- Org.nr.
- 929 577 590
- Adresse
- Strandengveien 71, 1390 Vollen
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−41 749ikke oppgitt
Årsresultat2 083 135ikke oppgitt
Egenkapital17 552 74286,2 % av eiendelene
IMMER HOLDING AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 929 577 590
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 14.09.2026
- Stiftet
- 07.07.2022
- Registrert
- 01.08.2022
- Adresse
- Strandengveien 71, 1390 Vollen
- Kommune
- Asker
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Asker (1 383)
- Aksjekapital
- 10 200 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investere i aksjer, andeler i selskap etter selskapsloven, utenlandske selskaper, obligasjoner, fast eiendom og annet som står i naturlig forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lønnskostnad | 15 000 | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 26 749 | 46 337 | 70 698 | 17 178 |
| Sum driftskostnader | 41 749 | 46 337 | 70 698 | 17 178 |
| Driftsresultat | −41 749 | −46 337 | −70 698 | −17 178 |
| Annen renteinntekt | 30 365 | 8 002 | - | - |
| Annen finansinntekt | 2 706 000 | 3 546 000 | 3 570 000 | - |
| Sum finansinntekter | 2 736 365 | 3 554 002 | 3 570 000 | - |
| Annen rentekostnad | 1 926 | 10 487 | - | - |
| Sum finanskostnader | 1 926 | 10 487 | - | - |
| Netto finans | 2 734 439 | 3 543 515 | 3 570 000 | - |
| Resultat før skatt | - | - | 3 499 303 | −17 178 |
| Resultat før skattekostnad | 2 692 690 | 3 497 178 | - | - |
| Skattekostnad på resultat | 609 555 | 789 402 | 788 123 | −6 214 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 2 711 180 | −10 964 |
| Årsresultat | 2 083 135 | 2 707 776 | 2 711 180 | −10 964 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 2 083 135 | 2 707 776 | 2 711 180 | −10 964 |
| Totalresultat | 2 083 135 | 2 707 776 | 2 711 180 | −10 964 |
| Overført fra overkurs | - | - | - | −638 279 |
| Ordinært utbytte | 2 100 000 | 2 100 000 | 2 100 000 | 2 100 000 |
| Avsatt til annen egenkapital | - | 607 776 | 611 180 | - |
| Overført fra annen egenkapital | −16 865 | - | - | −1 472 685 |
| Sum overføringer og disponeringer | 2 083 135 | 2 707 776 | 2 711 180 | −10 964 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Utsatt skattefordel | 2 029 677 | 1 932 634 | 1 851 048 | 1 835 561 |
| Sum immaterielle eiendeler | 2 029 677 | 1 932 634 | 1 851 048 | 1 835 561 |
| Investering i annet foretak i samme konsern | 9 500 000 | 9 500 000 | 9 500 000 | 9 500 000 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 7 500 000 | 7 500 000 | 7 500 000 | 7 500 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 17 000 000 | 17 000 000 | 17 000 000 | 17 000 000 |
| Sum anleggsmidler | 19 029 677 | 18 932 634 | 18 851 048 | 18 835 561 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 1 334 068 | 1 614 770 | 1 077 528 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 1 334 068 | 1 614 770 | 1 077 528 | - |
| Sum omløpsmidler | 1 334 068 | 1 614 770 | 1 077 528 | 0 |
| Sum eiendeler | 20 363 745 | 20 547 404 | 19 928 576 | 18 835 561 |
| Aksjekapital | 10 200 000 | 10 200 000 | 10 200 000 | 10 200 000 |
| Overkurs | 6 150 651 | 6 150 651 | 6 150 651 | 6 150 651 |
| Sum innskutt egenkapital | 16 350 651 | 16 350 651 | 16 350 651 | 16 350 651 |
| Annen egenkapital | 1 202 091 | 1 218 956 | 611 180 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 1 202 091 | 1 218 956 | 611 180 | - |
| Sum egenkapital | 17 552 742 | 17 569 607 | 16 961 831 | 16 350 651 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 4 405 | 6 809 | - | 9 888 |
| Betalbar skatt | 706 598 | 870 988 | 803 610 | 356 662 |
| Utbytte | 2 100 000 | 2 100 000 | 2 100 000 | 2 100 000 |
| Kortsiktig konserngjeld | - | - | 23 247 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | 30 000 | 28 248 |
| Sum kortsiktig gjeld | 2 811 003 | 2 977 797 | 2 966 745 | 2 484 910 |
| Sum gjeld | 2 811 003 | 2 977 797 | 2 966 745 | 2 484 910 |
| Sum egenkapital og gjeld | 20 363 745 | 20 547 404 | 19 928 576 | 18 835 561 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,47▼ | 0,54 | 0,36 | 0,00 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,16▼ | 0,17 | 0,17 | 0,15 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 13,2 %▼ | 17,3 % | 18,1 % | −0,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 86,2 %▲ | 85,5 % | 85,1 % | 86,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Trond Tveit | 1962 |
| Styrets leder | Arnljot Tveit | 1958 |
| Styremedlem | Trond Tveit | 1962 |
| Styremedlem | Anne Kristine Bjørnstadjordet | 1969 |
| Revisor | KOPSTAD OG KURE REVISJON AS922 176 647 | - |
| Regnskapsfører | ØKONOMISENTERET ASKER AS937 942 389 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- TCCT Holding AS33,3 %Vollen · 34 000 ordinære aksjer
- Atrieflimmer AS33,3 %Eiksmarka · 34 000 ordinære aksjer
- Zick-Zack Holding AS33,3 %Vollen · 34 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.