- Org.nr.
- 925 850 306
- Adresse
- Kirkåsveien 70, 1850 Mysen
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−20 331ikke oppgitt
Årsresultat71 876ikke oppgitt
Egenkapital1 261 43396,4 % av eiendelene
Hybris Invest AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 925 850 306
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 07.10.2020
- Registrert
- 27.10.2020
- Adresse
- Kirkåsveien 70, 1850 Mysen
- Kommune
- Indre Østfold
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Indre Østfold (224)
- Aksjekapital
- 300 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investeringer i børsnoterte aksjer.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 20 331 | - | - | 4 146 | 6 612 |
| Sum driftskostnader | 20 331 | 21 675 | 19 792 | 4 146 | 6 612 |
| Driftsresultat | −20 331 | −21 675 | −19 792 | −4 146 | −6 612 |
| Annen finansinntekt | 156 309 | - | - | 6 033 | 18 435 |
| Verdiendr. finansielle instrumenter, virkelig verdi | - | - | - | −194 950 | - |
| Verdiøkning andre finansielle instrumenter vurdert til virkelig verdi | −64 102 | - | - | - | 68 633 |
| Sum finansinntekter | 92 207 | 254 264 | 303 210 | −188 917 | 87 068 |
| Annen finanskostnad | - | - | - | - | 104 744 |
| Sum finanskostnader | - | 18 208 | 80 890 | - | 104 744 |
| Netto finans | 92 207 | 236 056 | 222 320 | −188 917 | −17 676 |
| Resultat før skatt | - | 214 381 | 202 528 | −193 063 | −24 288 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | −193 063 | −24 288 |
| Resultat før skattekostnad | 71 876 | - | - | - | - |
| Årsresultat | 71 876 | 214 381 | 202 528 | −193 063 | −24 288 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | - | −193 063 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | −193 063 | - |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | - |
| Markedsbaserte aksjer | 1 290 523 | - | - | 723 808 | 918 758 |
| Sum investeringer | 1 290 523 | - | - | 723 808 | 918 758 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 46 953 |
| Bankinnskudd | 17 410 | - | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 17 410 | - | - | 48 840 | 46 953 |
| Sum omløpsmidler | 1 307 933 | 1 221 057 | 990 176 | 772 648 | 965 711 |
| Sum eiendeler | 1 307 933 | 1 221 057 | 990 176 | 772 648 | 965 711 |
| Sum anleggsmidler | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aksjekapital | 990 000 | - | - | 990 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 990 000 | 990 000 | 990 000 | 990 000 | 990 000 |
| Annen egenkapital | 271 433 | - | - | −217 352 | −24 289 |
| Sum opptjent egenkapital | 271 433 | 199 557 | −14 824 | −217 352 | −24 289 |
| Sum egenkapital | 1 261 433 | 1 189 557 | 975 176 | 772 648 | 965 711 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | 46 500 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 46 500 | 31 500 | 15 000 | - | - |
| Sum gjeld | 46 500 | 31 500 | 15 000 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 307 933 | - | - | 772 648 | 965 711 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 990 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 28,13▼ | 38,76 | 66,01 | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,04▲ | 0,03 | 0,02 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 5,7 %▼ | 21,0 % | 32,2 % | −22,2 % | 8,3 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 96,4 %▼ | 97,4 % | 98,5 % | 100,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Håvard Waage Løken | 1972 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Maxlux AS33,3 %Oslo · 1 ordinære aksjer
- Spitzenklasse AS33,3 %Mysen · 1 ordinære aksjer
- SAGI INVEST AS33,3 %Oslo · 1 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.