113 | 927 821 |
| Sum gjeld | 1 306 374 | 801 113 | 927 821 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 2,09▲ | 0,30 | 3,10 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,2 % | −0,2 % | −0,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,8 % | 99,9 % | 99,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Anders Forgaard Drage | 1992 |
| Styrets leder | Pål Magnus Reed | 1961 |
| Styremedlem | Ove Gusevik | 1965 |
| Styremedlem | Hilde Bakken | 1966 |
| Revisor | DELOITTE AS980 211 282 | - |
| Regnskapsfører | VIEW GROUP AS987 260 335 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- HV NEF INVEST VICTOR AS100,0 %Stavanger · 100 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- HITECVISION NEW ENERGY FUND AS
- HV NEF INVEST VICTOR AS60,0 %
- HV CADRE HOLDING AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- CADRE GROUP AS49,9 %928 768 260 · 739 620 000 preferanse aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.