- Org.nr.
- 934 873 009
- Adresse
- Åmotveien 88, 1389 Heggedal
- Bransje
- Snekkerarbeid
Driftsresultat44 9930,8 % margin
Årsresultat−38 687−0,7 % margin
Egenkapital−8 687−0,7 % av eiendelene
Ansatte11i Aa‑registeret
Immerbygg AS er et aksjeselskap innen snekkerarbeid, stiftet 2024.
Omsetning, to regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 934 873 009
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 18.12.2024
- Registrert
- 17.01.2025
- Adresse
- Åmotveien 88, 1389 Heggedal
- Kommune
- Asker
- Næring
- 43.320 SnekkerarbeidSnekkerarbeid i Asker (267)
- Aksjekapital
- 30 000
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Immerbygg AS934 907 345 · ASKER11 ansatte
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Glassmestertjenester, herunder montering av gips og akustikkplater, himlingsarbeid med akustikk og gipsplater, snekkertjenester.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Salgsinntekt | 5 641 749 | 0 |
| Sum driftsinntekter | 5 641 749 | 0 |
| Varekostnad | 125 462 | 0 |
| Lønnskostnad | 3 957 694 | 0 |
| Annen driftskostnad | 1 513 601 | - |
| Sum driftskostnader | 5 596 756 | - |
| Driftsresultat | 44 993 | 0 |
| Annen rentekostnad | 7 374 | 0 |
| Sum finanskostnader | 7 374 | 0 |
| Netto finans | −7 374 | 0 |
| Resultat før skatt | 37 619 | 0 |
| Skattekostnad | 76 306 | 0 |
| Årsresultat | −38 687 | 0 |
| Udekket tap | −38 687 | 0 |
| Sum overføringer og disponeringer | −38 687 | 0 |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner og lignende | 80 000 | 0 |
| Sum varige driftsmidler | 80 000 | 0 |
| Sum anleggsmidler | 80 000 | 0 |
| Kundefordringer | 572 228 | 30 000 |
| Andre fordringer | 118 630 | 0 |
| Sum fordringer | 690 858 | 30 000 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 462 565 | 0 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 462 565 | 0 |
| Sum omløpsmidler | 1 153 422 | 30 000 |
| Sum eiendeler | 1 233 422 | 30 000 |
| Selskapskapital | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 |
| Udekket tap | 38 687 | 0 |
| Sum opptjent egenkapital | −38 687 | 0 |
| Sum egenkapital | −8 687 | 30 000 |
| Utsatt skatt | 4 224 | 0 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 4 224 | 0 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | −11 676 | 0 |
| Sum annen langsiktig gjeld | −11 676 | - |
| Sum langsiktig gjeld | −7 452 | - |
| Leverandørgjeld | 221 266 | 0 |
| Betalbar skatt | 72 082 | 0 |
| Skyldige offentlige avgifter | 1 085 607 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | −129 394 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 249 561 | - |
| Sum gjeld | 1 242 110 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 233 422 | 30 000 |
Nøkkeltall 2024 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,92 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −142,98▼ | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 7,1 %▲ | 0,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 0,8 % | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −0,7 % | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −0,7 %▼ | 100,0 % |
Per ansatt 2025
- Omsetning per ansatt, kroner
- 512 886
- Resultat per ansatt, kroner
- 4 090
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Immerbygg AS0,8 %
5,6 mill. 11 ansatte 2025
−60 %−40−20020
Nivako AS−41,7 % 437,2 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
MODULVEGGER OSLO AS−0,6 % 305,3 mill.115 ansatte 2025
Immerbygg AS0,8 % 5,6 mill.11 ansatte 2025
HANDE AS11,3 % 311,7 mill.37 ansatte 2025
−60 %−40−20020
De tre andre er de største selskapene i næringskode 43.320.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Renars Immers | 1979 |
| Styrets leder | Renars Immers | 1979 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Renars Immers100,0 %f. 1979 · Drammen · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.